Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiza, s.r.o.

V našich stavebninách prodáváme veškeré stavební materiály. Naše firma garantuje kvalitu nabízených produktů. Zaměřili jsme se na kvalitu sortimentu a poskytovaných služeb, naši prodejci jsou pravidelně proškolováni, aby znalost nabízeného zboží byla pro zákazníky dostatečná. Zaměřujeme se také na služby v oblasti poradenství. Poradíme Vám vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VERSICO, s.r.o.

Prodej kvalitních stavebnin a ochotný personál jsou prioritou naší společnosti. Naše firma se chlubí tradiční českou kvalitou. Nechte si pomoci od našeho poradenství. Naše pracovní desky vám výrazně usnadní práci. Nabízíme palubky. Poskytujeme prodej kvalitních OSB desek za skvělé ceny. Naši spokojení zákazníci doporučují naše kvalitní kování. Při výběru parapetu nenechte nic náhodě a navštivte naši prodejnu, zajisté si vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Benedikt,stavební materiál

V našem prodeji stavebnin naleznete vše potřebné. Na naší prodejně se setkáte se seriozností a ochotou obsluhujícího personálu. Zaměřujeme se na kvalitu. Znalosti našich odborných poradců jistě oceníte. Rozmanitost sortimentu na naší prodejně je doplněna ochotou a znalostmi našich prodejců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta Votrubová- Prodej stavebního materiálu

Směr našeho podnikání je zaměřen na prodej kvalitních stavebnin. Můžeme zaručit rychlost dodání. Rozmanitost sortimentu na naší prodejně je doplněna ochotou a znalostmi našich prodejců. Naší prioritou je nabízet k prodeji pouze kvalitní produkty. Zákazníkům nabízíme perfektní znalost oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.Tomáš HAVEL - STAVEBNÍ FIRMA

Jsme profesionálními prodejci v oblasti stavebnin. Kvalitní sortiment stavebnin najdete u nás. S ochotou pro Vás zařídíme cokoliv. U naší společnosti na stavebniny můžete počítat se seriozním jednáním. Přeprava koupeného stavebního materiálu nikdy nebyla tak jednoduchá jako s naším dovozem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny - Milan Kratina

V našem prodeji stavebnin naleznete vše potřebné. Naše společnost klade důraz na znalost a zkušenosti našeho personálu. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti stavebnin. Nejkvalitnější stavebniny seženete právě u nás. Serióznost je u nás samozřejmá. Naši zákazníci jsou spokojeni s kvalitou a cenami našich cihel. Pro suchou výstavbu nabízíme sádrokarton..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smetánka, s.r.o.

Nabízíme prodej stavebnin s rychlou, odbornou obsluhou. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní výrobky. Budete mile překvapení naší serioznosti. Ochota je součástí naší nabídky. Jsme renomovanou společností v oblasti poradenství. Pomůžeme Vám získat znalosti, které v budoucnu jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny K+K, spol. s r.o.

Díky našemu sortimentu prodeje stavebnin a kvalitní obsluze máme širokou klientelu z řad profesionálu i veřejnosti. Klademe důraz na to, aby měli naši zaměstnanci odborné znalosti o zboží. Prioritou naší firmy je prodej kvalitních stavebnin. Využijte našich služeb v oblasti rychlosti dodání zboží. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Papa, s.r.o.

Naše firma je specialistou na prodej stavebnin. Pomůžeme Vám s výběrem sprchového koutu. Naše omítka Váš dům jistě ochrání. Jsme si jisti, že u nás si své rolety vyberete. U nás se specializujeme na vrtáky. Nabízíme pracovní desky, které oživí Váš interiér. Prodáváme různé typy palubek. Nabízíme výrobu a prodej okenních parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Galia, stavebniny

Naši zákazníci doporučují sortiment stavebnin z naší provozovny a servis spojený s jejich prodejem. Nabízíme sprchové kouty různé barvy a velikosti. Nabízíme omítky. Zaměřujeme se na prodej rolet. Pořiďte si u nás kvalitní vrtáky. Zkuste oživit vaše království novou pracovní deskou. Využijte akčních cen našich palubek. Specializujeme se na prodej parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku