Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Půjčovny

Seznam institucí a firem zabývajících se oblastí Půjčovny, který pro vás společně vytvořil tým našich odborníků, přináší spolehlivý zdroj informací s vysokou vypovídací hodnotou.

 

Tipy: Pronájem lešení, Pronájem aut, Přívěsné vozíky, Svatební stany, Půjčovna svatebních šatů, Závěsné lávky, Pracovní plošiny

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Andrea Šmidmajerová, sportovní potřeby.

Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. V naší půjčovně naleznete vše na jednom místě. Nabízíme rychlý, levný a hlavně kvalitní servis. Jedině s montážemi od nás budete spokojeni. Nabízíme výhodný pronájem přívěsných vozíků za příznivou cenu. Pro vaši stavbu nabízíme k pronájmu veškerou stavební techniku. Nabízíme vesty k zapůjčení. Kvalitní, pevné, spolehlivé rafty pronajímáme u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Daňková, bazar lyží

S provozem se obraťte na nás. Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. Naše půjčovna je vhodná pro každého. Zabýváme se rychlými službami s individuálním přístupem. Rychlý a kvalitní servis nabízíme firmám i soukromým osobám. Pro auto přepravu nabízíme řadu přívěsných vozíků k zapůjčení. Na žebříky od nás je spolehnutí. Nabízíme široký sortiment zahradní techniky k pronájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski School Krkonoše, s.r.o.

Naše půjčovna, kterou provozujeme poskytuje záruku solidního jednání. Zaměřujeme se na kvalitní servis za příznivou cenu. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství služeb. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce kvalitní montáže. Zaměřujeme se na kvalitní provádění údržby. Nabízíme zaručeně kvalitní skiservis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

YETTI SPORT, v.o.s.

Chybí-li vám něco z potřeb pro váš zimní sport, navštivte naší půjčovnu. Naše půjčovna je vhodná pro každého. Zabýváme se rychlým servisem za přijatelnou cenu. Zabýváme se pronajímáním zahradní techniky. Hlavní naší činností je půjčování přívěsných vozíků a jejich servis. Nabízíme pronájem stavební techniky s kompletními službami. Využít můžete také možnost zapůjčení párty stanu. Spolehlivé a kvalitní závěsné lávky si můžete pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apo - Skákací boty, jednokolky

Spolehlivost je pro naši půjčovnu prioritní. Ručíme za kvalitně provedenou údržbu. Jedině s naším kvalitním a rychlým servisem budete spokojeni. Jsme profesionály v oblasti služeb. Jsme profesionály v oblasti montáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tenisové Centrum Olšanská

Veškeré potřeby pro zimní sporty naleznete v naší půjčovně. Zajistíme vám zapůjčení s veškerými službami. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce pestrou paletu služeb. Jsme profesionály v oblasti montáží. Všechny práce spojené s údržbou vám zajistí naši zkušení odborníci. V naší nabídce naleznete cenově výhodný servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOG climbing

Půjčujeme firmám i soukromým osobám. Všechny práce spojené s údržbou vám zajistí naši zkušení odborníci. Naši proškolení pracovníci provádí spolehlivý servis. Zaměřujeme se na rychlé provádění montáží. Jedině s našimi kvalitními službami budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Vařejka

Veškeré potřeby pro zimní sporty naleznete v naší půjčovně. Jedině s montážemi od nás budete spokojeni. Ručíme za kvalitně provedenou údržbu. Zaměřujeme se na veškeré služby spojené se servisem. Ručíme za kvalitu námi prováděných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C.A.P.

Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. Spolehlivost je pro naši půjčovnu prioritní. Zabýváme se rychlým servisem za přijatelnou cenu. V naší nabídce jsou cenově výhodné a spolehlivé služby. Zaměřujeme se na rychlé provádění montáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kubasport.cz

Pronájem a solidní jednání najdete jen u nás. V naší nabídce naleznete cenově výhodný servis. Zaměřujeme se na rychlé provádění montáží. Naši profesionálové se vám postarají o údržbu. Zabýváme se rychlými službami s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku