Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jitka Minaříková - Stavebniny Blovice

Prodáváme stavebniny všeho druhu za výhodné ceny. V naší společnosti je prioritou spokojenost zákazníka, široký a kvalitní sortiment zboží, a v neposlední řadě rychlost dodání zakoupených výrobků. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti stavebnin. U nás se můžete na kvalitu spolehnout. Naše zákazníky obsloužíme se seriozností a ochotou. Jsme firmou, jejíž ochota v oblasti stavebnin je samozřejmostí. Naši perfektní znalost oboru určitě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Dostál

Nabízíme širokou škálu všech typů stavebnin. Specializujeme se na kvalitu nabízených stavebnin. Naši odborníci vám jsou ochotně k dispozici. Jsme znalci v oblasti stavebnin. Zajišťujeme vždy seriózní přístup. Nabízíme rychlost dodání bez prodlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sypké materiály Jaroslav Janoch

Zajišťujeme kvalitní prodej stavebnin. Jistě oceníte kvalitu našeho sortimentu. Naše společnost je ke svým zákazníkům opravdu maximálně ochotná. Naše firma vám zajistí také poradenství. Umožňujeme vysokou rychlost dodání přímo k Vám domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BDS ČR, a.s.

Zabýváme se prodejem stavebnin. Vybavte svůj byt či dům našimi kvalitními sprchovými kouty. Omítky od nás jsou extrémně odolné vůči vnějším vlivům. Nabízíme široký sortiment rolet, markýz a žaluzií kvalitních materiálů s odborným servisem. V našem oddělení dům, byt a zahrada najdete širokou nabídku kvalitních vrtáků. U nás si svou pracovní desku vybere i náročný zákazník. Součástí našeho sortimentu jsou kvalitní palubky různých typů a rozměrů. Všechny typy parapetů jsou připraveny pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Pařízek - výroba pletiva

Náš prodej je zaměřen na stavebniny. Naši zákazníci zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každé objednávce. Zprostředkujeme pro Vás poradenství, které jistě využijete. Využijte naší bezkonkurenční rychlosti dodání. Stavebniny k prodeji pro vás vybíráme s ohledem na jejich kvalitu. Výsadou našich zaměstnanců je znalost oboru a prodávaného zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SDM servis, s.r.o.

U nás vám nabídneme k prodeji sortiment stavebnin a stavebního materiálu. Poradenství je jednou z našich služeb, kterou můžete využít. Neustále pracujeme na zlepšení rychlosti dodání nakoupeného materiálu. Poskytujeme velice kvalitní služby v oblasti prodeje stavebnin. Ochotu považujeme za samozřejmou součást prodeje. Jsme špička na trhu, co se znalosti zboží týká. S odbornou montáží od nás budete zaručeně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Kalus - Inovstav

Prodáváme stavebniny, díky kterým postavíte svůj dům levněji. Naše firma se zaměřuje na prodej kvalitních výrobků. Splníme Vaše představy s plnou ochotou. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Vyzkoušejte si naše odborné znalosti sortimentu stavebnin. Dodáme Vaše stavební zboží opravdu rychle. Poradenství je u nás jednou z prioritních služeb zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MADOIL s.r.o.

V prodeji stavebnin patří naše firma mezi jedničky na trhu. Jsme společnost, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Naši prodejci vám ochotně a rádi zodpoví všechny dotazy, obslouží vás a dohodnou s vámi termín a rychlost dodání. Přijďte k nám a využijte výhod spojených s nákupem nářadí ještě dnes. Zabýváme se prodejem stavební chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALLTECH MOBIL GROUP

Nabízíme bohatý prodej stavebnin. Naše prodejna na stavebniny je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Poskytujeme kvalitní poradenství. Montáž od nás může nyní ještě výhodněji využít každý. Ještě jste nenašli vhodnou dlažbu ? Obraťte se na nás. Potřebujete-li výhodně zakoupit obklady a další stavební materiál, obraťte se na naše prodejce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludvík Pytlíček

Pokud hledáte prodej stavebnin, naše firma vám nabídne kompletní sortiment. Jsme stavebniny s důrazem na serióznost a osobní přístup. Ochotu naší společnosti hodnotí klienti velmi kladně. Jsme nejlepší na trhu z hlediska prodeje kvalitních stavebnin. Při sestavování nabízeného sortimentu baterií se inspirujeme současnými trendy. Na prodejně máme k dispozici vzorníky nejrůznějších barev a jejich odstínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku