Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MIKLO

Nabízíme široký výběr stavebního materiálu. Jsme pro Vás tou nejlepší firmou v poskytování kvalitních služeb v oblasti stavebnin. Náš personál je vždy maximálně ochotný. Každému zákazníkovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Zprostředkujeme naše znalosti ve Váš prospěch. Prodáváme levný sypký materiál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAMENICTVÍ KŮRKA

Náš tým nabízí jen ty nejlepší služby v sektoru prodeje stavebnin. V nabídce máme pouze kvalitní produkty. Dokonalá znalost našeho sortimentu stavebnin je pro nás samozřejmostí. Rychlost dodání je u nás na předním místě. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji stavebnin. Poradíme, jaké schody si vybrat. Naše parapety sluší každé stavbě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prefa Brno, a.s.

V naší prodejně stavebnin najdete vše od dlažby po kachličky. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost. Nabízíme spolehlivost a rychlost dodání zboží. Naše dlažby vynikají dlouhou životností. Vyberte si z nepřeberného množství nářadí v našem oddělení dům, byt a zahrada..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kare, Praha

Našim zákazníkům prodáváme jen ty nejlepší stavebniny. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji stavebnin. U naší společnosti na stavebniny můžete počítat se seriozním jednáním. Zajišťujeme poradenství v oblasti stavebnin, zkuste nás. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Při našem prodeji stavebnin jistě oceníte naši znalost výrobků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

Jsme spolehlivými prodejci s velkým výběrem stavebnin. Náš tým obchodníků pečuje o všechny zákazníky se seriozností a ochotou. Záleží nám na kvalitě. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Pro úplné sestavení kuchyňské linky nabízíme také pracovní desky. Nabízíme okapové systémy a okapy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Fikejz

Naše firma vám poskytuje prodej stavebnin nejvyšší kvalitní. Zkuste naši rychlost dodání. Klienti naší společnosti u nás nalezli kvalitní zboží, výhodné ceny a serioznost našich zaměstnanců. Díky dlouhodobým znalostem trhu se stavebninami, nabízíme našim zákazníkům kvalitní produkty. Kvalita našich stavebnin je pro nás prioritou. Naše poradenství vám usnadní váš výběr zboží. Ochota je pro naše pracovníky základem úspěchu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kotrhonz

Zabýváme se prodejem kvalitních stavebnin za skvělé ceny. Vyzkoušejte si naše odborné znalosti sortimentu stavebnin. Poradenství pro nás znamená vše, obraťte se na nás. Spolehněte se na naši rychlost dodání. S ochotou pro Vás zařídíme cokoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Pavelka

Jsme renomovanou společností v oblasti prodeje stavebnin. U nás se můžete spolehnout na stoprocentní znalost zboží našich prodejců. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností. Vyberte si u nás kvalitní materiály pro Vaši stavbu. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. Ochota pomoci zákazníkovi je nám vlastní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stapox VB, s.r.o.

Prodej nejlepších stavebnin jedině u naší společnosti. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství. U nás klademe důraz také na serioznost. Nabízíme mnoho druhů podlah, ze kterých si vybere každý. V našem ráji koberců si vybere opravdu každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROBA BETON s.r.o.

Veškerý materiál, který byste mohli potřebovat, vám nabízí náš prodej stavebnin. Náš prodej stavebnin se vyznačuje velkou kvalitou. Jsme firma zaměřená na prodej stavebnin, pro níž je serioznost samozřejmostí. Využijte kvalitní poradenství, které naše společnost poskytuje. Budete nadšeni z naší nabídky kvalitních pracovních desek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku