Nepřehlédněte

Půjčovny

Seznam institucí a firem zabývajících se oblastí Půjčovny, který pro vás společně vytvořil tým našich odborníků, přináší spolehlivý zdroj informací s vysokou vypovídací hodnotou.

 

Tipy: Pronájem lešení, Pronájem aut, Přívěsné vozíky, Svatební stany, Půjčovna svatebních šatů, Závěsné lávky, Pracovní plošiny

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SPORT FALCO - Gunnar Havel

Zajišťujeme veškerý provoz půjčovny. Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. Zajišťujeme půjčování s individuálním přístupem k zákazníkovi. Nabízíme rychlý, levný a hlavně kvalitní servis. Zabýváme se rychlými a kvalitními montážemi. Odolné a bezpečné rafty si můžete půjčit u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKI areál Lázaňský vrch

Půjčovna, kterou provozujeme ve spolehlivá. Nabízíme rychlé, levné a hlavně spolehlivé služby. Nabízíme spolehlivé služby v oblasti montáží. Poskytujeme kompletní servis za přijatelnou cenu. Zaměřujeme se na kvalitní provádění údržby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH RENT A SKI, s.r.o.

Zaměřujeme se na kvalitní provoz. Nabízíme zapůjčení s veškerými službami. Firmy i soukromé osoby u nás naleznou kvalitní servis., který provádíme rychle. U nás si můžete objednat za příznivou cenu odbornou údržbu. Jsme profesionály v oblasti služeb. Nabízíme kvalitně provedené montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski Centrum Petřiny

Kvalitní potřeby pro zimní sporty si můžete opatřit v naší půjčovně. Naše půjčovna vám nabízí vše potřebné. Firmy i soukromé osoby u nás naleznou kvalitní servis., který provádíme rychle. Poskytujeme kompletní služby v oblasti montáží. Jsme profesionály v oblasti služeb. Na naše profesionální pracovníky se můžete obrátit s požadavkem na údržbu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski Sport Kasárna, s.r.o.

Na půjčovnu, kterou provozujeme, je spolehnutí. Zaměřujeme se na kvalitní servis za příznivou cenu. Provádíme rychlé a kvalitní služby. S naším provedením montážních prací budete spokojeni. V naší nabídce naleznete kvalitní a rychlou údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostka-kolobka.eu

Na provoz jsme profesionálové. Našim zákazníkům nabízíme výhodný servis. Všechny práce spojené s údržbou vám zajistí naši zkušení odborníci. Jedině s našimi kvalitními službami budete spokojeni. K naší nabídce služeb patří prvotřídní montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Viktor Jaroš

Všechny potřeby pro zimní sporty vám můžeme půjčit u nás. Zabýváme se rychlým servisem za přijatelnou cenu. Nabízíme cenově výhodné montáže. Jedině s našimi kvalitními službami budete spokojeni. Na naše profesionální pracovníky se můžete obrátit s požadavkem na údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Brožová, půjčovna lodí

Zajistíme pronájem za optimálních podmínek. Naši odborní pracovníci provádí kvalitní údržbu. Provádíme rychlé a spolehlivé montáže. S naším sortimentem služeb budete spokojeni. Poskytujeme kvalitní služby zaměřené na servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Svoboda

Zajišťujeme veškerý provoz půjčovny. Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. Provozujeme půjčovnu se zárukou solidního jednání. Půjčujeme rafty pro dvojice, rodiny i skupiny. Kdo potřebuje závěsnou lávku, může se obrátit na nás. Zapůjčíme vám párty stan, který zvýrazní každou akci. Nabízíme k zapůjčení nejrůznější druhy žebříků. Nabízíme k pronájmu celou řadu přívěsných vozíku ověřené kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení sportovních aktivit - Automotoklub Volary

Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. Nabízíme profesionální služby s férovým jednáním. Zaměřujeme se na veškeré služby spojené se servisem. Nabízíme kvalitně provedené montáže. Všechny práce spojené s údržbou vám zajistí naši zkušení odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku