Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Kunovský

Prodáváme nejrůznější druhy stavebnin. Odlišujeme se tím, že děláme vše s ochotou. Uděláme maximum pro co nejvyšší rychlost dodání. Naše poradenství je tu pro vás. Naše firma Vám při koupi stavebnin poradí se vší seriózností. Našim cílem je Vám nabídnout tu nejlepší kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Břemek

Zaměřujeme se na prodej kvalitních stavebnin. V rámci nároků a požadavků na personál naší prodejny požadujeme i odpovídající znalosti a kvalitu zkušeností s nabízeným sortimentem. Naši zákazníci rádi využívají naší nabídky služeb spojených s poradenstvím k zakoupenému sortimentu zboží. Věřte nám, serioznost je naším druhým jménem. Jednou z priorit je pro nás ochota. Při výběru stavebnin využijte našich odborných znalostí. Nechceme Vás okrádat o čas, proto zakoupené zboží rychle dodáme přímo k Vám domů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FRISCHBETON s.r.o.

Nabízíme prodej stavebnin v rámci veškerých potřeb pro dům, byt a zahradu. Ochota je jedna z našich vlastností, která nás drží na trhu řadu let. Využijte kvalitní poradenství, které naše společnost poskytuje. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice stavebnin má. Našim zákazníkům nabízíme opravdu rychlé dodání zboží. Jsme firma na prodej stavebnin s velkou seriozností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Gacík

Prodáváme stavebniny, které potřebujete. Je-li pro vás důležitá serioznost, vyberte si nás. Zajišťujeme poradenství všeho druhu. Ochotně vám pomůžeme při výběru z našeho zboží. Pomůžeme Vám získat znalosti, které v budoucnu jistě využijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Břetislav Čermák, kámen a drť

Součástí prodeje stavebnin pro váš dům, byt i zahradu je odborné poradenství. Nechte si pomoci od našeho poradenství. Vyberte si u nás kvalitní materiály pro Vaši stavbu. O prodej stavebnin se staráme s absolutní znalostí nabízeného zboží. U nás klademe důraz také na serioznost. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle. U nás se setkáte s ochotným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LK Port, s.r.o.

Nabízíme Vám prodej stavebnin za výhodné ceny. Nabízíme výrobu a montáž okapů. Přijďte si k nám pro nové kvalitní parapety. Naším cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků palubky za skvělou cenu. V rámci našeho rozmanitého sortimentu můžete zakoupit pracovní desky různých šířek a zajímavého dekoru. S našimi vrtáky už nebude žádná díra problém. Přijďte si k nám pro pěkné kvalitní obklady. Poskytneme Vám také kvalitní přírodní kámen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REPOL CZ, s.r.o.

Podnikáme v oboru prodeje stavebnin. V nabídce okapů sledujeme nejnovější trendy. Pokud potřebujete poradit s výběrem parapetu, naši pracovníci jsou Vám k dispozici. Naši prodejci vám pomohou s výběrem palubek podle vašich představ. Na našich pracovních deskách se Vám práce stane zábavou. Neváhejte s pořízením našich kvalitních vrtáků. V nabídce našeho sortimentu naleznete i řadu různých rolet. Nabízíme pestrý výběr omítek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Matyáš

Jsme zavedeným prodejcem stavebnin. V přátelském prostředí naší prodejny vás obslouží seriózní a ochotný personál, který rovněž poskytne případné poradeství k zakoupeným výrobkům. Naši klienti se můžou spolehnout na naší seriózní prodejnu stavebnin. S ochotou vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. Naše společnost se snaží pro zákazníky zajistit velký výběr zboží z dovozu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KALKO, s.r.o.

Pomůžeme vám vybrat si vhodné stavebniny dle vašich požadavků. Využijte naši nabídku na kvalitní stavebniny. S ochotou našeho prodeje budete nadmíru spokojeni. Nabízíme okapové systémy a okapy. Veškeré nabízené parapety máme skladem. U nás nakoupíte palubky. Zabýváme se prodejem a montáží pracovních desek. Naše vrtáky se chlubí maximální přesností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Dobrovolný, stavebniny

Prodáváme veškeré stavební materiály a příslušenství. Náš prodej stavebnin lze hodnotit slovem znalost. Základním pilířem budování partnerství mezi Vámi a námi je ochota. Postavte si dům kvalitně a výhodně. K našim službám patří také poradenství. Nabízíme výhodně dopravu i montáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku