Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Alena Kratochvílová

Náš podnik se zaměřuje převážně na sektor prodeje stavebnin. Kladnou vlastností naší společnosti je znalost regionu a místních podmínek. Seriozní jednání je při koupi stavebnin velmi důležité. Náskok před konkurencí zajistil naší společnosti kvalitní sortiment a ochotu zkušeného personálu. Naše prodejna zajišťuje a poskytuje k nabízenému zboží bezplatné poradenství našich zkušených prodejců. Naše vztahy se zákazníky budujeme společně s výrobci i dodavateli našeho sortimentu. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AŠAM, s.r.o.

Prodáváme stavebniny, které potřebujete. Své služby v oblasti prodeje stavebnin poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Naše poradenské služby nabízí širokou škálu řešení problémů. Můžete se spolehnout na seriozní jednání našich zaměstnanců. Vaše požadavky vždy ochotně vyřídíme. Kvalitní sortiment stavebnin najdete u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislav Jeníček stavební materiál

Naše firma poskytuje prodej stavebnin v oblasti vše pro dům, byt a zahradu. Nabízíme pouze kvalitní sortiment. Naše znalosti jsou na trhu proslulé. Serioznost k naší společnosti neodmyslitelně patří. Nabízíme profesionální i hobby nářadí za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okna Vekra

Ve spolupráci s našimi dodavateli a personálem jsme pro zákazníky zajistili bohatý výběr v sortimentu stavebnin a kvalitní služby spojené s jejich prodejem. Dveře od nás jsou vždy ve špičkové kvalitě. Odborníci doporučují kvalitní fasády od našich dodavatelů. Nabízíme kvalitní žaluzie pro každého. Naše rolety jsou ty nejlepší na trhu. Zabýváme se prodejem parapetů. Dodáváme a montujeme okna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Sismilich - OKNA 1

Prodávání stavebnin pro domy či byty je prioritou našeho podnikání. Postaráme se o kvalitní montáž. Zajistíme pro Vás dveře podle Vašich představ. Zateplete si Váš dům s naší izolací. Zabýváme se prodejem dveřního kování. Naše okna budou slušet vaší stavbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Stach

Nabízíme vám prodej stavebnin. Naše znalosti jsou na trhu proslulé. Držíme se současných trendů ve stavebnictví a pro naše zákazníky se snažíme zajistit výrobky a zboží ve vysoké kvalitě. Necháváme si záležet na rychlosti dodání Vašeho stavebního zboží. Naši specialisté, v oboru prodeje stavebnin, se vám budou vždy ochotně věnovat. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Ležovič

Prodáváme veškeré stavební materiály a příslušenství. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. Zaměřujeme se na rychlost dodání objednaného zboží. Díky kvalitě našeho zboží nás zákazníci opakovaně vyhledávájí. Znalost svého oboru využíváme ve prospěch našich klientů. Naše firma na prodej stavebnin se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. V rámci prodeje stavebnin nabízíme službu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVBA Plzeň s.r.o.

Specializujeme se na prodej kompletního sortimentu stavebnin všech renomovaných výrobců. Rádi pro Vás zajistíme také montáž. V oddělení stavebnin nabízíme i fasády. Hledáte-li kvalitu za atraktivní ceny, obraťte se na naše prodejce a nechte si předvést náš sortiment nářadí i dalšího zboží na prodejně. Nabízíme kvalitní kotle za přijatelnou cenu. V naší nabídce najdete okrasné, funkční i bezpečnostní kování. Pomůžeme Vám s poradenstvím okolo stavebních prací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cementář LYSÁČEK

Naše firma je odborníkem v prodeji stavebnin. Každý zákazník ocení náš seriózní přístup. Navštivte naši prodejnu, která se zaměřuje na vysoce kvalitní materiál. Při našem prodeji stavebnin vám zaručujeme naprostou ochotu. Jsme opravdu výborně znalí ve svém oboru. Pokud si nevíte rady při výběru stavebnin, vyhledejte náš tým profesionálních poradců. Vstřícnost a ochota našich prodejců, kvalita sortimentu, nadstandardní služby a rychlost dodání zakoupeného zboží, jsou zárukou spokojenosti našich klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kufi INT, s.r.o.

Naše firma vám poradí s výběrem zboží dle vašich kritérií a prodá vám kvalitní stavebniny. Poradenství pro nás znamená vše, obraťte se na nás. Všechny nabízené stavebniny jsou maximálně kvalitní. U zaměstnanců naší prodejny klademe důraz na serózní jednání a znalost sortimentu. Naši zákazníci jsou spokojeni s kvalitou sortimentu nabízeného zboží a seriozností našich zaměstnaců. Ochota k naší společnosti neodmyslitelně patří. Naše montáže, vaše radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku