Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Průvodcovské služby

Potřebujete-li služby a produkty z oblasti Průvodcovské služby, pak věnujte pozornost našemu seznamu, v jehož rámci vám předkládáme ucelený soupis informací a kontaktů na spolehlivé firmy i instituce.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Lea Hudcová

Nabízím výuku angličtiny v pohodové a uvolněné atmosféře. Jsem vystudovaná lektorka v AJ, učím už téměř 20 let. Mám zkušenosti s výukou předškoláčků, školáků i studentů na střední škole. Učím kurzy i v soukromých firmách.
Doučuji studenty. Mám zkušenosti i průvodcovstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lodní společnost Bohemia, s.r.o.

Máme ty nejlepší služby pro turisty. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Nabízíme úžasné výlety. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Všechny informace od nás vždy sdělujeme srozumitelně a česky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Radosta, vyhlídkové jízdy

Využijte služeb turistům. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci služeb pro turisty a vyjdeme vám vstříc. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Veškeré nabízené služby pro turisty jsou maximálně kvalitní. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Bartušková - průvodkyně, Sightseeing Prague

Turisté ocení námi nabízené služby. Potřebujete-li sehnat někoho, kdo mluví německy, rádi vám poskytneme naše turistické služby. Výborně ovládáme anglický jazyk. Všechny služby nabízíme také česky. U nás se domluvíte také rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Náš personál mluví plynule francouzsky. Poskytujeme možnost pořádání výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKOL MAX Ski School, a.s.

Máme ty nejlepší služby pro turisty. Maximálně kvalitní služby turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EURO-GRAND, s.r.o.

Máme pro Vás velkou nabídku služeb turistům. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb. Poskytujeme průvodcovské služby. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování. Poskytneme Vám turistické služby v kterémkoliv regionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Tomáš Kovařík

Zaměřili jsme se na poskytování komplexních služeb turistům v nejvyšší kvalitě. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Zajistíme pro vás předprodej vstupenek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Bejr

Sjednejte si u nás také služby pro turisty. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Večeřa

Vyzkoušejte naši nabídku služeb turistům. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme. S našimi službami budete maximálně spokojení. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Malinaková

Našim stávajícím i budoucím klientům nabízíme ucelenou nabídku zaměřenou na poskytování služeb turistům. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše společnost dbá na spokojenost turistů. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku