Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Přihlášení uživatele OK

Průvodcovské služby

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Průvodcovské služby, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Premiant City Tour, s.r.o.

Na požádání zajistíme služby turistům. U nás se dozvíte vše potřebné i v německém jazyce. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Poskytujeme služby v italském jazyce. Nabízíme francouzské překlady. Zajistíme vám zajímavé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

All-Prague-Tours, s.r.o.

Na požádání zajistíme služby turistům. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Umíme výborně německy. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Využijte naše služby, v rámci kterých poskytujeme také vstupenky. Poskytujeme také skvělé ubytování. Nabízíme úžasné výlety. Domluvíme se výborně francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Hanuš - vyhlídkové jízdy

Jsme firma, která poskytuje služby turistům. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Kvalita služeb pro turisty jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Zima

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Jirák

Spolehněte se na naše služby turistům. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Dostupné kvalitní služby pro turisty. S našimi službami budete maximálně spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Zdeněk Pernica

S našimi službami turistům budete spokojeni. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Loď BOHEMIA

Turistům nabízíme naše spolehlivé služby. S našimi službami budete maximálně spokojení. Maximálně kvalitní služby turistům. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Známe přání turistů a snažíme se je plnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Halouzka

Naše služby přijdou vhod všem turistům. Vaše požadavky a služby pro turisty vždy ochotně vyřídíme. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Andrey Artemov, Ph.D.

Zajistíme kvalitní služby turistům. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. Využijte naše kvalitní služby turistům. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku