Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Pecka - stavební materiál

Jsme profesionálními prodejci v oblasti stavebnin. Naše firma nabízí k prodeji také bohatý sortiment sprchových koutů. Pro naše zákazníky jsme připravili bohatý sortiment vnitřních i venkovních omítek. Udělejte si radost novými roletami od nás. Nabízíme různé druhy vrtáků. Nabízíme kvalitní pracovní desky za nejlepší ceny. Zabýváme se prodejem palubek. Náš kvalifikovaný personál vám pomůže s výběrem parapetů podle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VPS CZ, s.r.o.

Nabízíme širokou škálu všech typů stavebnin. Jsme společnost, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Vyberte si z velkého množství našich kvalitních oken. Nabízíme širokou škálu všech typů okapů. Nabízíme parapety z různých materiálů. Potřebujete-li kvalitní a současně levné palubky, navštivte naší prodejnu se zkušeným a ochotným personálem. Nabízíme praktické a exluzivní pracovní desky. Vyzkoušejte při betonování také naše stavební chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Šmerda-Prodej stavebního materiálu

Naše prodejna stavebnin má pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců a dodavatelů. Nabízíme nevšední rychlost dodání. Náš tým odborníků zajišťuje pro naše zákazníky vysokou úroveň poradenství k nabízeným produktům. Jsme žádanými prodejci i díky naší serioznosti. Všechny nabízené stavebniny jsou maximálně kvalitní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Beneš - Beno

Pokud potřebujete stavební materiál, navštivte naši bohatě zásobenou prodejnu stavebnin. Poskytujeme kvalitní poradenství. Naši zákazníci se mohou plně spolehnout na naši serioznost. Buďte nároční a nakupujte kvalitní stavebniny. Samozřejmostí je ochota při našem prodeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny SaD, spol. s r.o.

Naši zákazníci doporučují sortiment stavebnin z naší provozovny a servis spojený s jejich prodejem. Na naší prodejně si prohlédněte nabídku sprchových koutů či boxů a vyberte si ten správný. Nabízíme pomoc při výběru omítek. V naší nabídce také najdete praktické rolety. Připravili jsme pro Vás mnoho typů vrtáků. Při výběru pracovní desky je důležité věnovat pozornost výběru nejen barvy či dekoru, ale i vlastnostem použitých materiálů. Naše firma nabízí obkladové a podlahové palubky v širokém sortimentu za příznivé ceny. Zaručíme Vám prodej nejlepších parapetů na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Zlámal - PREFATRANS

Prodáme vám ty nejlepší stavebniny. U nás naleznete sprchový kout přesně podle vašich představ. Poskytujeme rozmanitý výběr omítek. Naše společnost se specializuje na prodej rolet. Máme pro vás vrtáky za nejlepší ceny. Nabízíme pracovní desky do každého domu. Nabízíme prodej palubek včetně montáže. Nabízíme výrobu parapetů včetně montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pamiro.cz, spol. s r.o.

Prodáváme stavebniny a různý stavební materiál. Nabízíme okapy. Využijte naší široké nabídky parapetů. Jsme specialisté na palubky. Při práci myslete trochu na sebe a přijďte si vybrat z úžasné nabídky pracovních desek. Prodáváme vrtáky, kterým neodolá žádný materiál. Díky našim roletám vykouzlíte den i noc, kdykoliv se vám zachce. Jsme společnost, která se specializuje na omítky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BERÁNEK STAVIVA

Jsme profesionálové na prodej stavebnin. Naše okna podtrhují celkový design stavby, dotváří interiér i exteriér, přijďte si prohlédnout naší nabídku a využijte výhodných cen. Okapy z našich stavebnin, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů. Naši zákazníci využili výhod spojených s nákupem a zakoupili na naší prodejně kvalitní parapety za atraktivní ceny. U nás najdete nekonečný výběr palubek. Pokud si nevíte rady s výběrem pracovní desky, využijte rad našich pracovníků. Nabízíme vrtáky různých průměrů. Prodáváme ty nejlepší obklady v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Chytil - Chype

Prodáváme pouze kvalitní stavebniny. Bude nám potěšením, pokud sprchové kouty zakoupíte u nás. Objednejte si omítky od nás. Rolety od nás jsou špičkové. Přijďte si k nám pro kvalitní vrtáky. U nás nakoupíte kvalitní pracovní desky. Naše palubky jsou nejlepší v okolí. Výroba parapetů na přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BG SYS HT, s.r.o. prodej stavebních materiálu

Prodáváme jen kvalitní stavebniny. V oddělení stavebnin prodáváme i sprchové kouty. Naše firma se specializuje na prodej omítek. Pomůžeme vám s výběrem vhodných rolet podle vašich představ. Naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem vrtáků z naší prodejny a jejich dlouhou životností. Přijďte si k nám prohlédnout kvalitní pracovní desky za atraktivní ceny ještě dnes. Jsme jedničkou na trhu v oblasti palubek. Specializujeme se na prodej parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku