Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mramos, společnost s ručením omezeným

Při prodeji stavebnin naše firma nabízí širokou paletu materiálu za dobré ceny. Naše prodejna na stavebniny je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Jsme tou správnou volbou pro nákup schodů. Naši prodejci vám pomohou s výběrem správné dlažby. Z našeho sortimentu obkladů si zajisté vybere i nejnáročnější zákazník. Zkuste oživit vaše království novou pracovní deskou. Pomůžeme Vám s výběrem parapetů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEMK, s.r.o.

Pro naše zákazníky jsme připravili k prodeji kompletní sortiment stavebnin. Využijte námi nabízeného poradenství. Personál naší společnosti pečuje o naše zákazníky s maximální ochotou a seriozností. Naše společnost je ke svým zákazníkům opravdu maximálně ochotná. Znalost z nás činí odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Naše společnost nabízí prodej stavebnin. Serióznost je u nás na přednostním místě. Svým zákazníkům zaručujeme rychlé dodání zboží. Při nákupu stavebního materiálu Vám plně poskytneme naše znalosti. Naši zaměstnanci vám zodpoví všechny dotazy a pomůžou vám s výběrem podlah z našeho sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

Prodáváme pouze kvalitní stavebniny. Kvalita našeho sortimentu vás ohromí. Skladem máme různé druhy sádrokartonu. Prodáváme různé typy pracovních desek. Profesionální tým pracovníků zodpoví veškeré otázky týkající se námi nabízených okapů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVING VM, s.r.o.

Vyzkoušejte prodej stavebnin u nás, nebudete litovat. Využijte našeho poradenství. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti stavebnin. Jsme firma zaměřená na prodej stavebnin, pro níž je serioznost samozřejmostí. U našich zaměstnanců klademe důraz na ochotu. Nabízíme rychlou dobu dodání. Naši zákazníci mají u nás zaručenu kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Vyškov TBG BETONMIX, a.s.

Specializujeme se na prodej stavebního materiálu. Obraťte se na nás, poskytujeme poradenství, které oceníte. Ochota vůči našim zákazníkům je u nás samozřejmostí. Ručíme Vám za to, že naše firma na prodej stavebnin je opravdu seriozní. Rychlost je u nás prioritou při dodávání zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STONE-WALL

Zaměřujeme se na prodej stavebnin v rámci sortimentu pro dům, byt a zahradu. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. Využijte naší nabídky na poradenské služby. Výborná znalost oboru a nabízeného sortimentu je výsadou naší společnosti, díky níž se nám daří uspokojovat přání našich zákazníků. Ochotu našich prodejců oceníte. Poskytneme Vám montáž ke stavebnímu zboží, které si u nás zakoupíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEROUTKA, s.r.o.

Specializujeme se na prodej stavebnin od mnoha výrobců. Zabýváme se Vašimi problémy s plnou ochotou. Znalosti našich odborníků při nakupování oceníte. Chcete-li serioznost, nakupte u nás. Prodáváme omítky. U nás na prodejně najdete široký sortiment nejrůznějšího nářadí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPL STAVEBNINY

Naše firma prodává stavebniny, ze kterých postavíte překrásný dům. Dokážeme Vám vybrat ta nejlepší okna podle Vašich představ. Nabízíme širokou škálu pracovních desek. Nabízíme Vám bohatý výběr stavební chemie za výhodné ceny. V přátelském prostředí naší prodejny vám pomůžeme s výběrem barev i jejich odstínů. Nabízíme také širokou škálu spotřebního materiálu a příslušenství k nářadí. V naší nabídce naleznete sádrokarton pro různé využití. S naší izolací budete maximálně spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Halík

Jsme seriózním a žádaným prodejcem stavebnin. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Kvalita je pro nás samozřejmostí. Naši specialisté se vám budou vždy ochotně věnovat a vždy Vám dobře poradí. Mimo jiné Vám nabízíme rychlou dodávku zakoupeného zboží. Naše dlažby udělají maximum pro vaši spokojenost. Prodáváme různé druhy cihel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku