Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radim Šatný, stavební materiál

Naše firma nabízí kompletní sortiment v rámci prodeje stavebnin. Naše firma na prodej stavebnin si zakládá na své serioznosti. Disponujeme znalostmi v oblasti stavebnin. Naši prodejci vám ochotně a rádi zodpoví všechny dotazy, obslouží vás a dohodnou s vámi termín a rychlost dodání. V oblasti prodeje stavebnin vám poskytneme kvalitní poradenství. V našem ráji dlažeb si vybere každý. Jsme specialisté na barevné obklady..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Impala Praha, s.r.o.

Vyzkoušejte prodej stavebnin u nás, nebudete litovat. Při nákupu stavebního materiálu Vám plně poskytneme naše znalosti. Zákazníci jsou spokojeni s našim profesionálním týmem prodejců a ostatních zaměstnanců, kteří zajišťují servis spojený s dopravou a rychlostí dodání nakoupeného zboží. Kvalitu Vám vždy můžeme zaručit. Zajišťujeme vždy seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Mondík - Prodej stavebních hmot

Prodáváme stavebniny a různý stavební materiál. Nabízíme Vám tradiční výrobky dělané s ochotou. Zakládáme si na dokonalé znalosti našeho sortimentu. Naše společnost se zaměřuje na rychlost dodání. U nás se můžete na kvalitu spolehnout. Naši prodejci vám pomohou s výběrem a nákupem pracovních desek podle vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Javůrek CZ, s.r.o.

Jsme firma, která se zaměřuje na prodej stavebnin. U nás klademe důraz na kvalitu našeho sortimentu. Vybavte svůj dům našimi okapy. V rámci oddělení stavebnin vyrábíme i beton. Nabízíme výrobu a prodej okenních parapetů. Největší výběr palubek najdete právě nyní na naší prodejně. Nabízíme praktické a exluzivní pracovní desky. Výhodně u nás nakoupíte i mnoho typů vrtáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DSK stavebniny

Naše firma se specializuje na zajištění prodeje stavebnin. Výsadou zaměstnanců naší společnosti je pečlivost a serioznost. Znalost našich odborníků vám usnadní nákup. Zabýváme se prodejem cihel. Naše společnost se pro Vás zaručuje výběrem vhodné izolace. Pro velký výběr sádrokartonu navštivte naši prodejnu. Naší širokou nabídku fasád přizpůsobujeme současným trendům na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenictví TOP GRANITE s.r.o.

Nabízíme vám prodej stavebnin za dostupné ceny. Rádi Vám pomůžeme vybrat schody podle Vašich požadavků. Pomůžeme Vám s výběrem a instalací toho nejvhodnějšího dřezu. Nabízíme široký výběr dlažeb interiérových i venkovních, různých barev i vzorů. Specializujeme se na prodej přírodního kamene. Potřebujete-li výhodně zakoupit obklady a další stavební materiál, obraťte se na naše prodejce. V rámci stavebnin nabízíme i pracovní desky. Využijte naši nabídku na parapety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Blansko TBG BETONMIX, a.s.

Zaměřujeme se na prodej stavebnin českých i zahraničních výrobců. U nás vám rádi poskytneme také odborné poradenství. Znalost svého oboru využíváme ve prospěch našich klientů. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Naše firma staví především na serioznosti. Naše firma je velmi ochotná při řešené problémů. Ještě jste v ČR nenašli kvalitní stavební materiály ? Neváhejte a obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pomp Vlaštovičky, s.r.o.

Působíme jako prodejci stavebnin. Při výběru sortimentu stavebnin oceníte také naše znalosti. Neváhejte se obrátit na naše poradenství. Jsme společnost na prodej stavebniny, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Kvalita našich stavebnin je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský cement, a.s.

Naše firma působí na trhu prodeje stavebnin a stavebního materiálu. Nabízíme kvalitní prodej stavebnin. Zákazníci našeho obchodu oceňují profesionalitu našich dopravců a rychlost dodání zakoupených výrobků. Znalosti našich pracovníků z oboru stavebnictví jsou pro nás velmi důležité. Jsme velice seriozní firma zaměřená na prodej stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Jsme spolehlivými prodejci s velkým výběrem stavebnin. Na ochotě si zakládáme. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti stavebnin. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou. Prodáváme kvalitní podlahy, plovoucí, dřevěné, laminátové či PVC podlahy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku