Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Prodej výpočetní techniky.

 

Tipy: Montáž, Obnova dat, Zálohování dat, Záložní zdroje, školení, Správa sítí, Tvorba webových stránek, Odvirování, Pokladní systémy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apollo Partner, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme maximálně seriózně. Dodáme Vaši výpočetní techniku opravdu rychle. Výpočetní technika od nás, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů. Díky našim znalostem, v prodeji výpočetní techniky, jsme jedničkou na trhu. Ochota při prodeji výpočetní techniky, je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3D.com, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Provádíme expresní odvirování počítačů. Spokojený zákazník je naše priorita – poskytujeme zboží na splátky. Máme pro vás kopírky, se kterými budete spokojeni. Tablety v naší nabídce vás zajisté ohromí. Zabýváme se prodejem kvalitních a cenově dostupných notebooků. U nás můžete vybírat počítače podle velikosti úhlopříčky, počtu jader, typu procesoru a spousty dalších parametrů, zajistí si vyberete. Obnova dat je u nás možná ze všech médií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Renáta Štolbová - Prodej nových počítačových sestav

Věnujeme se také službám v oblasti výpočetní techniky. Jsme odborníci přes prodej výpočetní techniky, je pro nás důležitá důvěra a serioznost. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je elektro od naší společnosti. Znalosti v oboru prodeje výpočetní techniky, z náš dělají vyhledávaného odborníka. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. Naše společnost se snaží vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků nabídkou kvalitního sortimentu výpočetní techniky a službami spojenými s nákupem včetně poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kott - prodej počítačů

Zajistíme vám spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Prodej kvalitních komponentů výpočetní techniky je naší prioritou. S důvěrou se na nás obraťte, pokud potřebujete servis výpočetní techniky. Nabízíme notebooky jak pro domácnost, tak pro firemní využití. V případě potřeby pořízení tabletu, kontaktujte naši firmu. Nabízíme prodej kopírek. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Vyberte si síťové prvky u naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TComp, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti výpočetní techniky. Elektroniku ve vysoké kvalitě najdete právě u nás. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveny zkušené pracovníky, kteří vám rádi poradí v oblasti výpočetní techniky. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BajtServis Aleš Zezula

Naše firma vám zabezpečí širokou škálu služeb oblasti výpočetní techniky. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství výpočetní techniky. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. Zaručujeme Vám seriózní jednání. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. Naše společnost se zaměřuje na maximální rychlost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WAY PC bazar - Jan Čeliš

Specializujeme se na veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. U nás se dočkáte kvalitních rad a doporučení v oblasti výpočetní techniky. Vše dodáme na místo určení včetně instalace a kvalitní servisní podpory. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám garantujeme. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek vyřídit opravdu rychle. Jsme servisem výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IRMGROUP, spol. s r.o.

Jsme spolehlivými prodejci a poskytovateli služeb v oblasti výpočetní techniky. Zákazníci naší prodejny doporučují náš prvotřídní sortiment výpočetní techniky, poradenství našich prodejců i ostatní služby zákazníkům. Přesvědčte se sami o ochotě našeho personálu. Při prodeji výpočetní techniky přistupujeme k našim zákazníkům individuálně. Jsme specialisté na servis Vaší výpočetní techniky. Kancelářská technika od nás je nezbytná pro chod každé kanceláře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Lipavský - ELMICOM

Specializujeme na služby v oblasti výpočetní techniky. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je výpočetní technika od naší společnosti. Na prodej počítačů i mobilů jsme specialisté. Poskytujeme spolehlivé a kvalitní servisní služby v oblasti výpočetní techniky. Kancelářská technika, kterou dodáváme je za nejlepší ceny. U nás najdete kvalitní počítače. Máme pro vás tablety za bezkonkurenční ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Rusz, výpočetní technika

Naše firma se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti výpočetní techniky. Necháváme si záležet na rychlosti dodání Vaší výpočetní techniky. Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní servis výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku