Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Pardubický kraj)

Prodej stavebnin Pardubický kraj

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Prodej stavebnin v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomex - Pavel Tomášek, s.r.o. pojézdné lešení

O naší firmě je známo, že poskytuje řadu stavebních služeb a prodává stavebniny. Zaručujeme výbornou znalost oboru. Opravdu rychlé dodání zboží. Pokud požadujete serioznost, nakupujte u nás. Pokud potřebujete poradit, náš ochotný personál se Vám bude věnovat. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Jurenka

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu je doménou naší firmy prodej stavebnin. Využijte výhodné služby poradenství, které vám nabízíme. Náš personál jedná vždy s našimi zákazníky s maximální seriozností a úslužností. Prodeji stavebnin se věnujeme s perfektní znalostí sortimentu. Klienti naší společnosti u nás nalezli kvalitní sortiment, ochotu a serióznost našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Doležal.- stavebniny

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin. Našim cílem je Vám nabídnout tu nejlepší kvalitu. Zprostředkujeme vše s plnou seriozností. Nalezneme spolu nejlepší řešení pro vaši stavbu, poskytneme vám poradenství. Jsme prodejna stavebnin, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Rychlost dodání zakoupených materiálů z nás dělá vyhledávaného prodejce. Díky našim znalostem v oblasti prodeje stavebnin, vám můžeme nabídnout skvělý servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B.L.P., spol. s r.o. prodej stavebního materiálu

V naší nabídce najdete pouze kvalitní stavebniny za skvělé ceny. Prioritou naší firmy je prodej kvalitních stavebnin. Serióznost je u nás garantována. Svým zákazníkům nabízíme služeb poradenství. Zákazníci naší prodejny jsou spokojeni s ochotou našich prodejců. Naše firma Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ureš, stavebniny

Zaměřujeme se na prodej stavebnin od prestižních dodavatelů. Znalosti našich prodejců oceníte. Našim zákazníkům můžeme slíbit kvalitu. Naše společnost se vyznačuje rychlostí dodání. Naše společnost stavebnin je seriózní a rádi vám se vším pomůžeme. Potřebujete-li poradit s výběrem nářadí, obraťte se na náš kvalifikovaný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EVROmat a.s.

Prodej stavebnin pro velkoodběratele. Zákazníci mohou využít služeb poradenství. Ochota je pro nás zásadní vlastnost. Při koupi stavebního materiálu garantujeme serioznost. Mimo jiné Vám nabízíme rychlou dodávku zakoupeného zboží. Na prodejně máme k dispozici velké množství izolací za přijatelné ceny v odpovídající kvalitě. V naší nabídce najdete také kvalitní okna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARVY LAKY Lanškroun, s.r.o.

Pro naše zákazníky zajišťujeme prodej sortimentu stavebnin. Naše firma se Vám může zaručit za seriozní jednání. Při našem prodeji stavebnin vám zaručujeme naprostou ochotu. Zákazníkům poskytujeme služby spojené s dopravou, rychlost dodání je zaručena. Nabízíme poradenství v oblasti prodeje stavebnin. Specializujeme se na prodej kvalitního zboží. Díky našim znalostem se Vám naše firma pokusí poradit s nákupem stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Vídenský

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti stavebnin. V oblasti kvality prodeje se na nás můžete spolehnout. Součástí naší nabídky je i různorodý sortiment nářadí. S drobnými úpravami domu Vám pomohou naši zaměstnanci v rámci nabídky stavebních prací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Naši zákazníci doporučují sortiment stavebnin z naší provozovny a servis spojený s jejich prodejem. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji stavebnin. Nabízíme prodej stavebnin včetně poradenství. Nabízíme rychlou dobu dodání. Přinášíme Vám zejména serióznost. V oddělení stavebnin u nás najdete i podlahy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Pešek

Naše prodejna nabízí široký sortiment stavebnin. Našim zákazníkům nabízíme zejména kvalitu. Jednou z námi poskytovaných služeb je i poradenství. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. V naší společnosti je prioritou spokojenost zákazníka, široký a kvalitní sortiment zboží, a v neposlední řadě rychlost dodání zakoupených výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku