Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin (Jihomoravský kraj)

Prodej stavebnin Jihomoravský kraj

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Prodej stavebnin, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Prodej stavebnin v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Dlažby, Cihly, Střechy, Izolace, Sádrokarton, Omítky, Barvy, Obklady, Palubky, Okapy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Prefa Brno, a.s.

V naší prodejně stavebnin najdete vše od dlažby po kachličky. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost. Nabízíme spolehlivost a rychlost dodání zboží. Naše dlažby vynikají dlouhou životností. Vyberte si z nepřeberného množství nářadí v našem oddělení dům, byt a zahrada..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BIRO-D, s.r.o.

Díky našemu prodeji stavebnin máte ty nejlepší materiály na dosah ruky. Zajišťujeme rychlost dodání v co nejkratším čase. Poradenství je jednou z našich služeb. Jsme firma, která má v oblasti stavebnin velké znalosti. Poskytujeme velice kvalitní služby v oblasti prodeje stavebnin. Pomůžeme vám s výběrem té správné dlažby. Nabízíme nadčasové pojetí obkladů a dlažeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AFFARONE GROUP, s.r.o.

Naše firma nabízí prodej stavebnin v rámci potřeb pro dům, byt a zahradu. Naše prodejna zajišťuje a poskytuje k nabízenému zboží bezplatné poradenství našich zkušených prodejců. Náš prodej stavebnin se vyznačuje velkou kvalitou. Pomůžeme vám s každou objednávkou díky naší skvělé znalosti dané problematiky stavebnictví. Náš tým dopravců zajišťuje pro zákazníky rychlost dodání, dodržení termínu a vysokou úroveň ostatních služeb spojených s dopravou. Jsme společnost na prodej stavebniny, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Poskytujeme různé druhy stavební chemie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panbex Holding, s.r.o.

Využijte naši nabídku na prodej kvalitních stavebnin. Kvalita je pro nás vždy na prvním místě. Vyzkoušejte naše okapy, protože to je kvalita. Poradíme vám s výběrem parapetu. U nás najdete nekonečný výběr palubek a dalšího stavebního materiálu. Nabízíme kvalitní pracovní desky za nejlepší ceny. Naše stavebniny prodávají vrtáky za skvělé ceny. Vyberte si u nás rolety podle potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

gromathic, s.r.o.

Nabízíme mnoho různých druhů osvědčených stavebnin. Zákazníkům poskytujeme poradenství. Opravdu rychlé dodání zboží. Kvalitní dveře jsou k dostání u naší společnosti. Rolety si u nás vybrala již řada spokojených zákazníků. Nabízíme plastová okna, dřevěná, hliníková a dřevo-hliníková okna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garazovavratalevne.cz

Naše firma prodává stavebniny za atraktivní ceny. Navštivte naši prodejnu, která se zaměřuje na vysoce kvalitní materiál. Nabízíme Vám tradiční výrobky dělané s ochotou. Od nás můžete očekávat jen férové jednání a rychlé dodání zboží. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte využít našeho poradenství. Na znalost sortimentu stavebnin se u nás můžete spolehnout. Potřebujete-li výhodně zakoupit dveře, obraťte se na naše prodejce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3 Tcz - DVEŘE BRNO

Jsme firma prodávající stavebniny a další stavební materiál. Naši odborníci vám provedou montáž obratem. Pomůžeme Vám vybrat ty nejvhodnější dveře dle Vašich požadavků. V rámci naší nabídky stavebnin prodáváme i zárubně. V nabídce podlah různých odstínů i materiálů se držíme současných trendů. Uvažujete-li nad výměnou podlahy, přijďte si k nám vybrat linoleum. Za rozumné ceny u nás můžete pořídit kvalitní kování ještě dnes. Naši pracovníci Vám poradí s výběrem nejvhodnějších oken pro Vás dům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P a P Okno stav, s.r.o.

Nejpřednější místo v našem byznysu zaujímá prodej stavebnin. Zákazníkům nabízíme perfektní znalost oboru. Ještě jste nenašli vhodnou firmu, která by Vám poskytla kvalitní poradenství? Obraťte se na nás a budete jistě spokojení. V našem sortimentu najdete pouze kvalitní stavebniny. Zprostředkujeme Vám montáž zboží zakoupeného u nás. Nabízíme dveře podle Vašich představ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FLOORPARK

Při prodeji stavebnin dáváme důraz na rychlou a kvalitní obsluhu. Vysoké nároky na spokojenost zákazníků jsou u nás spojeny také s kvalitním sortimentem, odborným poradenstvím a rychlostí dodání zakoupeného materiálu i dalších výrobků. Ochotu naší společnosti hodnotí klienti velmi kladně. Nabízíme naším zákazníkům široký výběr z kvalitních výrobků v oblasti podlah. Naši prodejci vám pomohou s výběrem vhodných koberců. Chcete-li obměnit podlahovou krytinu, vyberte si u nás linoleum..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Meluzín

Vybudovali jsme úspěšnou společnost zabývající se prodejem stavebnin. Nebojte se zeptat na kvalitu našeho materiálu. Využijte našich znalostí při Vašich nákupech. Díky kvalitě nabízeného sortimentu, ochotě a znalostem zkušeného personálu, je naše prodejna mezi zákazníky velmi oblíbená. Nabízíme dveře vysoké kvality. Vybereme Vám žaluzie dle Vašich požadavků. Pomůžeme vám s výběrem vhodných rolet podle vašich představ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku