Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Půjčovny > Půjčovny oděvů

Půjčovny oděvů

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Salon Bella, s.r.o.

Za příznivou cenu si můžete v naší půjčovně opatřit vše potřebné pro zimní sport. V naší půjčovně nabízíme jen kvalitní zboží. Poradíme vám ve výběru raftů k zapůjčení. Zaměřujeme se na půjčování závěsných lávek dle vašeho výběru. Pro vaši oslavu nabízíme půjčení párty stanu. Nepřeberná nabídka žebříků k zapůjčení se nachází také u nás. Zaměřujeme se na půjčování přívěsných vozíků s pravidelným servisem. Od nás si můžete půjčit jakoukoli zahradní techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Berendsen Textil Servis, s.r.o.

Nabídka pronájmu je u nás rozsáhlá. Jedině v naší půjčovně si vyberete správné potřeby pro zimní sporty. Poskytujeme kvalitní služby zaměřené na servis. Nabízíme profesionální služby s férovým jednáním. Na naše profesionální pracovníky se můžete obrátit s požadavkem na údržbu. Různé druhy žebříků nabízíme k zapůjčení. Specializujeme se na přívěsné vozíky, jejich půjčování, vozíky jsou pod stálou technickou kontrolou. Krátkodobý i dlouhodobý pronájem závěsných lávek je součástí našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stefani svatební studio

Kvalitní potřeby pro zimní sporty si můžete opatřit v naší půjčovně. S naším zapůjčením budete spokojeni. V naší půjčovně nabízíme jen kvalitní zboží. Nabízíme profesionální služby s férovým jednáním. Poskytujeme kvalitní služby zaměřené na servis. Nabízíme k zapůjčení přívěsné vozíky v perfektním stavu. Za kvalitu stavební techniky, kterou půjčujeme, ručíme. Vyberte si vestu u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svatební salon Romance, s.r.o.

Spolehlivý provoz půjčovny je naší prioritou. Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. Naše půjčovna nabízí skvělé ceny. Chcete-li na vodu, tak jedině s rafty z naší půjčovny. U nás si můžete pronajmout závěsnou lávku dle potřeby. U nás si můžete vybrat k pronájmu stan pro vaši párty. Vyberte si z naší bohaté nabídky žebříků k zapůjčení. Hlavní naší činností je půjčování přívěsných vozíků a jejich servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Avalon

Provozujeme půjčovnu pro zimní sporty, poradíme vám s výběrem. Zapůjčujeme za optimálních podmínek. V naší půjčovně si každý najde to své. Spolehněte se na náš kvalitní a rychlý servis, který nabízíme firmám i soukromým osobám. Od nás si můžete půjčit jakoukoli zahradní techniku. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení přívěsného vozíku za příznivou cenu. V naší půjčovně vám půjčíme kvalitní stavební techniku. Pro vaši oslavu nabízíme půjčení párty stanu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Vaňková,půjčovna společenských šatů

Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. Potřebujete-li kvalitní stavební techniku, obraťte se na naši půjčovnu. Pronajímáme velký výběr zahradní techniky. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky pro různé druhy nákladů. Poskytujeme žebříky různého provedení. U nás si půjčíte párty stan za bezkonkurenční cenu. Půjčujeme i závěsné lávky za solidní ceny. Půjčujeme rafty různých druhů a velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Žďárová - Půjčovny oděvů

Provozujeme půjčovnu, na kterou je vždy spolehnutí. Všechny práce spojené s údržbou vám zajistí naši zkušení odborníci. Provádíme rychlé a spolehlivé montáže. Zabýváme se rychlým servisem za přijatelnou cenu. Nabízíme profesionální služby s férovým jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Drobný-půjčovna

Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. U nás si můžete zajistit krátkodobý či dlouhodobý pronájem stavební techniky. Nabízíme široký sortiment zahradní techniky k pronájmu. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky kryté i nekryté. Spolehlivý žebřík si můžete půjčit u nás. Zapůjčíme vám párty stan, který zvýrazní každou akci. Půjčujeme závěsné lávky, které jsou bezpečné. Zaměřujeme se na půjčování raftů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Jarý - půjčovna oděvů

Zabýváme se provozem půjčovny. Jsme odborníky s dlouholetou praxí v oblasti montáží. Našim zákazníkům nabízíme výhodný servis. Nabízíme širokou škálu služeb. Zaměřujeme se na kvalitní provádění údržby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Nečesalová-půjčovna oděvů

Nabízíme zapůjčení, se kterým budete spokojeni. Nabízíme profesionální služby s férovým jednáním. Nabízíme levnou a rychlou údržbu. Nabízíme spolehlivé služby v oblasti montáží. Našim zákazníkům nabízíme výhodný servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku