Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Půjčovny > Půjčovny oděvů

Půjčovny oděvů

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svatební salon Barbara Krzemienová

Na provoz jsme profesionálové. Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. U nás si vyberete raft dle vaší potřeby. Půjčujeme závěsné lávky, které jsou bezpečné. Nabízíme výhodný pronájem párty stanů. Nepřeberná nabídka žebříků k zapůjčení se nachází také u nás. Nabízíme k zapůjčení přívěsné vozíky různé nosnosti. Vše potřebné pro vaši zahradu si můžete vybrat z naší zahradní techniky, kterou půjčujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Bena, pánské svatební oděvy

Bezpečný provoz a solidní jednání je v naší nabídce. Chybí-li vám něco z potřeb pro váš zimní sport, navštivte naší půjčovnu. Půjčujeme rafty různých druhů a velikostí. Spolehlivé a kvalitní závěsné lávky si můžete pronajmout u nás. Nabízíme pronájem párty stanů za přijatelnou cenu. Na žebříky od nás je spolehnutí. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky osvědčených výrobců. Velký výběr kvalitní zahradní techniky k zapůjčení naleznete v naší nabídce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svatební salon NATALI

Spolehlivý provoz půjčovny je naší prioritou. Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. Nabízíme zapůjčení, se kterým budete spokojeni. Spolehlivost je pro naši půjčovnu prioritní. Půjčujeme rafty pro dvojice, rodiny i skupiny. Nabízíme různé druhy závěsných lávek k pronájmu. Chcete-li mít krásnou párty, nabízíme stany k pronájmu. Jedině žebříky od nás jsou spolehlivé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Mušková- Půjčovna oděvů

Veškeré potřeby pro zimní sporty naleznete v naší půjčovně. Potřebujete-li kvalitní stavební techniku, obraťte se na naši půjčovnu. Věnujeme se pronajímání zahradní techniky. Zaměřujeme se na půjčování přívěsných vozíků s pravidelným servisem. Nabízíme k zapůjčení nejrůznější druhy žebříků. Nabízíme pronájem párty stanů za přijatelnou cenu. Půjčujeme i závěsné lávky za solidní ceny. U nás si vyberete raft dle vaší potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Lašáková-Půjčovna oděvů.

V naší půjčovně naleznete vše na jednom místě. V naší nabídce naleznete profesionální montáže. Naši proškolení pracovníci provádí spolehlivý servis. Nabízíme profesionální služby s férovým jednáním. Za přijatelnou cenu vám provedeme potřebnou údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Kytková,půjčovna společenských šatů

Provozujeme půjčovnu pro zimní sporty, poradíme vám s výběrem. Naše půjčovna nabízí širokou škálu zboží. U nás si vyberete raft dle vaší potřeby. Zaměřujeme se na půjčování závěsných lávek dle vašeho výběru. Nabízíme nepřeberné množství svatebních šatů za příznivou cenu. Zaměřujeme se na kompletní službu v oblasti pronájmu párty stanů. Vhodný žebřík si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme k pronájmu celou řadu přívěsných vozíku ověřené kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květoslava Kupcová - Dion

Naše půjčovna nabízí širokou škálu zboží. Na nás se můžete obrátit s údržbou. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce kvalitní montáže. Spolehněte se na náš kvalitní a rychlý servis, který nabízíme firmám i soukromým osobám. Ručíme za kvalitu námi prováděných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SALON LUCIE - Půjčovny oděvů

Zabezpečujeme plynulý provoz. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce kvalitní montáže. V naší nabídce jsou cenově výhodné a spolehlivé služby. Jsme profesionály v servisních službách. Nabízíme veškeré služby spojené s údržbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kubištová-zakázkové krejčovství

U nás si vybere každý milovník zimního sportu z bohaté nabídky potřeb. Poskytujeme kvalitní služby zaměřené na servis. Zaměřujeme se na kvalitní zahradní techniku, kterou nabízíme k pronájmu. Potřebujete-li něco odvézt, pronajměte si přívěsný vozík od nás. Nabízíme kvalitní žebříky pro firmy i jednotlivce. V naší půjčovně vám půjčíme kvalitní stavební techniku. Půjčujeme i závěsné lávky za solidní ceny. Půjčujeme značkové rafty zaručené kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Sedlářová - půjčovna oděvů

V naší půjčovně naleznete vše na jednom místě. V naší nabídce naleznete kvalitní a rychlou údržbu. Poskytujeme kompletní servis za přijatelnou cenu. Ručíme za kvalitu námi prováděných služeb. Poskytujeme kompletní služby v oblasti montáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku