Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Praha)

Prodej stavebnin Praha

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Darte, s.r.o.

Pro naše zákazníky zajišťujeme prodej sortimentu stavebnin. Využijte spolehlivé služby našeho poradenství. Jsme jedničkou na trhu v oblasti tmelů. Pro naše kvalitní vrtáky není překážkou žádný materiál. Jsme jednička na trhu v prodeji stavební chemie. Náš kvalitní personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy ohledně naší atraktivní nabídky pracovních desek. U nás najdete nekonečný výběr palubek a dalšího stavebního materiálu. U nás najdete ty nejlepší parapety v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interia - Stucco Štukatérství

Naše společnost vyniká v prodeji stavebnin. Zákazníkům nabízíme perfektní znalost oboru. Jsme firma na prodej stavebnin, u jejíž zaměstnanců je ochota samozřejmostí. Kvalita prodeje stavebnin je pro nás prioritou. Nalezneme spolu nejlepší řešení pro vaši stavbu, poskytneme vám poradenství. Nabízíme rychlost dodání bez prodlení. Jsme velice seriozní firma zaměřená na prodej stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVD MONT, družstvo

Naše firma je opravdovým specialistou v prodeji stavebnin. Naše firma na prodej stavebnin je v serióznosti jednička na trhu. Kvalita je pro nás velmi důležitá. Ochotně splníme každé vaše přání a vyjdeme vám vstříc. Zajistíme vám odborné poradenství. Dokonalá znalost našeho sortimentu stavebnin je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Peťura

Naši zákazníci jsou spokojeni s nabídkou produktů a služeb v rámci našeho prodeje stavebnin. Svým zákazníkům nabízíme poradenství. Jsme společnost, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Jsme firma, jejíž podstatnou vlastností při prodeji stavebnin je ochota. Každý zákazník ocení náš seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Valex, s.r.o.

Specializujeme se především na prodej stavebnin pro domečky a bytová zařízení. Umožňujeme plnou serioznost. Svým klientům můžeme nabídnout výbornou znalost oboru. Naše stavebniny lze ocenit slovem kvalita. Naše prodejna na stavebniny je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. V naší prodejně můžete současně s nákupem kvalitního zboží využít i bezplatného poradenství od kvalifikovaného personálu. Naši zákazníci si chválí velký výběr kvalitního zboží z dovozu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České luxfery, s.r.o.

Naše firma Vám nabízí prodej stavebnin pro každého. Využijte kvalitní poradenství, které naše společnost poskytuje. Naše společnost se specializuje na prodej okapů. Zajišťujeme výrobu okenních parapetů. Zabýváme se prodejem palubek. Využijte naši nabídku na kvalitní a spolehlivé pracovní desky. Specializujeme se na vrtáky všech velikostí, tvarů a typů. Praktické rolety jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radlická cihelna, s.r.o.

Předností našeho podniku jsou hlavně perfektní služby při prodeji stavebnin. Specializujeme se na kvalitu nabízených stavebnin. Přijďte si k nám vybrat z rozmanitých druhů vrtáků. Jsme poskytovatelé pracovních desek. Zaměřujeme se na prodej palubek. Nabízíme velký výběr kování. Naše parapety jsou nejen funkčním, ale i zajímavým doplňkem. Pomůžeme Vám s výběrem okapů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Málek - stavebí materiály

Pro naše zákazníky jsme v rámci prodeje připravili lákavou nabídku na sortiment stavebnin. Spolehněte se na kvalitní služby našeho poradenství. Serióznost našich stavebnin hodnotí klienti velmi kladně. Zaručujeme Vám bezkonkurenční rychlost dodání. Poradíme Vám, jak vybrat tu správnou izolaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, stavební materiál

Usnadněte si stavební práce díky naší pestré nabídce veškerých druhů stavebnin. Nákupem kvalitních stavebnin můžete hodně ušetřit. Nabídneme Vám výběr z mnoha pohodlných van. V rámci stavebnin prodáváme i spojovací materiál. Vyberte si z naší bohaté nabídky tmelů. Kvalitní pěny Vám nabídneme výhodně. Chcete-li z Vaší vrtačky získat to nejlepší, neexistuje lepší volba než si koupit kvalitní vrták. Velký výběr pracovních desek a příslušenství naleznete na našich prodejnách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEK, s.r.o.

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu cílí naše firma na prodej stavebnin. Naše společnost se vedle nabídky širokého sortimentu zboží zaměřuje i na poskytování poradenství. Poskytneme Vám také odbornou montáž. Pomůžeme Vám s výběrem těch nejvhodnějších schodů. Dejte si na svůj nový dům naši střechu. Objednávejte u nás vnitřní i venkovní omítky. Nabízíme pracovní desky. Na naše okna se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku