Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sypké materiály Jaroslav Janoch

Zajišťujeme kvalitní prodej stavebnin. Jistě oceníte kvalitu našeho sortimentu. Naše společnost je ke svým zákazníkům opravdu maximálně ochotná. Naše firma vám zajistí také poradenství. Umožňujeme vysokou rychlost dodání přímo k Vám domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KÁMENPRO - Prodej kamene.

Jsme firma zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem kamene z celého světa. Naším sortimentem jsou soliterní kameny, valouny, kačírky, štěrky, kusový kámen, obklady a dlažby. Dodáváme do zahradních center, realizátorům, architektům, ale i konečným zákazníkům. Máme v nabídce, nejširší sortiment typů kamenů ve Východních Čechách. Pro naše partnery máme připraveny velice zajímavé velkoobchodní i realizátorské ceny a množstevní slevy. Neváhejte nás kontaktovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Habich - HAMAX

Jsme společnost, která má na trhu stavebnin dlouhou historii. U nás si zakládáme na kvalitě našich výrobků. Naši zákazníci doporučují náš rozmanitý sortiment sprchových koutů. Okapy, které se hodí na každou stavbu. Nabízíme nejlevnější parapety různých vzorů, barev a materiálů. Poskytujeme prodej OSB desek za výhodné ceny. Nabízíme levně kvalitní palubky. Při výběru kuchyní nezapomínejte na výběr vhodné pracovní desky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TEX-COLOR Zlín, spol. s r.o.

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu platíme za odborníky na prodej stavebnin. Kvalita prodává naše zboží sama. Perfektní znalost našeho zboží je pro nás velmi důležitá. Zaměstnanci na naší prodejně s ochotou obslouží zákazníky a zodpoví všechny dotazy. Vstřícnost a ochota našich prodejců, kvalita sortimentu, nadstandardní služby a rychlost dodání zakoupeného zboží, jsou zárukou spokojenosti našich klientů. Poskytování poradenství je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gustav Repaň,zámková dlažba

Nabízíme stavební materiál pro vaši stavbu. Nabízíme vám naše bohaté znalosti v sortimentu prodeje stavebnin. Jedním z našich oborů je také poradenství. Velká znalost v oboru nám umožňuje nabízet jen kvalitní zboží. Naši zákazníci si velmi cení naší ochoty. Věřte nám, rychlost dodání je pro nás základ. Naši prodejci vám pomohou s výběrem správné dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kvadrant Čáslav,zateplovací systémy

Jsme jednička na trhu v prodeji stavebnin. Naše firma na stavebniny se Vám může zaručit za svou serioznost. Díky rychlosti dodání máme náskok před konkurencí. U nás si zakládáme na kvalitě našich výrobků. Jsme ochotnými prodejci stavebnin. Naši odborníci poskytují i služby spojené s poradenstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Uhelné sklady Jihlava, a.s.

Výhodný prodej produktů z oblasti stavebnin je pro vás k dispozici. Jednou z priorit je pro nás ochota. Serioznost našeho prodeje oceňuje mnoho zákazníků. Zákazníkům nabízíme perfektní znalost oboru. Kvalita je pro nás důležitá. U nás vám zajistíme také odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIGRANIT a.s.

Navštivte naši prodejnu stavebnin s kvalitním stavebním materiálem. Přijďte si prohlédnout k nám na prodejnu zboží z dovozu i sortiment tuzemských výrobců. Pomůžeme Vám s výběrem těch nejvhodnějších schodů. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty správné obklady. V našem portfoliu pracovních desek si vybere opravdu každý. Nabízíme veškerý parapetový sortiment..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIKLO

Nabízíme široký výběr stavebního materiálu. Jsme pro Vás tou nejlepší firmou v poskytování kvalitních služeb v oblasti stavebnin. Náš personál je vždy maximálně ochotný. Každému zákazníkovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Zprostředkujeme naše znalosti ve Váš prospěch. Prodáváme levný sypký materiál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAMENICTVÍ KŮRKA

Náš tým nabízí jen ty nejlepší služby v sektoru prodeje stavebnin. V nabídce máme pouze kvalitní produkty. Dokonalá znalost našeho sortimentu stavebnin je pro nás samozřejmostí. Rychlost dodání je u nás na předním místě. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji stavebnin. Poradíme, jaké schody si vybrat. Naše parapety sluší každé stavbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku