Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DACH - SERVIS, spol. s r.o.

Prodáváme různé druhy stavebního materiálu. Vstřícnost a ochota našich prodejců, kvalita sortimentu, nadstandardní služby a rychlost dodání zakoupeného zboží, jsou zárukou spokojenosti našich klientů. Zabýváme se Vašimi problémy s plnou ochotou. Znalost oboru je u nás na prvním místě. Pomůžeme Vám s montáží světel do Vašeho bytu. Zvolte si ty pravé okapy pro Váš dům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Gaňa - MGL

Zabýváme se prodejem stavebnin od různých dodavatelů. Nabízíme ochotu pomoci každému z našich klientů. U nás vám rádi poskytneme také poradenství. Naše nářadí je Vám k dispozici. Nabízíme Vám bohatý výběr stavební chemie za výhodné ceny. Naše okapové systémy jsou charakteristické vysokou kvalitou materiálu a snadnou montáží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KB STAVEBNINY, s.r.o.

Prodáváme jen kvalitní stavebniny. Kladným znakem naší serióznosti v prodeji stavebnin, jsou vracející se spokojení zákazníci. Od nás můžete očekávat jen férové jednání a rychlé dodání zboží. Zákazníci mohou využít služeb poradenství. Důležitá je pro nás především kvalita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coleman S.I., a.s.

Nenechte si dům spadnout na hlavu a navštivte naši prodejnu stavebnin. Dbáme na kvalitní servis a poradenství. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. Naše firma na prodej stavebnin je velice seriozní. V našem sortimentu najdete pouze kvalitní stavebniny. Znalosti jsou naším druhým jménem. Nabízíme profesionální i hobby nářadí za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ITEMA, spol. s r.o.

Prodej kvalitních stavebnin je naše priorita. Vedení naší prodejny má striktní a nekompromisní požadavky na kvalitu nabízeného sortimentu. U nás se dočkáte vstřícného a seriózního přístupu. Poskytujeme vhodné izolace dle Vašeho přání. Skladem máme různé druhy sádrokartonu. Do Vaší kůlny patří naše nářadí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Milan Řezáč

Nabízíme prodej stavebnin za rozumné ceny. Naše firma na prodej stavebnin se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Naši zákazníci využívají služeb spojených s montáží. Při návštěvě naší prodejny si můžete vybrat ze širokého sortimentu izolací. Zabýváme se prodejem žaluzií. Využijte také možnosti nákupu řeziva za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EVROmat a.s.

Prodáváme stavebniny, které zaručeně oceníte. Je-li pro vás důležitá serioznost, vyberte si nás. Naše znalosti jsou na trhu proslulé. Nabízíme izolace všeho druhu. Nabízíme okna všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Novotný

Zaměřujeme se na prodej stavebnin českých i zahraničních výrobců. Zaměřujeme se na rychlost dodání objednaného zboží. Ochota k nám neodmyslitelně patří. Kvalita prodeje stavebnin je pro nás prioritou. Naši zaměstnanci vám se seriozností a ochotou rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Na přání si můžete objednat montáž u naší společnosti. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kohout Company, spol. s r.o.

Nabízíme prodej stavebnin. Naši klienti se můžou spolehnout na naší seriózní prodejnu stavebnin. Kvalita našich služeb mluví sama za sebe. Nabízíme vám možnost využít poradenství. Poskytujeme rady v oblasti prodeje cihel. V rámci našich služeb nabízíme také kvalitní izolaci. Pro velký výběr sádrokartonu navštivte naši prodejnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PZ servis CZE, s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej stavebnin českých i zahraničních výrobců. Ochota pro nás není jen klišé. Zaručujeme Vám nevídanou rychlost dodání našeho stavebního zboží. Díky našim znalostem v oblasti prodeje stavebnin, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Klienti velmi oceňují naše profesionální poradenství. Ručíme za kvalitu našich izolací. K výstavbě dělících příček nebo podhledů nabízíme sádrokarton..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku