Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Weber - TASUM, s.r.o.

Prodáváme stavebniny oblíbených značek. Věnujeme se prodeji sprchových koutů. Jsme společnost, která se specializuje na omítky. Vyberte si z naší nabídky praktických rolet. Dřevo, sklo, beton ani kov nejsou pro naše vrtáky žádnou překážkou. Nabízíme pracovní desky, které oživí Váš interiér. Nabízíme palubky z široké škály materiálů. Jsme nejlepší na trhu v oblasti parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební strojírenství - Stast Praha, s.r.o.

Pro své klienty se snažíme být víc než jen prodejna se stavebninami. V rámci nároků a požadavků na personál naší prodejny požadujeme i odpovídající znalosti a kvalitu zkušeností s nabízeným sortimentem. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji stavebnin. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou v oddělení poradenství. Naši prodejci zaručují seriózní jednání. Pokud potřebujete zakoupené zboží dodat rychle, obraťte se na nás. Jsme společnost, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chejn, spol. s r.o.

Při prodeji stavebnin naše firma nabízí širokou paletu materiálu za dobré ceny. Využijte akčních cen na naše okapy. S námi máte kvalitní parapety na dosah. Naše palubky plní přání o kvalitní a spolehlivé podlaze i obkladu. Na našich pracovních deskách se Vám práce stane zábavou. Seznamte se s rozsáhlým sortimentem vrtáků. V naší nabídce stavebnin najdete i rolety. Nabízíme omítky i na vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Balcar prodej stavebnin

Vše od dlažby po kachličky zaručeně seženete v naší prodejně stavebnin. Jsme špička na trhu, co se ochoty týká. Jsme špička na trhu, co se serioznosti týká. Zaměstnanci naší společnosti jsou Vám k dispozici s poradenstvím v oblasti stavebnictví. U nás vás obslouží maximálně znalý personál na prodej stavebnin. Kvalita za skvělou cenu pro každého. V rámci prodeje jsme se zaměřili na zkvalitnění doplňkových služeb spojených s dopravou, zejména na rychlost dodání materiálu a ostatních výrobků zákazníkovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonové žumpy, jímky, septiky

Při prodeji stavebnin zaujímá naše firma dominantní postavení v širokém okolí. Kvalita a nejlepší cena stavebnin jedině u nás. Vyberte si ty správné z naší bohaté nabídky okapů. Venkovní i vnitřní parapety v prvotřídní kvalitě nakoupíte na naší prodejně. Kupte naše palubky různých barevných odstínů. Nabízíme pracovní desky všech tvarů, různých materiálů a široké škály dekorů. Přijďte si k nám pro kvalitní vrtáky. V naší prodejně najdete mnoho typů rolet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KVR, spol. s r.o.

Působíme jako prodejci stavebnin. U nás vám poskytneme záruku serioznosti. Zákazníci navštěvují naši prodejnu nejen kvůli rozmanitému sortimentu vysoké kvality, ale i z důvodu ochoty a zkušeností našich prodejců. Znalost oboru je pro nás důležitá. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství. Součástí naší nabídky je také přírodní kámen. Z našeho sortimentu obkladů si zajisté vybere i nejnáročnější zákazník..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HRBÁČEK, s.r.o.

V naší nabídce najdete pouze kvalitní stavebniny za skvělé ceny. Vyrábíme dveře z různých materiálů. Chytrá volba izolace dokonale pomůže při zateplení domu, zateplení střechy a podkroví. Využijte naši stavební chemii ke zvýšení odolnosti betonu a malty. Vyberte si z velkého množství našich kvalitních oken.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Staviva MACH, s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej stavebnin českých i zahraničních výrobců. Serioznost je jedna z vlastností, která nás drží na trhu řadu let. Přicházíme s nabídkou servisu a poradenství. Tepelné izolace chrání váš dům před ztrátami tepla a výrazně snižují vaše náklady. Pro velký výběr sádrokartonu navštivte naši prodejnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prefa Brno, a.s.

Naši pracovníci v oddělení prodeje stavebnin Vám vždy ochotně poradí. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti stavebnin firmám i jednotlivcům. Zboží od naší firmy na stavebniny dodáme vždy velmi rychle. Při výběru stavebnin můžete využít našich znalostí. Nízká cena, příjemná kvalita to jsou naše dlažby. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje nářadí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Smolík

Prodej stavebnin pro dům, byt či zahradu leží v srdci našeho byznysu. Výsadou zaměstnanců naší společnosti je pečlivost a serioznost. Jsme firma, na kterou se můžete spolehnout díky našim znalostem v oblasti stavebnin Naše firma je velmi ochotná při řešené problémů. Naše firma Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží. Maximální výběr dlažeb, to je naše společnost, vyzkoušejte nás. Přijďte si k nám pro pěkné kvalitní obklady..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku