Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Techneau Č.R., s.r.o.

Prodej kvalitních stavebnin je naše priorita. Naši prodejci zaručují seriózní jednání. Naši zákazníci rádi využívají naší nabídky služeb spojených s poradenstvím k zakoupenému sortimentu zboží. Nabízíme Vám ochotu pomoci. Zakládáme si na kvalitě našeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Frajt, s.r.o.

V naší prodejně stavebnin najdete vše od dlažby po kachličky. Věnujeme se prodeji sprchových koutů. Rádi vám zašleme cenovou nabídku na sortiment vnitřních i venkovních omítek. Zákazníci jsou spokojeni s nákupem rolet z naší rozmanité nabídky. Naše stavebniny prodávají vrtáky za skvělé ceny. Součástí naší nabídky je i široký sortiment pracovních desek. Specializujeme se na prodej palubek. Vyberte si parapet, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BKB - Křesťan, s.r.o.

V našem prodeji stavebnin naleznete vše potřebné. Pokud máte jakékoliv dotazy, obracejte se na náš ochotný personál. Prodáváme různé druhy okapů. Vylepšete svůj dům s kvalitními parapety od nás. Prodáváme palubky různého druhu. V rámci stavebnin nabízíme i pracovní desky. Specializujeme se na prodej vrtáků. Rolety u nás seženete za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Peter Martinka - Prodej stavebních prvků

Výhodný prodej produktů z oblasti stavebnin je pro vás k dispozici. Specializujeme se na poskytování stavebních prací. Naše okapy se zaručují dlouhotrvající životností. Na naší prodejně nabízíme široký sortiment parapetů různých dekorů i rozměrů. Všechny palubky jsou připraveny pro vás. V naší prodejně seženete pracovní desky podle vašich představ a požadavků. Využijte nízkých cen našich vrtáků. Vyzkoušejte naše koupelnové obklady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Růžička - Festal

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu patří naše firma k nejlepším na trhu v oblasti prodeje stavebnin. Kvalitu máme na prvním místě. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradenství v oblasti stavebnin. Naším heslem je seriózní a rychlá komunikace. Zákazníci na nás oceňují rychlost dodání zakoupeného zboží. Znalosti našich odborníků při nakupování oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lešení Shop

Zabýváme se prodejem stavebnin pro každého. V naší nabídce najdete kompletní nabídku sprchových koutů pro vaši koupelnu. Výběr omítek je u nás obrovský. Materiál použitý při výrobě našich rolet vám zaručí dlouhodobou spokojenost. Výhodně u nás nakoupíte i mnoho typů vrtáků. Vhodně zvolená pracovní deska pozdvihne Váš interiér na vyšší úroveň. Nabízíme palubky v mnoha barvách i rozměrech, u nás si určitě vyberete. Na naší prodejně naleznete parapety předních výrobců, které nabízejí vysoký poměr cena/kvalita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Knobloch

Naše firma je specialistou na prodej stavebnin. Při nákupu stavebnin nabízíme naše znalosti. Přinášíme Vám zejména serióznost. Zaručujeme rychlost dodání. Kvalita našich stavebnin je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PREFA ŽATEC

Naše firma je specialistou na prodej stavebnin. Ochota je pro naše pracovníky základem úspěchu. Naši zákazníci doporučují naše zkušené prodejce a jejich poradenství. Neustále se zlepšujeme a zkvalitňujeme služby, především se zaměřujeme na rychlosti dodávek. Montáž od nás může nyní ještě výhodněji využít každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROCKART, s.r.o.

Jsme firma, která se specializuje na prodej stavebnin. Naším heslem je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Pomůžeme Vám s poradenstvím všeho druhu. Personál naší společnosti pečuje o naše zákazníky s maximální ochotou a seriozností. Využijte znalostí našich školených prodejců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROLEX Praha, s.r.o.

Prodej stavebnin pro velkoodběratele. Nabízíme mnoho druhů stínící techniky, ze kterých si vybere každý. Velký výběr dveří naleznete v oddělení dům, byt a zahrada. Nabízíme nejlevnější parapety různých vzorů, barev a materiálů. V rámci prodeje stavebnin nabízíme také okna vysoké kvality za přijatelné ceny od osvědčených dodavatelů i výrobců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku