Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Vymětal - Stavebně řemeslné práce

Potřebujete zajistit prodej stavebnin, které Vám zbyly ze stavby? Kontaktujte nás. Nabízíme nejlevnější sprchové kouty různých tvarů. Přijďte si vybrat ze širokého spektra omítek. Pro naše zákazníky jsme připravili bohatou nabídku rolet. Máme pro vás vrtáky za nejlepší ceny. Představujeme vám malou ochutnávku z našeho sortimentu pracovních desek. Výroba dřevěných palubek. Neváhejte a vyberte si parapety u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Hrtusová

Při prodeji stavebnin naše firma nabízí širokou paletu materiálu za dobré ceny. Naleznete u nás kvalitu. U nás najdete celou škálu různých typů okapů. V naší nabídce najdete velké množství druhů a vzorů vnitřních i venkovních parapetů. Při sestavování sortimentu palubek jsme se zaměřili na kvalitu, dlouhou životnost a atraktivní dekor. Vhodně zvolená pracovní deska pozdvihne Váš interiér na vyšší úroveň. Zkuste naše vrtáky, protože jsou nejtvrdší na trhu. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní obklady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimil Pitrmuc- prodej písku a štěrku

Naše firma se profiluje na prodej širokého sortimentu stavebnin. Svým zákazníkům nabízíme poradenství. Kvalita je při našem prodeji zásadní hodnotou. Rádi vám předložíme seriozní nabídku. Rychlost dodání je pro nás nikdy nekončící prioritou. Na ochotu se u nás můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Hrabcová - kamenivo, stavební hmoty

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin. Nabízíme ověřené a kvalitní značky výrobců. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Svým zákazníkům můžeme zaručit serióznost. Provádíme kvalifikované poradenství. S naším prodejem stavebnin budete spokojeni i díky naší ochotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bedřich Šimáček, stavební hmoty

Prodáváme pouze kvalitní stavebniny. Našim zákazníkům můžeme poskytnout vysokou úroveň poradenství o nabízeném sortimentu, neboť naši zaměstnanci si neustále doplňují jeho znalost a informace o něm. Poradenství u nás poskytují kvalifikovaní odborníci. U nás máte zaručenou rychlost dodání. Přijďte se přesvědčit sami o kvalitách našich služeb a nabízeného materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Q Stavebniny, s.r.o.

Specializujeme se na prodej stavebního materiálu. Konečně sprchové kouty dostupné pro každého. Omítky od nás jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření. Rolety od nás ochrání vaše soukromí, zabrání únikům tepla přes okna a doladí vzhled interiéru. V rámci nabídky stavebnin prodáváme i vrtáky. Na naší prodejně naleznete pracovní desky předních výrobců, které nabízejí vysoký poměr cena/kvalita. Vyberte si ze širokého sortimentu palubek. Kvalitní parapety pro každou stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOMEX, s.r.o.- Prodej stavebních hmot

Odvětví prodeje stavebnin je hlavní doménou naší firmy. Kladnou vlastností naší společnosti je znalost regionu a místních podmínek. Provádíme kvalifikované poradenství. Poskytujeme velice kvalitní služby v oblasti prodeje stavebnin. Náskok před konkurencí zajistil naší společnosti kvalitní sortiment a ochotu zkušeného personálu. Rychlost dodání pro nás znamená vše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PVP FAMILY, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Naše dlažby jsou ty nejlepší v okolí. V našich stavebninách nabízíme široký výběr izolací. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Prodáváme kvalitní okna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BESTA STAVEBNINY

Jsme firma, která prodává stavebniny a nabízí rozsáhlý sortiment tohoto druhu zboží. Zabýváme se prodejem oken. Potřebujete-li omítky, přijďte k nám na prodejnu a naši prodejci vám poradí s jejich výběrem. Poskytujeme široký výběr fasád. K výstavbě dělících příček nebo podhledů nabízíme sádrokarton. Naše společnost plní při výběru izolací přání zákazníků. Na naše střechy se můžete spolehnout. Naše cihly jsou nejkvalitnější v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Brno TBG BETONMIX, a.s.

U naší firmy, zabývající se prodejem stavebnin, najdete kompletní sortiment produktů pro vaši stavbu. Kvalifikovaný personál v naší prodejně vás rád a ochotně obslouží, a poskytne poradenství k zakoupenému zboží. Klienti naší společnosti u nás nalezli kvalitní sortiment, ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Pokud potřebujete zakoupené zboží dodat rychle, obraťte se na nás. Naše firma na prodej stavebnin si zakládá na své serioznosti. Na znalost sortimentu stavebnin se u nás můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku