Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Praha)

Prodej stavebnin Praha

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alfix ČR - lešení

Naše firma Vám nabízí prodej stavebnin pro každého. Naleznete u nás kvalitu. Naše okapy se zaručují dlouhotrvající životností. Naše parapety různého designu i materiálů jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Náš tým prodejců zodpoví všechny dotazy ohledně nabídky palubek a pomůže vám s jejich výběrem. Prodáváme kvalitní pracovní desky. Nabídneme Vám rozličné typy vrtáků za rozumné ceny. Zvolte si ze široké nabídky rolet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GROLMAN, s.r.o.

Zamiřte do naší prodejny stavebnin. Opravdová rychlost při dodávání zboží. Věřte nám, serioznost je naším druhým jménem. Naše společnost v rámci prodeje nabízí i servis služeb vysoké kvality pro naše zákazníky. Jsme znalci v oblasti stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bagros s. r. o.

Naše firma je tu pro vás s veškerým sortimentem pro dům, zahradu a byt, včetně prodeje stavebnin. V naší prodejně můžete současně s nákupem kvalitního zboží využít i bezplatného poradenství od kvalifikovaného personálu. Kvalita prodeje stavebnin je pro nás prioritou. Naši dopravci rádi a ochotně zajišťují rychlost dodání a ostatní služby spojené s dopravou zakoupeného materiálu. Při našem prodeji stavebnin vám zaručujeme naprostou ochotu. Naše dlažby jsou ty nejlepší v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podlahářství Rathouský

Otevreli jsme pro Vas vzorkovou prodejnu vinylovych podlah. Zde muzete najit pres padesat dekoru polozenych primo na pdlaze. Co dale nabizime? Pokládka, renovace parket a dřevěných podlah, vinylové designové podlahy, plovoucí podlahy PARADOR, KRONOTEX, EUROPARKETT, obkladové panely Click Board, montáž všech druhů podlahových krytin - VINYLOVÉ PODLAHY - designový vzhled,který dodá Vašemu domovu moderní podobu, vysoká odolnost na zatížení, příznivá cena, velký výběr dekorů, snadná údržba, odolnost vůči vodě. Záruka 36 měsíců na montáž vinylových podlah!!!! Bonusové slevy - vinylové podlahy do 70m2- 5%, nad 70m2-10%. Garantujeme kvalitní práci, která je zaručena 15tiletou zkušeností, vyhovíme veškerým Vašim požadavkům, nabízíme bezplatnou konzultaci, Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Při zakoupení vinylové podlahy 20% sleva na bránové pohony LIFE!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vltavín Holding stavebniny, s.r.o.

Jsme společnost zabývající se prodejem stavebnin. Specializujeme se na kvalitu nabízených stavebnin. Využijte také našich odborných služeb v oblasti poradenství. Vyberte si u nás okapy, které odpovídají Vašim požadavkům. V našem oddělení stavebnin nabízíme i parapety. Zajišťujeme výrobu palubek. Naše pracovní desky jsou elegantní i praktické. Zaměřujeme se na prodej vrtáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Roček - Rocon - Inter

Zaměřujeme se na prodej stavebnin a všeho, co souvisí s postavením objektu. Nabízíme okapy. Poskytujeme různé typy parapetů. Zákazníci využili našich výhod a zakoupili u nás prvotřídní palubky za atraktivní ceny. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku pracovních desek různých materiálů a designu. U nás nakoupíte kvalitní vrtáky. Jsme poskytovatelé speciálních obkladů. U naší společnosti můžete zakoupit rolety dostupné pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Haláček, stavební materiál

Náš tým nabízí jen ty nejlepší služby v sektoru prodeje stavebnin. Sprchové kouty z naší nabídky jsou zárukou kvality a spokojenosti našeho zákazníka. Ručíme vám za nákup kvalitních omítek. Vyrábíme rolety různých barev a materiálů. S námi získáte spolehlivé vrtáky za bezkonkurenční ceny. S výběrem vhodné pracovní desky Vám rádi pomůžeme. Poskytujeme širokou škálu palubek. Nabízíme parapety mnoha druhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavimex Praha, a.s.

V naší prodejně stavebnin jsme pro vás připravili vše od dlažby po kachličky. Samozřejmostí našeho prodeje je kvalita stavebnin. Další naší činností je poradenství. Okapy, které se hodí na každou stavbu. Vyrábíme venkovní a vnitřní parapety. Nabízíme bohatý výběr palubek. Prodáváme kvalitní dřevěné pracovní desky. Poskytujeme bohatou nabídku stavební chemie za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vimat, s.r.o.

Naše společnost prodává kvalitní stavebniny od renomovaných značek. Naše produkty splňují nejvyšší kvalitativní normy. Se stavbou domu Vám pomůžeme v rámci naší nabídky stavebních prací. Naše společnost se specializuje na prodej okapů. Odlišujeme se tím, že za naše parapety ručíme. Nabídneme Vám velký výběr našich kvalitních OSB desek. Potřebujete-li kvalitní a současně levné palubky, navštivte naší prodejnu se zkušeným a ochotným personálem. Nabízíme různé druhy pracovních desek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

quick-mix, k.s.

Prodáváme různé druhy stavebního materiálu. Náš personál vám vždy vyjde ochotně vstříc. Naše kvalita, Vaše radost, zkuste nás. Budete mile překvapení naší serioznosti. Naši perfektní znalost oboru určitě oceníte. Naše firma Vám dodá Vaše zakoupené stavební zboží nejrychleji na trhu. V našem oddělení stavebnin nabízíme i omítky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku