Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej uměleckých předmětů

Prodej uměleckých předmětů

S naším katalogem firem a institucí se v oblasti Prodej uměleckých předmětů se určitě neztratíte. Usnadní vám výběr ideálního řešení v podobě skutečného odborníka.

 

Tipy: Fotografie, Historické sklo, Soška, Mince, Restaurování, Nábytek, Krajka, Rámování

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Mgr. Pavel Seidl - Národní numismatická epopej

Nabízíme originální sběratelské kolekce zlatých a stříbrných mincí a medailí. Nejvyšší ryzost zlata i stříbra.

Medaile jsou puncované a kontrolované puncovním úřadem. Zlato je 24karátové a vhodné jako dlouhodobá a bezpečná ivenstice.
Zanechte i vy po sobě památku, jejíž hodnota časem narůstá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Foto Tůma

V našem obchůdku můžete zakoupit umělecké předměty. Pomůžeme vám díky našim znalostem nabízených uměleckých předmětů. Zaměřujeme se na nabídku různých obrazů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rámování - Fricová

Přijďte si k nám do obchůdku vybrat z nabídky našich uměleckých předmětů. Při prodeji máte jistotu seriózního a diskrétního jednání. Naše znalosti uměleckých předmětů můžete kdykoli využít. Nabízíme krásné obrazy s různými motivy. Věnujte skleněný umělecký předmět z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OMEN společnost pro kulturu a umění, o.p.s.

U nás v obchůdku si můžete koupit nejrůznější umělecké předměty. Náš ochotný personál se na vás těší. Náš personál vám o každém uměleckém dílu poskytne seriózní výklad. Pokud si chcete pořídit kvalitní umělecký předmět, přijďte se podívat do našeho obchodu. Rádi vám pomůžeme s výběrem uměleckých předmětů díky našim pestrým zkušenostem. Pomůžeme vám díky našim znalostem nabízených uměleckých předmětů. U nás si určitě vyberete obraz, který se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emma Srncová - Muzeum úsměvů, s.r.o.

V našem obchůdku prodáváme umělecké předměty. Nabízíme své pestré zkušenosti s prodejem uměleckých předmětů. Naše odborné znalosti v oblasti uměleckých předmětů jistě oceníte. V naší nabídce naleznete výrobky za výhodné ceny. Prodávaným uměleckým předmětům věnujeme seriózní pozornost. U nás se můžete těšit na ochotné jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Skřivánek

V našem obchůdku můžete zakoupit umělecké předměty. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme odborníky v oblasti uměleckých předmětů. Náš obchod navštěvují seriózní zájemci o umění. Pokud si chcete pořídit kvalitní umělecký předmět, přijďte se podívat do našeho obchodu. Chcete-li nevšední keramiku navštivte naši prodejnu. Nabízíme řadu originálních skleněných předmětů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Forman, preparace zvířat

Pokud hledáte krásné umělecké předměty, zavítejte do našeho obchůdku. Naše odborné znalosti v oblasti uměleckých předmětů jistě oceníte. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme odborníky v oblasti uměleckých předmětů. U nás můžete nakoupit výhodněji. K dispozici jsou ochotní zamětnanci. O uměleckých dílech poskytujeme seriózní informace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Petrtýl, Preparace

Náš obchod se specializuje na prodej uměleckých předmětů. Kvalita uměleckých předmětů je trvalou hodnotou, která zkrášlí váš domov. Ochotné jednání je u nás zaručeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Chrenšč

V našem obchůdku vyberete skvělé dárky v podobě uměleckých předmětů. Naše odborné znalosti v oblasti uměleckých předmětů jistě oceníte. Zařazením uměleckých předmětů do naší nabídky je zárukou jejich kvality. Náš personál vám o každém uměleckém dílu poskytne seriózní výklad. Své zkušenosti s prodejem uměleckých předmětů využíváme ku prospěchu zákazníků. U nás najdete spoustu předmětů za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Doskočilová

Vyberte si z naší nabídky uměleckých předmětů. Náš obchod navštěvují seriózní zájemci o umění. Při nákupu vám vždy rádi pomůžeme svými znalostmi poskytovaných uměleckých předmětů. Nemusíte se rozmýšlet dlouho, máme opravdu výhodné ceny. Můžeme nabídnou zkušenost a dlouhodobou spolupráci s autory uměleckých děl. Nabízíme ochotné jednání. U nás si určitě vyberete obraz, který se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku