Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Olomoucký kraj)

Prodej stavebnin Olomoucký kraj

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Prodej stavebnin v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stavebniny 2+2 s.r.o.

Naše stavebniny nabízí svým zákazníkům prodej kompletního sortimentu stavebních materiálů. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru stavebnictví. Zajišťujeme vždy seriózní přístup. Nabízíme kvalitní prodej stavebnin. Náš tým odborníků zajišťuje pro naše zákazníky vysokou úroveň poradenství k nabízeným produktům. Díky naší ochotě jsme vyhledávanými prodejci stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Němec

Naše společnost vám ráda poradí s výběrem stavebnin a prodá vám to nejlepší. Management naší prodejny klade velký důraz na kvalitu nabízeného zboží i poskytovaných služeb. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup. Pokud požadujete profesionální znalosti zboží, nakupte u nás. Nabízíme poradenství, které otevírá dveře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Fiala,stavební materiál

Naše společnost zabývající se prodejem stavebnin se zaměřila na uspokojení přání a potřeb našich zákazníků, a nabízí široký sortiment za výhodné ceny, kvalitní služby a v neposlední řadě i servis spojený s prodejem. Nákupem kvalitních stavebnin můžete hodně ušetřit. Rychlost dodání pro nás znamená vše. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli při prodeji stavebnin kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Serióznost našich stavebnin hodnotí klienti velmi kladně. Přesvědčte se o ochotě našich pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Gurín - Prodej stavebního materiálu

Jsme společnost, která má na trhu stavebnin dlouhou historii. Ručíme za naše poradenství, obraťte se na nás. Nabízíme ochotu pomoci každému z našich klientů. Kvalitu našeho prodeje oceňuje mnoho zákazníků. U nás klademe důraz také na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Vrtek Stavebniny

Prodáváme stavebniny všeho druhu za výhodné ceny. Naše společnost staví na znalostech našich pracovníků v oddělení dům, byt a zahrada. S naším poradenstvím jsou zákazníci spokojeni. Náskok před konkurencí zajistil naší společnosti kvalitní sortiment a ochotu zkušeného personálu. Prodej stavebnin vysoké kvality je hlavní činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KORN, spol. s r.o.

Naše firma poskytuje komplexní servis v oblasti prodeje stavebnin. Pokud je pro Vás důležitá rychlost dodání, neváhejte se obrátit na naši společnost. Našim zákazníkům můžeme poskytnout vysokou úroveň poradenství o nabízeném sortimentu, neboť naši zaměstnanci si neustále doplňují jeho znalost a informace o něm. Vedení společnosti i její personál se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu sortimentu i ostatních služeb. Správná montáž je stejně důležitá jako kvalitní materiál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mapei, spol. s r.o.

Naše firma poskytuje komplexní servis v oblasti prodeje stavebnin. Spolehněte se na naši rychlost dodání. Naši zákazníci mají u nás zaručenu kvalitu. Ke všemu pro našeho zákazníka přistupujeme seriózně. Poradíme Vám se záležitostmi ohledně stavebnin. Prodáváme stavební chemii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Würth, spol. s r.o.

Nabízíme vám prodej stavebnin. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství stavebnin. Ochotně splníme každé vaše přání a vyjdeme vám vstříc. Mezi naše přednosti patří rychlost dodání. Naši zaměstnanci Vám zařídí montáž našeho zboží. Hledáte-li kvalitu za atraktivní ceny, obraťte se na naše prodejce a nechte si předvést náš sortiment nářadí i dalšího zboží na prodejně. Máme pro Vás pestrou nabídku spojovacího materiálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BPP GROUP CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu stavebnin. Jsme seriózní prodejnou stavebnin a rádi Vám se vším pomůžeme. Poskytneme vám zaručeně kvalitní poradenství, které oceníte. Naše společnost rozšiřuje svůj sortiment i o zboží z dovozu. Naše stavební chemie je opravdu kvalitní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEDOP, s.r.o.

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. U nás se dočkáte vstřícného a seriózního přístupu. Cílem managementu naší prodejny je kvalifikovaný personál ze zkušenostmi a znalostmi, který zajistí vysokou kvalitu poradenství spojeného s nákupem jednotlivých produktů. Nabízíme především kvalitu. Klienti rádi navštěvují naši prodejnu, protože jsou spokojeni s obsluhou a její znalostí nabízeného sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku