Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Průvodcovské služby

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Průvodcovské služby, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3 veteráni, s.r.o.

Naše firma se specializuje na služby turistům. Služby turistům poskytujeme i v němčině. Náš proškolený personál poskytuje služby i anglicky. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás. Pro rusky mluvící turisty poskytujeme plný rozsah služeb. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Chmelířová - Prague Tour

Spolehněte se na naše služby pro turisty. S námi se domluvíte i v němčině. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Naše služby poskytujeme také ve francouzském jazyce. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kašpersko-Horská dopravní, spol. s r.o.

Poskytujeme ty nejlepší služby turistům v okolí. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. S našimi službami budete maximálně spokojení. Vaše požadavky a služby pro turisty vždy ochotně vyřídíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kočová

Turistům poskytujeme ty nejlepší služby. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Naši lidé jsou velmi zkušení v průvodcovských službách. Připravíme vám komfortní ubytování. Pro školy, zájezdy i zahraniční zájezdy nabízíme sortiment průvodcovských služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Čihák

Specializujeme se na služby turistům. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme. Konečně kvalitní služby pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Hana Barešová - Autorizovaný průvodce Prahou

Sjednejte si u nás také služby pro turisty. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.M.K., a.s.

Doporučíme Vám ty nejlepší služby pro turisty. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Naše výlety si opravdu užijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Šulcová

Přinášíme také služby turistům. Maximálně kvalitní služby turistům. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Berka

Poskytujeme služby všem turistům. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku