Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Královéhradecký kraj)

Prodej stavebnin Královéhradecký kraj

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Charvát a.s.

Prodáváme stavebniny a kompletní sortiment stavebních materiálů. Jsme prodejci stavebnin, které jsou známé svou kvalitou. Ochota je pro nás zásadní vlastnost. Pokud je pro Vás důležitá rychlost dodání, neváhejte se obrátit na naši společnost. Serióznost našich zaměstnanců vůči klientům je pro nás prioritou. Svým zákazníkům nabízíme služeb poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY TŘASÁK s.r.o.

S naší společností zabývající se prodejem stavebnin budete mít na výběr z několika druhů požadovaného zboží. Znalosti našich odborníků vám jsou vždy k dispozici. Zákazníci naší prodejny jsou spokojeni s ochotou našich prodejců. Náš profesionální personál vám vždy odborně poradí v oblasti izolací. V naší nabídce naleznete sádrokarton pro různé využití. Portfolio našich pracovních desek nabízí spoustu dekorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Novák, stavební materiál

Nabízíme prodej stavebnin pro stavbu domu či drobné stavební úpravy. Zákazníci přicházejí do naší prodejny, protože hledají serioznost a kvalitní zboží. Nabízíme vám možnost využít poradenství. Naše stavebniny jsou velmi kvalitní. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti stavebnin. Jsme firma, která Vám doručí stavební zboží nevídanou rychlostí. Využijte služby našeho ochotného personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matax, spol. s r.o.

Jsme firma, která se specializuje na prodej stavebnin. Můžete se spolehnout na naše skvělé znalosti zboží. Vyzkoušejte naši bezkonkurenční rychlost dodání. Poradenství pro nás znamená vše, obraťte se na nás. Zaměstnanci naší prodejny stavebnin jsou ty nejochotnější z okolí. Stojíme si za kvalitou produktů v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Věra Bubeníčková - Buspol

Name firma působí na stavebím trhu a zabývá se prodejem stavebnin. Zaměstnanci naší prodejny stavebnin jsou ty nejochotnější z okolí. Zákazníci jsou spokojeni s naší nabídkou sortimentu, znalostmi našich prodejců a rychlostí dodání zakoupených výrobků. Jsme skuteční znalci v oblasti prodeje stavebnin. Kvalita pro nás není jen klišé. Náš personál jedná vždy s našimi zákazníky s maximální seriozností a úslužností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdeněk Mokrejš

Jsme společnost, která má na trhu stavebnin dlouhou historii. Ochota je pro naše pracovníky základem úspěchu. Náš tým prodejců i dopravců společnými silami zajišťuje spokojenost zákazníka se sortimentem nabízeným na prodejně a rychlostí dodání zakoupeného zboží. Věnujeme se prodeji stavebnin s absolutní znalostí zboží. Seznamte se s kvalitou našich stavebnin. Zájemci o služby spojené s poradenstvím k nabízenému zboží se obrací na náš kvalifikovaný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOUZLO BAREV A DROGERIE

Naše firma, zabývající se prodejem stavebnin, je v každém případě konkurence schopná. Rádi vám nabídneme naše služby v oblasti poradenství. Naši specialisté se vám budou vždy ochotně věnovat a vždy Vám dobře poradí. Nabízíme střechy všeho druhu. Jsme nejlepší na trhu v prodeji fasád. Prodáváme bazény všech velikostí. Nabízíme široký sortiment oken různých materiálů, typů a barev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRO - DOMA, spol. s r.o.

V naší prodejně stavebnin máte obrovský výběr všeho potřebného. Věnujeme se i oblasti poradenství. Hlavní předností naší společnosti je rychlost dodání. Buďte si jistí, že ochota je pro nás na prvním místě. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti prodeje stavebnin. Potřebujete-li poradit s výběrem izolací, obraťte se na našeho prodejce. Naše nářadí je Vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Zaměřujeme se na prodej kvalitních stavebnin. Serióznost je u nás zajištěna. Zákazníci jsou spokojeni s našim profesionálním týmem prodejců a ostatních zaměstnanců, kteří zajišťují servis spojený s dopravou a rychlostí dodání nakoupeného zboží. Na znalost sortimentu stavebnin se u nás můžete spolehnout. Naše firma vám poradí s výběrem stavebnin. Nechte se oslnit kvalitou našeho zboží. Naše podlahy Vám zajistí maximální spokojenost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UMBRELLA, s.r.o.

Prodáváme veškeré stavebniny. Ochotně vám pomůžeme při výběru z našeho zboží. Opravdová rychlost při dodávání zboží. Výborná znalost oboru a nabízeného sortimentu je výsadou naší společnosti, díky níž se nám daří uspokojovat přání našich zákazníků. Naše poradenství, vám pomůže s výběrem vhodných stavebnin. Ke každé objednávce přistupujeme vždy maximálně seriózně. Nabízíme široký sortiment vysoké jakosti a současně nadstandardní kvalitu služeb našim zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku