Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Moravskoslezský kraj)

Prodej stavebnin Moravskoslezský kraj

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Tešnar - FIRMA TEŠNAR

Nabízíme kompletní prodej materiálu z oddělení stavebnin pro váš dům, byt a zahradu. Naše firma je jedničkou na trhu v rychlosti dodání stavebního zboží. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej stavebnin na trhu. Zákazníci naši prodejny šetří čas i peníze a rádi využívají poradenství, které poskytují naši prodejci. Díky ochotě našeho personálu máme náskok před konkurencí. Znalosti našich odborníků při nakupování oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGC Olomouc s.r.o., člen AGC Group

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu se zabýváme také prodejem stavebnin. Díky ochotě našeho personálu máme náskok před konkurencí. Naším heslem je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Nářadí od našich výrobců i dodavatelů je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Rádi Vám pomůžeme s výběrem správných tmelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renopol, spol. s r.o.

Prodáváme stavebniny firmám i jednotlivcům. Dveře od nás jsou vždy ve špičkové kvalitě. V oddělení stavebnin u nás najdete i podlahy. Jsme nejlepší na trhu v prodeji fasád. Pokud plánujete změnu či opravu omítky, obraťte se na nás. V našem ráji oken si vybere opravdu každý. Provádíme rekonstrukce bytů, nebytových prostor a další stavební práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T & T Consulting group, s.r.o.

Nabízíme stavební materiál levně. Svým zákazníkům zajistíme serióznost. O kvalitě našich stavebnin vás rádi přesvědčíme. Naše společnost se vedle nabídky širokého sortimentu zboží zaměřuje i na poskytování poradenství. Zakládáme si na dokonalé znalosti našeho sortimentu. Ochota je jedna z našich vlastností, která nás drží na trhu řadu let. Naše společnost se zaměřuje na rychlost dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Carbol - Cajar

Naše prodejna stavebnin má pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců a dodavatelů. Při prodeji stavebnin dbáme na kvalitu materiálů i služeb. Nechte se oslnit znalostmi našich odborníků. Sledujeme současné trendy na trhu a pro naše zákazníky jsme připravili velmi zajímavou nabídku okapů s extrémní barevnou stálostí za výhodné ceny. Poskytujeme různé typy parapetů. Prodáváme palubky různého druhu. Naši prodejci vám pomohou s výběrem a nákupem pracovních desek podle vašich požadavků. Přijďte si k nám pro kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEJ-STAVEBNINY Abíd, s.r.o.

Jako společnost nabízíme spolehlivost v oblasti prodeje stavebnin. I na vaši stavbu využijete naše kvalitní okapy. U nás nakoupíte parapety na vaši stavbu. Naše palubky plní přání o kvalitní a spolehlivé podlaze i obkladu. V naší nabídce stavebnin najdete i pracovní desky. S našimi vrtáky se z každého z Vás může stát profesionál. Rolety jsou skvělým elegantním prvkem a doplňkem vašeho bydlení. V našich stavebninách nabízíme široký výběr omítek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠNAPKA STAVBY, a.s.

Naši zákazníci jsou spokojeni s nabídkou produktů a služeb v rámci našeho prodeje stavebnin. Nabízíme sprchové kouty za akční ceny. Pokud potřebujete kvalitní omítky na stavbu, obraťte se na nás. S výběrem rolety vám u nás pomohou odborníci. Prodáváme vrtáky, kterým neodolá žádný materiál. Náš kvalitní personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy ohledně naší atraktivní nabídky pracovních desek. Na naší prodejně naleznete palubky, které nabízejí vysoký poměr cena/kvalita. Jsme výrobcem tradičních českých parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Polák

Jsme zavedeným prodejcem stavebnin. U nás si z kvalitního zboží vybere každý. Vedení našeho obchodu klade vysoké požadavky na ochotu, úslužnost a serióznost našeho personálu. Zaručujeme plnou serioznost. Znalost svého oboru využíváme ve prospěch našich klientů. U nás se dočkáte opravdu kvalitního poradenství. Rychlost je u nás prioritou při dodávání zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coleman S.I., a.s.

Prodáváme stavebniny a různý stavební materiál. Naše firma Vám doporučuje vyzkoušet naši rychlost dodání stavebního zboží. Splníme Vaše představy s plnou seriozností. Zákazníkům nabízíme perfektní znalost oboru. Naše společnost se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Seznamte se s kvalitou našich stavebnin. Do Vaší kůlny patří naše nářadí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marian Szczotka - RMPLECHY

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu jsme profesionály v prodeji stavebnin. Pro naše zákazníky máme připravenu vždy jen kvalitu. Naše firma na stavebniny je pověstná pro svou rychlost dodání zboží. V rámci našich komplexních služeb poskytujeme i poradenství. Vyberte si z velké nabíky našich okapů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku