Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Žáček - stavební materiály

Nabízíme kompletní prodej materiálu z oddělení stavebnin pro váš dům, byt a zahradu. Naše sprchové kouty jsou pro Vás ty nejlepší. Rádi vám zašleme cenovou nabídku na sortiment vnitřních i venkovních omítek. Nabízíme rolety různých materiálů, systémů i zavěšení. Zabývám se prodejem vrtáků. Nabízíme pracovní desky, které oživí Váš interiér. V našem sortimentu naleznete kvalitní palubky z prvotřídních materiálů. Specializujeme se na prodej parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Dlabač - stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebnin všeho druhu. Poskytujeme kvalitní prodej. Jsme firma zaměřená na prodej stavebnin, pro níž je serioznost samozřejmostí. Perfektní znalost našeho zboží je pro nás velmi důležitá. Zabýváme se prodejem cihel. Nabízíme Vám nejlevnější tepelné izolace. U nás najdete ta nejlepší okna do Vašeho domu či bytu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hůrka - zemní práce

U naší společnosti, která se zabývá prodejem stavebnin, máte záruku kvalitního materiálu. Jsme specialisté na okapy. Nakupujte parapety u odborníků. K dokonalosti Vašeho bydlení Vám pomůže naše designové kování. V naší nabídce najdete i obkladové, podlahové či fasádní palubky. Specializujeme se na vybrané pracovní desky. Naše vrtáky vám výrazně usnadní práci. Nabízíme pestrý výběr rolet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A-Z Stavební materiály, s.r.o.

Naše společnost patří mezi tuzemskou špičku v odvětví prodeje stavebnin. Hýčkejte svou pokožku v novém sprchovém koutě. Pro naše zákazníky jsme připravili bohatý sortiment vnitřních i venkovních omítek. U nás nakoupíte výhodně rolety do každé místnosti. Naše vrtáky jsou ty nejlepší na trhu. Profesionální tým pracovníků zodpoví veškeré otázky týkající se vlastností a materiálů námi nabízených pracovních desek. Kupte naše poctivé palubky za příznivé ceny. Pomůžeme Vám s výběrem parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Staviva Praha Team, s.r.o.

Prodáváme stavebniny ve všech cenových relacích. Po celou dobu své existence klademe důraz na kvalitu prodávaných výrobků. Prohlédněte si celou řadu našich výrobků v oddělení oken. Zabýváme se prodejem okapů. Pořiďte si u nás nové parapety za výhodné ceny. Poskytujeme prodej kvalitních OSB desek za skvělé ceny. Zprostředkujeme Vám palubky na míru. Vyrábíme pracovní desky z různých materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K. Klement - Jiří Látal,Prodej stavebního materiálu

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Realizujeme seriozní prodej stavebnin. Zajistíme Vám ochotné jednání při nákupu stavebnin. Na kvalitě našich stavebnin nám záleží. Jsme skuteční znalci v oblasti prodeje stavebnin. Využijte našich služeb v oblasti rychlosti dodání zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Mlčák - prodej stavebního materiálu

Pro své klienty se snažíme být víc než jen prodejna se stavebninami. Poradíme vám při výběru sprchového koutů. S naší omítkou bude Váš dům hned hezčí. Vyberte si u nás ty správné rolety dle Vašich představ. U nás si vždy vyberete kvalitní vrtáky. Jsme poskytovatelé pracovních desek. Vybírejte palubky u naší společnosti. Zaměřujeme se na parapety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Novotný - betonové schody

V našich stavebninách prodáváme veškeré stavební materiály. Využijte naši nabídku na kvalitní stavebniny. Náš personál jedná vždy s našimi zákazníky s maximální seriozností a úslužností. Budete spokojení s ochotou našich odborníků. Poradíme, jaké schody si vybrat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miriam Šulíková

Nabízíme prodej stavebnin v rámci veškerých potřeb pro dům, byt a zahradu. Nabízíme kvalitní okapy pro rodinné domy či dřevostavby, různé průměry i barvy. Využijte naši nabídku na parapety. Přijďte na naši prodejnu a nakupte výhodně kvalitní palubky ještě dnes. Užijte si pohodlí i při práci a přijďte si vybrat z úžasné nabídky pracovních desek. U nás nakoupíte kvalitní vrtáky. Pro naše zákazníky jsme připravili bohatou nabídku rolet. Hledáte-li kvalitu za atraktivní ceny, obraťte se na naše prodejce a nechte si předvést náš sortiment nářadí i dalšího zboží na prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arfe, s.r.o.

Jsme společnost, která rozumí stavebninám a zabývá se jejich prodejem. Jsme velice seriozní firma zaměřená na prodej stavebnin. Staráme se o kvalitní prodej stavebnin. Jsme skuteční znalci v oblasti prodeje stavebnin. Zprostředkujeme rychlost dodání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku