Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Profesní spolky a zájmová sdružení

Profesní spolky a zájmová sdružení

Nahlédněte do naší unikátní databáze a nechte se inspirovat ve výběru odborníka na oblast Profesní spolky a zájmová sdružení, který zajistí uspokojení vašich přání a požadavků.

Profesní spolky a zájmová sdružení v krajích: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz občanských sdružení ČR

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz občanských sdružení ČR

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní hospodářská komora

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. V našem sdružení preferujeme serioznost U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení ZLOMEK a ZLOMEK

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz ČR

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. S radostí poskytujeme i poradenství. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Včelaři Kaznějov

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Vedeme oddíl kuželek. Schází se u nás včelaři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení OTEVŘENO

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V našem sdružení se zajímáme o architekturu. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z.s.

Akademie dobrovolných záchranářů ČR, z. s. zkr. ADZ ČR, z. s. je zapsaný spolek, dále jen spolek podle zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku