Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Viktor Němec

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Bez profesionálního poradenství by naše služby nebyly úplné. Zprostředkováváme rychlost dodání materiálu. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže. Naše firma garantuje kvalitu nabízených produktů. Jsme firma, která má v oblasti stavebnin velké znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STONE CONNECTION CZECH, s.r.o.

Naše firma vám přináší prodej prvotřídních stavebnin. Naše společnost se zaměřuje na rychlost dodání. Vyzkoušejte naše dlažby všeho druhu. Poskytujeme různé druhy obkladů. Pořiďte si od nás kvalitní pracovní desku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Chabařovice TBG Plzeň Transportbeton, s.r.o.

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu vyzkoušejte naše služby v prodeji stavebnn. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství stavebnin. Přijďte se přesvědčit o naší serióznosti v prodeji stavebnin. Zajišťujeme kvalitu přímo od výrobce. Rádi vám poskytneme naše znalosti sortimentu stavebnin. U našich zaměstnanců klademe důraz na ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Langa

Nabízíme prodej stavebnin v rámci veškerých potřeb pro dům, byt a zahradu. Jsme prodejna stavebnin, která si zakládá na své ochotě ke klientům. Naši pracovníci vám se seriozností a ochotou vysvětlí vše potřebné k sortimentu našeho zboží a nabízených služeb. Zákazníci spoléhají na naši znalost sortimentu. Naleznete u nás kvalitu. Věřte nám, rychlost dodání je pro nás základ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SEVERE, spol. s r.o.

Při prodeji stavebnin nabízíme možnost doplňkového prodeje. Nabízíme znalosti v různých směrech. Náš personál vám vždy vyjde ochotně vstříc. Pomůžeme vám vybrat dlažby podle vašich představ. Vyberte si z naší skvělé nabídky pracovních desek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Honzík

S naší firmou úzce souvisí prodej stavebin. Náš personál vám vždy vyjde ochotně vstříc. Spolehněte se, že dodáváme zboží opravdu rychle. Spolehněte se na znalosti které nabízíme. Pokud na svou otázku ohledně stavebnin nenajdete odpověď, my Vám poradíme. Jsme špička na trhu, co se týká kvality zboží. Naše nabídka zahrnuje i luxusní zboží z dovozu za atraktivní ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenictví OBELISK, s.r.o.

Jsme firma, která prodává stavebniny a nabízí rozsáhlý sortiment tohoto druhu zboží. Poradíme, jaké schody si vybrat. Nízká cena, příjemná kvalita to jsou naše dlažby. Jsme poskytovatelé speciálních obkladů. Naše pracovní desky jsou zárukou kvality. Nabídka barevných provedení našich parapetů je opravdu široká..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UMBRELLA, s.r.o.

Prodáváme veškeré stavebniny. Ochotně vám pomůžeme při výběru z našeho zboží. Opravdová rychlost při dodávání zboží. Výborná znalost oboru a nabízeného sortimentu je výsadou naší společnosti, díky níž se nám daří uspokojovat přání našich zákazníků. Naše poradenství, vám pomůže s výběrem vhodných stavebnin. Ke každé objednávce přistupujeme vždy maximálně seriózně. Nabízíme široký sortiment vysoké jakosti a současně nadstandardní kvalitu služeb našim zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Roček

Neváhejte využít nabízeného výhodného prodeje zboží z oblasti stavebnin. Poskytujeme poradenství v různých oblastech. Nabízíme rychlost dodání bez prodlení. Péče o zákazníky a ochota našich zaměstnanců je prioritou naší společnosti. S naší seriozností jsou zákazníci vždy spokojeni. Díky našim znalostem se považujeme za odborníky ve svém oboru prodeje stavebnin. Realizujeme prodej kvalitních stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělské obchodní družstvo Rožnovsko, zemědělské družstvo

Poskytujeme prodej veškerých osvědčených stavebnin. Mezi hlavní výhodu u nás patří rychlost dodání zboží. Jsme renomovanou společností v oblasti poradenství. Díky naší ochotě jsme vyhledávanými prodejci stavebnin. V přátelském prostředí naší prodejny je serioznost a nadstandardní péče o klienta samozřejmostí. Využijte při výběru sortimentu stavebnin naše nabyté znalosti a zkušenosti. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku