Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FRISCHBETON s.r.o.

Jsme odborníky v oblasti prodeje stavebnin. Naši zákazníci se mohou plně spolehnout na naši serioznost. V požadavcích na kvalitu zboží i znalosti personálu jsme nekompromisní. Naší prioritou je maximální ochota vůči zákazníkovi. Znalosti rozhodují, a proto Vás v naší firmě při nákupu stavebnin obsluhují jen vyškolení odborníci. Ručíme za naše poradenství, obraťte se na nás. Naši klienti si na nás cení férového jednání, ochoty a rychlosti dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NSQ, s.r.o.

Naše firma, zabývající se prodejem stavebnin, je v každém případě konkurence schopná. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb v oblasti poradenství. U nás se můžete spolehnout na stoprocentní znalost zboží našich prodejců. Naše firma Vám při koupi stavebnin poradí se vší seriózností. Věřte nám, děláme vše s ochotou. Pořiďte si u nás novou střechu za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MALETÍNSKÝ PÍSKOVEC, spol. s r.o.

Díky prodeji stavebnin budete mít po ruce vše potřebné. Jednou z priorit je pro nás ochota. Stojíme si za kvalitou produktů v naší nabídce. Znalost našeho oboru je pro nás zásadní. V rámci prodeje jsme se zaměřili na zkvalitnění doplňkových služeb spojených s dopravou, zejména na rychlost dodání materiálu a ostatních výrobků zákazníkovi. Naše společnost stavebnin je seriózní a rádi vám se vším pomůžeme. Využijte kvalitní poradenství, které naše společnost poskytuje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SF - zemtrade, s.r.o.

Prodej stavebnin je jednou z mnoha věcí, které vám můžete nabídnout. V oboru stavebnictví jsme opravdu znalci. V oblasti prodeje stavebnin vám poskytneme kvalitní poradenství. Vaše zboží vám dodáme opravdu rychle. Zaměřujeme se na prodej sypkých materiálů na stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Hadrava

Jsme prodejci s pestrým výběrem stavebnin. Nabízíme znalosti různého směru. Svým zákazníkům garantujeme rychlost dodání. Zákazníci našich stavebnin na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Držíme se současných trendů ve stavebnictví a pro naše zákazníky se snažíme zajistit výrobky a zboží ve vysoké kvalitě. Naše společnost Vám nabízí expertní poradenství v oblasti stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MARKUSBERG, spol. s r.o.

Naše firma nabízí prodej stavebnin v rámci potřeb pro dům, byt a zahradu. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle. Stále zdokonalujeme své znalosti v oblasti stavebnin, a proto jsme jedničkou na trhu. Jistě oceníte kvalitu našeho sortimentu. Vaše požadavky vždy ochotně vyřídíme. Naši pracovníci Vám zajistí vždy seriózní přístup při nákupu stavebnin. Využijte spolehlivé služby našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Pešek

Naše prodejna nabízí široký sortiment stavebnin. Našim zákazníkům nabízíme zejména kvalitu. Jednou z námi poskytovaných služeb je i poradenství. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. V naší společnosti je prioritou spokojenost zákazníka, široký a kvalitní sortiment zboží, a v neposlední řadě rychlost dodání zakoupených výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stone Trade, s.r.o.

Prodáváme jen kvalitní stavebniny. Preferujeme kvalitu a dlouhodobá partnerství před krátkodobým ziskem z kvantity. Zprostředkujeme Vám okna na míru. Okapy z naší nabídky mají dlouhou životnost. Naši zákazníci využili výhod spojených s nákupem a zakoupili na naší prodejně kvalitní parapety za atraktivní ceny. Položte si novou podlahu ve svém domě z našich palubek. Přijďte si vybrat pracovní desku, na trochu tvořivosti se místo vždycky najde. Naše vrtáky jsou vhodné nejen pro malé domácí práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecká obalovna, s.r.o.

Náš prodej stavebnin vám vždy nabídne to nejlepší. Zprostředkujeme pro Vás poradenství, které jistě využijete. Zákazníci na nás oceňují rychlost dodání zakoupeného zboží. Naše zákazníky obsloužíme se seriozností a ochotou. Při nákupu stavebního materiálu Vám plně poskytneme naše znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Zikán-prodej kamene

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Nejkvalitnější stavebniny seženete právě u nás. Díky dlouhodobým znalostem trhu se stavebninami, nabízíme našim zákazníkům kvalitní produkty. Nabízíme prodej stavebnin včetně poradenství. Serióznost je u nás samozřejmá. Rozmanitost sortimentu na naší prodejně je doplněna ochotou a znalostmi našich prodejců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku