Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DEKTRADE, a.s.

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. Zprostředkujeme pro Vás poradenství, které jistě využijete. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Přijďte si vybrat pracovní desku, na trochu tvořivosti se místo vždycky najde. Vyberte si ty správné z naší bohaté nabídky okapů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FRISCHBETON s.r.o.

Specializujeme se na prodej stavebního materiálu. U zaměstnanců naší prodejny klademe důraz na serózní jednání a znalost sortimentu. V rámci nároků a požadavků na personál naší prodejny požadujeme i odpovídající znalosti a kvalitu zkušeností s nabízeným sortimentem. Jednou z priorit je pro nás ochota. Serióznost je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny 2+2 s.r.o.

Naše společnost patří k předním firmám specializujícím se na prodej stavebnin. Naše společnost nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží pro každého. Na první místo klademe znalost v našem oboru. Na našich prodejnách Vám vždy náš ochotný personál podá pomocnou ruku. Svým zákazníkům můžeme slíbit rychlost dodání. V přátelském prostředí naší prodejny je serioznost a nadstandardní péče o klienta samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Malina - autodoprava

Prodej stavebnin pro velkoodběratele. S naším poradenstvím jsou zákazníci spokojeni. Rychlost dodání je jednou z našich předností. Serióznost je u nás garantována. Zakládáme si na dokonalé znalosti našeho sortimentu. Všechny námi nabízené produkty podléhají přísné kontrole kvality. Vedle zboží od tuzemských výrobců máme v nabídce i sortiment z dovozu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TECH STONE TRADING, s.r.o.

Naše firma se zabývá oblastí domů, bytů a zahrady a prodejem kvalitních stavebnin. Při výběru stavebnin můžete využít našich znalostí. Poradenství pro nás znamená klíč k zavřeným dveřím. Nabízíme pouze produkty s ověřenou kvalitou. Zprostředkováváme rychlost dodání materiálu. Zajišťujeme prodej barev různých odstínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský cement, a.s.

Našim zákazníkům nabízíme k prodeji kompletního sortimentu stavebnin. Naše vztahy se zákazníky budujeme společně s výrobci i dodavateli našeho sortimentu. Zákazníci navštěvují naši prodejnu nejen kvůli rozmanitému sortimentu vysoké kvality, ale i z důvodu ochoty a zkušeností našich prodejců. Využijte naši serioznost při výběru stavebnin. Nabízíme nevšední rychlost dodání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

Pro váš dům, byt a zahradu jsme pro vás tím nejlepším partnerem v prodeji stavebnin. Poradíme Vám se záležitostmi ohledně stavebnin. Zabýváme se také prodejem sádrokartonu. Naše nabídka odolných pracovních desek v moderním designu je velmi pestrá a obsáhlá. Pomůžeme Vám s výběrem toho správného okapu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Plešek

Naše firma se zabývá prodejem stavebnin. V poradenství jsme skutečně špičkoví odborníci. Naše firma Vám dodá Vaše zakoupené stavební zboží nejrychleji na trhu. Vždy vám ochotně poradíme s výběrem zboží. Naše společnost klade vysoké nároky na znalost a zkušenosti našich prodejců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAMBOR - Uhelné sklady, s.r.o.

Vše od dlažby po kachličky si můžete v klidu prohlédnout v naší prodejně stavebnin. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství stavebnin. Prioritou naší firmy je prodej kvalitních stavebnin. Našim zákazníkům garantujeme naši serioznost. Stále zdokonalujeme své znalosti v oblasti stavebnin, a proto jsme jedničkou na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viktor Němec

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Bez profesionálního poradenství by naše služby nebyly úplné. Zprostředkováváme rychlost dodání materiálu. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže. Naše firma garantuje kvalitu nabízených produktů. Jsme firma, která má v oblasti stavebnin velké znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku