Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Profesní spolky a zájmová sdružení

Profesní spolky a zájmová sdružení

Nahlédněte do naší unikátní databáze a nechte se inspirovat ve výběru odborníka na oblast Profesní spolky a zájmová sdružení, který zajistí uspokojení vašich přání a požadavků.

Profesní spolky a zájmová sdružení v krajích: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz občanských sdružení ČR

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz občanských sdružení ČR

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní hospodářská komora

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. V našem sdružení preferujeme serioznost U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení ZLOMEK a ZLOMEK

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz ČR

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. S radostí poskytujeme i poradenství. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Včelaři Kaznějov

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Vedeme oddíl kuželek. Schází se u nás včelaři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení OTEVŘENO

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V našem sdružení se zajímáme o architekturu. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku