Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekonstrukce a přestavby

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Rekonstrukce a přestavby.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Josef Stolař, rekonstrukce a přestavby

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítězslav Lička, rekonstrukce

Zabýváme se prováděním různých staveb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

První Revitalizační, s.r.o.

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richard Náplava, rekonstrukce

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pešta Styl, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kostovčík, rekonstrukce a přestavby

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Vypracování kvalitní projekce je naší prioritou, kterou poskytujeme naším zákazníkům. Zajišťujeme kvalitní profesionální pokládku dlažby. K našim službám patří také zavedení instalací při výstavbě a rekonstrukci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Hrčka, rekonstrukce objektů

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baraba Brno, s.r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební firma nabízí výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Neuman

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Jsme experty na zednické práce. Jsme specialisté na rekonstrukce bytových jader. Zákazníkům pomůžeme s výběrem a pokládkou plovoucích podlah. Provádíme profesionální pokládku dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ledok, spol. s r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku