Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BOXIT, s.r.o.

Nabízíme vám prodej stavebnin za dostupné ceny. Vyzkoušejte naše poradenství. Poskytujeme pouze kvalitu. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti stavebnin. Nechte se naší společností mile překvapit rychlostí dodání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVER, s.r.o.

Naše firma poskytuje prodej stavebnin i náročným zákazníkům. Stavebniny k prodeji pro vás vybíráme s ohledem na jejich kvalitu. Ochota k naší společnosti neodmyslitelně patří. S našimi izolacemi budete v teple. Skladem máme různé druhy sádrokartonu. Najdete u nás veškeré typy omítek. Náš bohatý sortiment zahrnuje i stavební chemii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FRISCHBETON s.r.o.

Orientujeme se na prodej kvalitních stavebnin. Naši odborníci se znalostí nabízeného sortimentu zodpoví našim zákazníkům případné dotazy. Věnujeme se prodeji stavebnin, které jsou velmi kvalitní. Přinášíme Vám zejména serióznost. Zprostředkováváme rychlost dodání materiálu. Při našem prodeji stavebnin vám ochotně poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Kubík

Orientujeme se na prodej kvalitních stavebnin. Pokud potřebujete zakoupené zboží dodat rychle, obraťte se na nás. Nabízíme široký sortiment vysoké jakosti a současně nadstandardní kvalitu služeb našim zákazníkům. Máme pro vás připraveno kvalitní poradenství, které vám usnadní výběr. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k objednávkám našich zákazníků. Jsme firma na prodej stavebnin, u jejíž zaměstnanců je ochota samozřejmostí. Naši znalost oboru jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMA, a.s.

Vyzkoušejte prodej stavebnin u nás, nebudete litovat. Zaručíme Vám kvalitu těch nejlepších materiálů na našem trhu. Naší firmě na prodej stavebnin můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Můžeme Vám zaručit výbornou komunikaci a rychlé dodání zboží. Když si objednáte montáž od nás, neuděláte chybu. Pokud si nevíte rady s výběrem pracovní desky, využijte rad našich pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROMINERALS, s.r.o.

Prodáváme veškeré stavební materiály a příslušenství. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Na naší prodejně vám odborně poradí naši zaměstnanci se znalostí sortimentu a jeho využitím. Využijte naši rychlost dodání. Máme připravenou bohatou nabídku stylových podlah za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Procházka

V naší nabídce prodeje stavebnin seženete vše potřebné. Náš tým odborníků Vám poskytne poradenství při prodeji stavebnin na vysoké úrovni. V rámci zvýšení kvality sortimentu a služeb klademe na naše dodavatele, výrobce, i zaměstnance vysoké nároky. Naše společnost je velmi znalá v oblasti stavebnin. Naše firma se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle. Náskok před konkurencí zajistil naší společnosti kvalitní sortiment a ochotu zkušeného personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MARKUSBERG, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje na zajištění prodeje stavebnin. Pomůžeme Vám zajistit rychlost dodání zboží. Stojíme si za kvalitou produktů v naší nabídce. V naší prodejně můžete současně s nákupem kvalitního zboží využít i bezplatného poradenství od kvalifikovaného personálu. Naše výborná znalost oboru je užitečná zejména pro zákazníky. Využijte naši serioznost při výběru stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTODOPRAVA HUMPLÍK VÁCLAV, s.r.o.

Prodej stavebnin je naše hlavní činnost. Serióznost je pro nás zásadní. Náš profesionální personál, má obsáhlé znalosti z oblasti prodeje stavebnin. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže. Mezi hlavní výhodu u nás patří rychlost dodání zboží. Díky našemu poradenství ušetřite čas i peníze..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BESTRAX, s.r.o.

Prodej stavebnin je hlavním předmětem podnikání naší společnosti. U nás si zakládáme na kvalitě našich výrobků. Když využijete našich služeb, s montáží již nemusíte mít starost. Potřebujete-li poradit s výběrem izolací, obraťte se na našeho prodejce. Zajišťujeme kování dveří ozvěte se nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku