Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Plzeňský kraj)

Prodej stavebnin Plzeňský kraj

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stavebniny Trial Stav

V našem obchodě se zaměřujeme na prodej stavebnin. Jsme specialisté na okna. Nabízíme kompletní okapové systémy na všechny druhy střech. Poradíme Vám, jak si vybrat ten nejlepší parapet. Prodáváme i podlahové palubky. Pokud potřebujete poradit s výběrem pracovní desky, naši pracovníci jsou Vám k dispozici. U nás najdete širokou nabídku značkových vrtáků. Nabízíme okenní rolety na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o.

Činností naší firmy je prodej stavebnin. Dveře od nás obohatí váš interiér. Zabýváme se prodejem zárubní. Zabýváme se stavbou a prodejem schodů. V rámci našeho sortimentu nabízíme izolace. V nabídce našich stavebnin najdete také široký sortiment sádrokartonu. Z naší bohaté nabídky omítek si vyberete i vy. Přijďte si vybrat z našich zásob stavební chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Krabec,prodej stavebnin.

Nabízíme nejrůznější značky a druhy stavebního materiálu. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle. Konečně cenově dostupné a kvalitní stavebniny. V případě nejasností vám poskytneme kvalitní poradenství. Znalosti našich odborníků vám jsou vždy k dispozici. Naše společnost je ke svým zákazníkům opravdu maximálně ochotná. Na naší prodejně se setkáte se seriozností a ochotou obsluhujícího personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavitelství Archman, s.r.o.

Naším oborem je prodej stavebnin. Zabýváme se Vašimi problémy s plnou ochotou. Věřte nám, rychlost dodání je pro nás základ. Přinášíme služby v oblasti poradenství. Serióznost je u nás na předním místě. S námi se můžete na kvalitu spolehnout. Naše stavební práce jsou nejkvalitnější v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Polatová - stavební materiál

U nás nakoupíte všechny druhy stavebnin. Znalost pro nás neznamená jen klišé. Zákazníci na nás oceňují rychlost dodání zakoupeného zboží. Naši zaměstnanci vám se seriozností a ochotou rádi zodpoví všechny vaše dotazy. V našich stavebninách nabízíme široký výběr izolací. Hledáte-li kvalitu za atraktivní ceny, obraťte se na naše prodejce a nechte si předvést náš sortiment nářadí i dalšího zboží na prodejně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavomat NT, s.r.o.

Poskytujeme prodej nejlepších stavebnin za výhodné ceny. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Pro své zákazníky zajistíme rychlost dodání. Jsme špička na trhu, co se znalosti zboží týká. Náš ochotný personál Vam vždy dobře poradí. Náš obchod je zárukou kvality. Nebojte se kdykoli využít naší ochoty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CUPROSAN, s.r.o.

První místo v naší nabídce zaujímá prodej stavebnin. Specializujeme na prodej a stavbu střech. Na ceně se vám tepelná izolace brzy vrátí. Poskytujeme různé nářadí od šroubováků až po vrtačky. Ze široké nabídky spojovacího materiálu si jistě vyberete i Vy. Součástí našeho sortimentu je i kvalitní řezivo. U nás najdete ty nejlepší okapy v okolí. Specializujeme se na prodej oken.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WOODCOTE CZ, a.s.

Poskytujeme prodej nejlepších stavebnin za výhodné ceny. Široký sortiment interiérových dveří najdete v naší nabídce. V příjemném prostředí naší prodejny si můžete prohlédnout i zakoupit kvalitní podlahy různých odstínů, materiálů i designu. Potřebujete-li poradit s výběrem izolací, obraťte se na našeho prodejce. Prodáváme sádrokarton různých šířek. Pečujeme o naše zákazníky a neustále rozšiřujeme sortiment barev a jejich odstínů. V naší nabídce zboží si vyberete i stavební chemii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Falco International, s.r.o.

U nás vám při prodeji stavebnin ochotně poradíme. Neváhejte a vyberte si parapety u nás. Využijte naši nabídku palubek. Prodáváme kvalitní dřevěné pracovní desky. Naše stavební chemie je opravdu kvalitní. Prodáváme vrtáky různých velikostí i materiálů. U nás najdete nabídku mnoha krásných rolet. Naše kvalitní a tvarově stálé omítky doporučují naši prodejci i zákazníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kosnar

Náš kvalitní sortiment za výhodné ceny od tuzemských i zahraničních dodavatelů přispěl k našemu významnému postavení na trhu s prodejem stavebnin. I vy oceníte opravdovou ochotu našeho personálu. Jsme firma, která má velké znalosti v oblasti prodeje stavebnin. Nabízíme kvalitní stavebniny. Naší předností je rychlost dodání. Naše firma na prodej stavebnin je v serióznosti jednička na trhu. Klienti rádi využívají našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku