Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PODLAHYSHOP.CZ

Naše společnost patří mezi tuzemskou špičku v odvětví prodeje stavebnin. Budete mile překvapení naší serioznosti. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji stavebnin. Naše bohaté znalosti v prodeji stavebnin, z nás dělají specialisty. Zajistíme vám odborné poradenství. Rychlost dodání je jedním z klíčových ukazatelů kvality a spolehlivosti naší společnosti. Naše firma poskytuje kvalitní a profesionální služby v oblasti prodeje stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Galičák, stavebniny, sanitární technika

Prodáváme veškeré stavebniny. Zkuste naši rychlost dodání. Naše znalosti jsou na trhu proslulé. Díky kvalitě nabízeného sortimentu, ochotě a znalostem zkušeného personálu, je naše prodejna mezi zákazníky velmi oblíbená. Jsme prodejci stavebnin, které jsou známé svou kvalitou. Jsme seriozními prodejci stavebnin. S naší sanitární technikou bude Vaše koupelna jen zářit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Kozelský a Kozelský, s.r.o.

Nabízíme stavební materiál pro vaši stavbu. Cílem managementu naší prodejny je kvalifikovaný personál ze zkušenostmi a znalostmi, který zajistí vysokou kvalitu poradenství spojeného s nákupem jednotlivých produktů. Nabízíme kvalitní pracovní desky. Specializujeme se na výrobu a montáž palubek. Přinášíme Vám velký výběr kvalitních OSB desek. Kvalitní řezivo u nás dostanete za výhodné ceny. Prodáváme parapety všeho druhu. Využijte možnosti pořídit u si nás výhodně hutní materiály.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KB Stavebniny, s.r.o.

Využijte naši nabídku na prodej kvalitních stavebnin. Naše firma na stavebniny je pověstná pro svou rychlost dodání zboží. Znalosti rozhodují, a proto Vás v naší firmě při nákupu stavebnin obsluhují jen vyškolení odborníci. Přinášíme vždy jen kvalitu. Vlídný přístup a ochota vůči všem zákazníkům. V rámci prodeje stavebnin nabízíme službu poradenství. Ke každé objednávce přistupujeme vždy maximálně seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starex, spol. s r.o.

Veškerý materiál, který byste mohli potřebovat, vám nabízí náš prodej stavebnin. Jsme nejlepší na trhu v oblasti parapetů. Vyrábíme palubky. Pořiďte si od nás kvalitní pracovní desku. Přijďte si k nám prohlédnout širokou nabídku vrtáků. Najděte u nás roletu vhodnou k vašemu oknu či dveřím. Nakupte u nás online v oddělení stavebnin. V rámci prodeje stavebnin včetně omítek u nás můžete využít i poradenství poskytované zdarma našim zákazníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY PLUS, spol. s r.o.

Naše společnost, která se zabývá prodejem stavebnin, klade vysoké nároky na znalosti a zkušenosti našich prodejců a jejich odborné poradenství. Nabízíme Vám poradenství v prodeji stavebnin. Kvalita za skvělou cenu pro každého. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice stavebnin má. Naše firma Vám dodá Vaše zakoupené stavební zboží nejrychleji na trhu. Poradíme Vám, jaká vana je pro Vás ta nejlepší. Naše nabídka zahrnuje také velké množství kvalitních oken..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Knupp - stavební materiály

Zabýváme se prodejem stavebnin vysoké kvality. Jsme prodejcem stavebnin s bohatými znalostmi, což na nás naši zákazníci nejvíce oceňují. Vyrábíme různé velikosti okapů. V sortimentu parapetů nabízíme našim zákazníkům široký výběr z kvalitních výrobků. Přijďte si vybrat ze široké nabídky palubek za bezkonkurenční ceny. Zapomeňte na nudu a kupte si pracovní desku, která Vás bude bavit. V naší nabídce najdete vrtáky pro profesionály i domácí kutily. Klademe důraz na kvalitu rolet, které vám nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

O.K.P. Trans, s.r.o.

Naše firma je opravdovým specialistou v prodeji stavebnin. Našim zákazníkům nabízíme především naše odborné znalosti sortimentu. Jsme firma na prodej stavebnin s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Kvalita našich stavebnin je pro nás prioritou. Zabýváme se poradenstvím v různých směrech. Rádi vám předložíme seriozní nabídku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TECOR PRAHA, s.r.o.

Nabízíme prodej stavebnin pro stavbu domu či drobné stavební úpravy. Jsme špička na trhu, co se znalosti zboží týká. Jsme jedničkou na trhu v oblasti zárubní. Naším cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků izolace za skvělou cenu. Skladem máme různé druhy sádrokartonu. Přijďte si vybrat z našich zásob stavební chemie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Čupr - Stavební hmoty

Prodáváme stavebniny ve všech cenových relacích. V rámci našich komplexních služeb poskytujeme i poradenství. Kvalita našich výrobků je pro nás na prvním místě. Zprostředkujeme vše s plnou ochotou. Nabízíme Vám dovoz zakoupeného zboží z oddělení stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku