Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vít Tarkulič

Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment v oboru prodeje stavebnin. Jsme prodejci stavebnin, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Dbáme na rychlost při dodání. Mluví za nás naše znalosti v oboru prodeje stavebnin. Postavte si dům kvalitně a výhodně. Jsme tým profesionálů, zabývající se poradenstvím v prodeji stavebnin. Naši zákazníci doporučují naše kvalitní koberce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Velké Meziříčí TBG PKS, a.s.

Při prodeji stavebnin budete mile překvapeni našimi dostupnými cenami. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti poradenství ve stavebnictví. Využijte naši kvalitu služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost Vás příjemně překvapí rychlostí dodání. Ochota je pouze jednou ze služeb, kterou svým zákazníkům nabízíme. Svým klientům můžeme nabídnout výbornou znalost oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRUM LÍCOVÉHO ZDIVA

Přijďte si k nám vybrat z mnoha kusů zboží z oblasti stavebnin. Naše firma poskytuje také kvalitní montáž. Zabýváme se prodejem dlažeb. Naše cihly jsou vysoce kvalitní. Prodáváme kvalitní pracovní desky renomovaných značek. Prodáváme různé parapety na Vaše okna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ESTOP, spol. s r.o.

Naše firma vám přináší prodej prvotřídních stavebnin. Serióznost našich stavebnin hodnotí klienti velmi kladně. Kvalita vytvořená s ochotou, to je naše firma. Využijte našeho poradenství. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. U nás můžete využít odborné znalosti našich profesionálů ve stavebninách. Pokud potřebujete pro svou práci kvalitní stavební materiály, u nás je vždy najdete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SÝBEK Autodoprava, s.r.o.

Naše firma je opravdovým specialistou v prodeji stavebnin. Při výběru sortimentu stavebnin oceníte také naše znalosti. Využijte naši seriozní nabídky. Díky kvalitě nabízeného sortimentu, ochotě a znalostem zkušeného personálu, je naše prodejna mezi zákazníky velmi oblíbená. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP KÁMEN, s.r.o.

Při prodeji stavebnin dáváme důraz na rychlou a kvalitní obsluhu. Náš tým odborníků zajišťuje pro naše zákazníky vysokou úroveň poradenství k nabízeným produktům. Naši zaměstnanci vám se seriozností a ochotou rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Personál naší prodejny zákazníkům předvede náš sortiment a s ochotou vysvětlí vše potřebné. Samozřejmostí našeho prodeje je kvalita stavebnin. Naše společnost Vám nabízí rychlé dodání. Spolehlivě Vám dovezeme u nás zakoupený stavební materiál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RMD Kámen, s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem stavebnin a stavebního materiálu za nejlepší ceny. Nechte se oslnit naší ochotou. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností. Naleznete u nás kvalitu. Pokud si nevíte rady s výběrem pracovní desky, využijte rad našich pracovníků. Pořiďte si u nás nové parapety za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Telnar kámen

Jsme zavedeným prodejcem stavebnin. Lišíme se tím, že za naši kvalitu ručíme. U naší společnosti na stavebniny můžete počítat se seriozním jednáním. Zabýváme se Vašimi problémy s plnou ochotou. Naše firma poradí a pomůže při výběru izolace. Nakupujte stylový přírodní kámen u naší společnosti. Pomůžeme Vám zvolit si ty nejvhodnější obklady..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TEMPEX, s.r.o.

Prodáváme stavebniny, díky kterým postavíte svůj dům levněji. Svým klientům zajistíme rychlost dodání. Poskytujeme rady s velkou ochotou. Využijte naší serioznosti při výběru stavebnin. V oblasti prodeje stavebnin vám poskytneme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FRISCHBETON s.r.o.

Náš prodej stavebnin je rájem pro váš byt, dům a zahradu. U nás se vždy setkáte se znalostmi zaměstnanců na úrovni. Kvalita našeho sortimentu vás ohromí. Naši zákazníci se můžou spolehnout na naší ochotu. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle. U nás vám poskytneme záruku serioznosti. Zakládáme si na našem odborném poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku