Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin

Prodej stavebnin

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Betosan, s.r.o.

Jsme společnost, která působí v oblasti prodeje stavebnin. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost. Využijte našeho kvalitního poradenství. Na našich prodejnách naleznete kvalitní okapy pro Váš dům. Vyberte si parapet, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou. Prodáváme palubky různého druhu. Naše pracovní desky jsou elegantní i praktické. Prodáváme stavební chemii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Q - TOP, s.r.o.

Nabízíme celou řadu stavebnin různých parametrů, ze kterých si jistě vyberete to, co hledáte. Prodáváme různé druhy okapů. U nás nakoupíte parapety na vaši stavbu. V naší nabídce najdete pouze vysoce kvalitní palubky. Na našich pracovních deskách vám půjde práce hezky od ruky. Vyberte si u nás z nabídky stavební chemie za dobré ceny. Kvalitní vrtáky pro všechny. Naše rolety osvěží vaše bydlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POLYCONCRETE

Naše firma se zaobírá prodejem stavebnin. Při prodeji stavebnin Vám poskytneme také poradenský servis. Nabízíme celou řadu okapů různých parametrů. Vyzkoušejte naše kvalitní parapety. Poskytujeme prodej kvalitních OSB desek. Věnujeme se prodeji palubek. Nabízíme pracovní desky všech tvarů, různých materiálů a široké škály dekorů. Přinášíme Vám bohatý výběr výrobků stavební chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSBI, s.r.o.

Specializujeme se na prodej stavebního materiálu. Nechte se oslnit kvalitou našeho zboží. Sledujeme současné trendy na trhu a pro naše zákazníky jsme připravili velmi zajímavou nabídku okapů s extrémní barevnou stálostí za výhodné ceny. Vyberte si parapet, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou. V rámci nabídky stavebnin prodáváme i palubky. Pracovní deska od nás je tou správnou volbou. Nabízíme stavební chemie všeho druhu. Ty nejlepší vrtáky do své vrtačky najdete právě u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Mrázek - stavební chemie

Vše od dlažby po kachličky zaručeně seženete v naší prodejně stavebnin. Provádíme prodej i opravu oken. Využijte naši nabídku na spolehlivé okapy různých barev. Nabízíme výrobu a prodej okenních parapetů. Nabízíme obkladové i podlahové palubky nejvyšší kvality. V naší prodejně můžete zakoupit nejen kvalitní pracovní desky podle vašich představ, ale můžete využít i ostatní služby spojené s nákupem pro naše zákazníky. Nabízíme stavební chemii do penetračních nátěrů, betonu nebo malty. Pořiďte si u nás kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DRIZORO CZ, s.r.o.

Jsme velmi moderní prodejna stavebnin. Naše znalosti jsou na trhu proslulé. Společně s naším týmem zaměstnanců budujeme přátelské prostředí pro zákazníky, kterým se věnujeme s péčí a ochotou. Využijte také našich odborných služeb v oblasti poradenství. Náš personál jedná vždy s našimi zákazníky s maximální seriozností a úslužností. Vedení společnosti i její personál se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu sortimentu i ostatních služeb. Vstřícnost a ochota našich prodejců, kvalita sortimentu, nadstandardní služby a rychlost dodání zakoupeného zboží, jsou zárukou spokojenosti našich klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVIS COLOR, s.r.o.

Naše firma je opravdovým specialistou v prodeji stavebnin. Kvalita je při našem prodeji zásadní hodnotou. Díky našim znalostem, v prodeji stavebnin, jsme jedničkou na trhu. Naší předností je rychlost dodání. Prodáváme různé druhy omítek. Náš svět barev je plný velkého množství odstínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TONSTAV-SERVICE, s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin. Personál naší prodejny zákazníkům předvede náš sortiment a s ochotou vysvětlí vše potřebné. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu našeho sortimentu. Naše izolace se od konkurence odlišují kvalitou a tradicí. Nabízíme stavební chemii do penetračních nátěrů, betonu nebo malty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavby a rekonstrukce K.N.Š., spol. s r.o.

Nabízíme prodej kvalitních stavebnin. Nabízíme širokou škálu nářadí. Prohlédněte si naše barevné škály a objevte barvy, které hledáte. Naši zákazníci doporučují naše pracovní desky vysoké kvality a v moderním designu. Vyberte si u nás z bohaté nabídky OSB desek. U nás také můžete zakoupit kvalitní řezivo. Nabídneme vám hutní materiály za výhodných podmínek. Kvalitní sanitární technika je také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MANA - Barvy

Představujeme vám naši firmu, která prodává osvědčené stavebniny. Nabízíme pouze produkty s ověřenou kvalitou. Naše izolace, Vaše radost, vyzkoušejte je. Přijďte si k nám vybrat vhodnou omítku. Nabízíme kvalitní sortiment barev a jejich odstínů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku