Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pískovna Velký Grunov

Naše společnost vám nabízí nepřeberné možnosti v prodeji stavebnin. Nabízíme pouze produkty s ověřenou kvalitou. Ochota pomoci zákazníkovi je pro nás zásadní. Nabízíme spolehlivost a rychlost dodání zboží. Vyzkoušejte naše znalosti při prodeji stavebnin. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího produktu pro Vaší stavbu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Bílá

Tým pracovníků stavebnin je schopen odborně poradit a zajistí dodávku stavebního materiálu. Jistě oceníte kvalitu našeho sortimentu. Poradenství je jednou z našich služeb, kterou můžete využít. Na našich prodejnách Vám ochotný personál pomůže vybrat nejvýhodnější produkt. Rychlost je u nás prioritou při dodávání zboží. Můžete se spolehnout, že vás u nás obslouží jen znalci v oboru stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Beran

Zabýváme se prodejem stavebnin všeho druhu. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. V naší prodejně stavebnin Vám ochotně poradí naši zaměstnanci. U nás klademe důraz na kvalitu našeho sortimentu. Rádi vám předáme také naše znalosti z oboru stavebnin. Výsadou naší společnosti je ochota zaměstnanců, vysoká kvalita nabízeného sortimentu a poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reno Šumava, a.s.

Zaměřujeme se na prodej stavebnin. Poskytujeme kvalitní poradenství. Zaručujeme Vám bezkonkurenční rychlost dodání. Prodej stavebnin vysoké kvality je hlavní činností naší firmy. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme maximálně seriózně. Našim zákazníkům nabízíme také dlouholeté znalosti z oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KC trans, s.r.o.

Naše společnost nabízí prodej stavebnin. Jsme kvalitní prodejci stavebnin. Kladným znakem naší serióznosti v prodeji stavebnin, jsou vracející se spokojení zákazníci. Při výběru stavebnin můžete využít našich znalostí. S ochotou našeho prodeje budete nadmíru spokojeni. Zboží od naší firmy na stavebniny dodáme vždy velmi rychle. Využijte služeb našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KONEKTA, s.r.o.

Nabízíme stavební materiál pro vaši stavbu. Naše poradenství vám při nakupování a výběru zboží zkrátí čas. Při dodávání zboží dbáme na rychlost. Můžete se spolehnout na seriozní jednání našich zaměstnanců. Poskytujeme kvalitní prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Vrchlabí TBG Východní Čechy, s.r.o.

Naše firma nabízí prodej kompletního sortimentu stavebnin. K našim službám patří také poradenství. Serioznost pro nás neznamená jen klišé. Znalost svého oboru využíváme ve prospěch našich klientů. Dbáme na rychlost při dodání. Naše společnost neustále zvyšuje nároky na znalosti a ochotu našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Kmošek

Přijďte si vybrat ze širokého výběru v oddělení stavebnin. Ochotný a profesionální personál je vždy připraven zodpovědět vaše dotazy. Využijte při nákupech naší znalosti oboru. Necháváme si záležet na rychlosti dodání Vašeho stavebního zboží. Pokud hledáte kvalitní stavebniny, u nás je vždy najdete. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Při koupi stavebního materiálu garantujeme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kámen Skuteč

Jsme jedničky na trhu v prodeji stavebnin. Máme znalosti k odbornému prodeji stavebnin. Díky rychlosti dodání máme náskok před konkurencí. Přijďte se přesvědčit sami o kvalitách našich služeb a nabízeného materiálu. Pořiďte si u nás schody za dobrou cenu. Naši prodejci vám poradí při nákupu obkladů a zodpoví vám vaše dotazy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEDOP, s.r.o.

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. U nás se dočkáte vstřícného a seriózního přístupu. Cílem managementu naší prodejny je kvalifikovaný personál ze zkušenostmi a znalostmi, který zajistí vysokou kvalitu poradenství spojeného s nákupem jednotlivých produktů. Nabízíme především kvalitu. Klienti rádi navštěvují naši prodejnu, protože jsou spokojeni s obsluhou a její znalostí nabízeného sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku