Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KAMÍNKOVÁ PODLAHA s.r.o.

Náš prodej je zaměřen na stavebniny. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Ochotu považujeme za samozřejmou součást prodeje. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti stavebnin. Poskytujeme jen kvalitní výrobky. Díky serioznosti nás zákazníci opakovaně vyhledávájí. V příjemném prostředí naší prodejny si můžete prohlédnout i zakoupit kvalitní podlahy různých odstínů, materiálů i designu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Beran

Sledujte náš aktuální katalog prodejen stavebnin v Česku. Vyberte si kvalitu dle hodnocení profesionálů. S námi máte jistotu seriozního jednání. Ochota je při našem prodeji stavebnin naprostou prioritou. V rámci prodeje stavebnin zajišťujeme také službu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROVAK

U nás najdete stavební materiál na prodej. Zákazníci navštěvují naši prodejnu nejen kvůli rozmanitému sortimentu vysoké kvality, ale i z důvodu ochoty a zkušeností našich prodejců. Postavte si dům kvalitně a výhodně. Při našem prodeji stavebnin jistě oceníte naši znalost výrobků. Zaručujeme Vám kvalitní poskytnutí poradenství v oblasti stavebnin. Zaručíme se za to, že naši zaměstnanci Vám stavební zboží dodají opravdu rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Chyška

Nabízíme prodej stavebnin pro stavbu domu či drobné stavební úpravy. Využijte námi nabízeného poradenství. Naše firma se zaměřuje na neustálé zvyšování kvality. Naše společnost zaručuje profesionalitu našich pracovníků a znalost všech novinek v sortimentu stavebnin. Na naší prodejně se setkáte se seriozností a ochotou obsluhujícího personálu. Ochotu naší společnosti hodnotí klienti velmi kladně. Doporučujeme Vám vyzkoušet rychlost dodání našeho stavebního zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Čermák

Naše firma vám nabízí prodej veškerého druhu stavebnin. Naši zákazníci jsou spokojeni s kvalitou sortimentu nabízeného zboží a seriozností našich zaměstnaců. Důležitá je pro nás znalost našeho sortimentu stavebnin. Podrobné informace ke spoření jsou k dispozici na naší pobočce. Naši pracovníci v oblasti stavebnin jsou velmi ochotní, a tak Vám rádi poradí se vším s čím budete potřebovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STOGAR, s.r.o.

U nás nakoupíte stavebniny v rámci vše pro dům, byt a zahradu. Necháváme si záležet na rychlosti dodání Vašeho stavebního zboží. Stavebniny k prodeji pro vás vybíráme s ohledem na jejich kvalitu. Pro naše zákazníky je k dispozici také odborné poradenství. Na serioznosti si zakládáme. Vždy vám ochotně poradíme s výběrem zboží. Můžete se spolehnout na naše skvělé znalosti zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Konrád, prodejce přírodního kamene

Přijďte si vybrat do naší prodejny stavebnin. Nabízíme různé sprchové kouty. Výběr omítek je u nás obrovský. Společně vám pomůžeme s výběrem rolet a zodpovíme všechny případné dotazy. Nabízíme Vám vrtáky té nejvyšší kvality. Prodáváme kvalitní dřevěné pracovní desky. Odborníci doporučují naše palubky pro jejich kvalitní vlastnosti. Pomůžeme Vám s výběrem parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JB Bussines, s.r.o.

Prohlédněte si naše kvalitní a ověřené stavebniny za skvělé ceny. Poskytujeme velice kvalitní služby v oblasti prodeje stavebnin. Rychlost je u nás prioritou při dodávání zboží. Bez profesionálního poradenství by naše služby nebyly úplné. Ochota je pro nás zásadní vlastnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kámen Donát

Naše prodejna stavebnin má pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců a dodavatelů. Držíme se současných trendů ve stavebnictví a pro naše zákazníky se snažíme zajistit výrobky a zboží ve vysoké kvalitě. U nás najdete ty nejlepší okapy v okolí. Máme širokou nabídku všech typů parapetů. Nabízíme nejlevnější palubky různých vzorů, barev a materiálů. Při práci myslete trochu na sebe a přijďte si vybrat z úžasné nabídky pracovních desek. Naše portfolio obsahuje speciální i klasické vrtáky. Poradíme Vám, jaká vana je pro Vás ta nejlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Křesťan - prodej písku a štěrku

Naše firma poskytuje prodej stavebnin. Rychlost dodání je u nás na předním místě. U nás vás obslouží ochotný personál. Seriozní jednání je při koupi stavebnin velmi důležité. U nás vám zajistíme také odborné poradenství. Snažíme se pro zákazníky zajistit maximální kvalitu nabízeného sortimentu, proto jednáme pouze s osvědčenými zahraničními i tuzemskými dodavateli a výrobci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku