Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jednota, spotřební družstvo Nová Paka

Name firma působí na stavebím trhu a zabývá se prodejem stavebnin. Věnujeme se prodeji sprchových koutů. Nejlepší omítky najdete právě u nás. Pokud si objednáte rolety od nás, nebudete litovat. Zaměřujeme se na prodej vrtáků. Přijďte si vybrat ze široké nabídky pracovních desek za bezkonkurenční ceny. Nabízíme palubky z různých materiálů. Naši zákazníci využili výhod spojených s nákupem a zakoupili na naší prodejně kvalitní parapety za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MARCADOR, spol. s r.o.

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu cílí naše firma na prodej stavebnin. Naše společnost nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží pro každého. Nakupujte u nás kvalitní a bezpečná okna. Nabídka barevných provedení našich okapů je opravdu pestrá. Při výběru parapetu nenechte nic náhodě a navštivte naši prodejnu, zajisté si vyberete. Zprostředkujeme Vám palubky na míru. Nabízíme širokou škálu pracovních desek. Naše vrtáky se chlubí maximální přesností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny AVANT, a.s.

Nabízíme kvalitní stavební materiál. Nabízíme výrobu a montáž okapů. Máme pro vás bohatou nabídku parapetů ideální pro každou stavbu. Naše palubky z poctivých materiálů si zákazníci velmi oblíbili. Naše společnost vám nabízí kvalitní pracovní desky. Z naší bohaté nabídky stavební chemie za rozumné ceny si jistě vyberete i Vy. V našich stavebninách prodáváme sady vrtáků za výhodné ceny. Rádi vám poradíme s výběrem rolet a ostatního sortimentu stínící techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

www.ministavebniny.cz, s.r.o.

Nabízíme všechny druhy stavebního materiálu. Vybírejte z naší široké nabídky sprchových koutů od různých výrobců. Vyberte si z naší bohaté nabídky omítek. Při návštěvě našeho obchodu můžete zakoupit kvalitní rolety různých barev i vzorů. Nabízíme širokou nabídku vrtáků. Zárukou kvalitních pracovních desek jsou naši spokojení zákazníci. Nabízíme palubky pro všechny účely. Naše parapety mají vynikající vlastnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Zukal - Prodej stavebního materiálu

Naše společnost je vám k dispozici v prodeji stavebnin. Při prodeji stavebnin nám pomáhají naše znalosti. Naši odborníci poskytují i služby spojené s poradenstvím. Nechte se naší společností mile překvapit rychlostí dodání. V našem oboru je kladen velký důraz na kvalitu stavebnin. Ke všemu pro našeho zákazníka přistupujeme seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAV KOMPLET, s.r.o.

U nás naleznete spousty druhů stavebnin. Zajišťujeme i prodej okapů. Využijte nízkých cen našich parapetů. Vybírejte palubky u nás. Vyrábíme pracovní desky různých rozměrů. Jsme specialisté na vrtáky. U nás ve firmě prodáváme kotle na tuhá i kapalná paliva. Zabýváme se výrobou rolet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Urválek- stavebniny

Jsme profesionálové na prodej stavebnin. Nabízíme široký sortiment oken různých materiálů, typů a barev. Nabízíme širokou škálu všech typů okapů. Využijte výborných vlastností nových parapetů od nás. Chcete-li změnu, nakupte u nás výhodně palubky v prvotřídní kvalitě. Prodáváme kvalitní pracovní desky renomovaných značek. Naše vrtáky Vám pomohou lehce dokončit malé i velké projekty. Na naše tmely se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bromo, s.r.o. prodej stavebnin

Jsme spolehlivý prodejce stavebnin. Vyzkoušejte naši rychlost dodání. Ochota je pro nás zásadní vlastnost. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu prodávaných produktů a poskytovaných služeb. Kvalifikovaný personál v naší prodejně vás rád a ochotně obslouží, a poskytne poradenství k zakoupenému zboží. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice stavebnin má. Serióznost je pro nás zásadní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kadrmas, stavebniny

Jsme firma s praxí v prodeji stavebnin. Kupte naše okna, protože jsou nejlepší na trhu. Sledujeme současné trendy na trhu a pro naše zákazníky jsme připravili velmi zajímavou nabídku okapů s extrémní barevnou stálostí za výhodné ceny. Parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů i exteriérů. Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme pro zákazníky připravili atraktivní nabídku kvalitních palubek. Náš kvalitní personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy ohledně naší atraktivní nabídky pracovních desek. Nabízíme kvalitní vrtáky za velmi přijatelné ceny. Naše rolety budou vašemu domovu slušet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medicus - Stav, s.r.o.

Naše firma vám poradí s výběrem zboží dle vašich kritérií a prodá vám kvalitní stavebniny. Využijte při výběru sortimentu stavebnin naše nabyté znalosti a zkušenosti. Zkuste naši rychlost dodání. V přátelském prostředí naší prodejny je serioznost a nadstandardní péče o klienta samozřejmostí. Obraťte se s důvěrou na nás, poradíme Vám s výběrem té správné izolace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku