Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Půjčovny > Půjčovny oděvů

Půjčovny oděvů

V naší unikátní databázi, kterou jsme pro vás vytvořili, vám doporučíme jedině skutečné profesionály, jejichž devízou je solidnost, spolehlivost a kvalitní služby nebo produkty.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Blechta Balcau, půjčovna svatebních šatů

Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. V naší nabídce naleznete profesionální montáže. Naši profesionálové se vám postarají o údržbu. Nabízíme širokou škálu služeb. Poskytujeme kompletní servis za přijatelnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Tomášková, půjčovna oděvů

V naší půjčovně si každý najde to své. Nabízíme spolehlivé služby v oblasti montáží. Nabízíme levnou a rychlou údržbu. Zaměřujeme se na kvalitní servis za příznivou cenu. Zabýváme se rychlými službami s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nataliya Rishko - N&S

Provozujeme půjčovnu s těmi nejlepšími službami. Vyznavači zimních sportů naleznou v naší půjčovně bohatý sortiment potřeb. Zapůjčení se solidním jednáním naleznete u nás. Půjčovna, kterou provozujeme zaručuje solidní jednání. Odolné a bezpečné rafty si můžete půjčit u nás. Zaměřujeme se na půjčování závěsných lávek dle vašeho výběru. Firmám i soukromníkům nabízíme k pronájmu párty stany za solidní cenu. Zapůjčujeme nejrůznější druhy žebříků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klaudia Vaškovská, půjčovna oděvů

Zajišťujeme řádný provoz půjčovny. Našim zákazníkům nabízíme výhodný servis. Nabízíme širokou škálu služeb. Jedině s montážemi od nás budete spokojeni. Ručíme za kvalitně provedenou údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blažena Sáblíková - svatební salón

S požadavkem na provoz, který bude fungovat, se obraťte na naši půjčovnu. Nabízíme levnou a rychlou údržbu. Spolehněte se na náš kvalitní a rychlý servis, který nabízíme firmám i soukromým osobám. Zaměřujeme se na rychlé provádění požadovaných služeb. Jedině s montážemi od nás budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Chudá, Půjčovna oděvů

Za příznivou cenu si můžete v naší půjčovně opatřit vše potřebné pro zimní sport. Za kvalitu stavební techniky, kterou půjčujeme, ručíme. Vše potřebné pro vaši zahradu si můžete vybrat z naší zahradní techniky, kterou půjčujeme. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky kryté i nekryté. Kvalitní žebříky si můžete zapůjčit u nás. Nabízíme výhodný pronájem párty stanů. Spolehlivé a kvalitní závěsné lávky si můžete pronajmout u nás. Zaměřujeme se na nabídku raftů k zapůjčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

New York Svatební studio

Spolehlivý provoz půjčovny je naší prioritou. Provozujeme půjčovnu pro zimní sporty, poradíme vám s výběrem. V naší půjčovně nabízíme jen kvalitní zboží. Pro skupiny i jednotlivce půjčujeme rafty vysoké kvality. K pronájmu závěsných lávek nabízíme komplexní služby. Pro vaši oslavu nabízíme půjčení párty stanu. Velké i malé žebříky najdete v naší nabídce. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky pro různé druhy nákladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Prášková - Romantik půjčovna svatebních šatů

Za příznivou cenu si můžete v naší půjčovně opatřit vše potřebné pro zimní sport. U nás si můžete zajistit krátkodobý či dlouhodobý pronájem stavební techniky. Zabýváme se pronajímáním zahradní techniky. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky pro různé druhy nákladů. Půjčujeme žebříky firmám i jednotlivcům. U nás si můžete vybrat k pronájmu stan pro vaši párty. Půjčujeme závěsné lávky, které jsou bezpečné. Pro vodní sporty nabízíme rafty různých druhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Nemčanská - svatební salon

Všechny potřeby pro zimní sporty vám můžeme půjčit u nás. Pro vaše podnikání nabízíme k pronájmu kvalitní stavební techniku. Jsme dlouholetými a spolehlivými poskytovateli zahradní techniky k pronájmu. Zaměřujeme se na půjčování přívěsných vozíků s pravidelným servisem. Kvalitní žebříky nabízíme u nás. Firmám i soukromníkům nabízíme k pronájmu párty stany za solidní cenu. Kdo potřebuje závěsnou lávku, může se obrátit na nás. Poradíme vám ve výběru raftů k zapůjčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svatební salon Ariana

U nás si můžete půjčit potřeby pro jakýkoli zimní sport. Nabízíme profesionální služby s férovým jednáním. Rychlý a kvalitní servis nabízíme firmám i soukromým osobám. Za osobní automobil si můžete přívěsný vozík pronajmout v půjčovně, kterou provozujeme. Přijďte si k nám vybrat potřebný žebřík. Nabízíme široký sortiment zahradní techniky k pronájmu. Půjčujeme i závěsné lávky za solidní ceny. Jedině s našimi rafty zažijete krásné vodácké okamžiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku