Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

European Investment Corporation s.r.o. prodej dlažeb

Nabízíme spolehlivý prodej v oblasti stavebnin. Náš personál vám vždy vyjde ochotně vstříc. Poradenství od naší společnosti vám usnadní váš výběr. Mezi největší přednosti naší společnosti patří rychlost dodání. Při objednávání stavebnin nabízíme serióznost. Naše firma Vám může zprostředkovat montáž zboží. Na prodejně máme k dispozici velké množství kování za přijatelné ceny v odpovídající kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pískovna Černovice, spol. s r.o.

Naším oborem je prodej stavebnin. Prodáváme také sprchové kouty na míru. Specializujeme se také na míchání omítek. Jsme si jisti, že u nás si své rolety vyberete. Poskytujeme vrtáky do Vaší dílny. Na pracovních deskách od naší společnosti se vám bude skvěle pracovat. Nabízíme vám palubky obkladové i podlahové. Využijte výborných vlastností nových parapetů od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Jaroš - Mikadotrans, prodej písku

Jsme profesionálové na prodej stavebnin. V naší nabídce najdete také sortiment sprchových koutů. Náš zkušený personál vám pomůže s výběrem omítek. Velkou výhodou našich rolet je jejich atraktivní vzhled, takže poslouží i jako designový doplněk. Specializujeme se na nejmodernější nabídku vrtáků na trhu. Využijte naši nabídku na kvalitní a spolehlivé pracovní desky. Nabízíme palubky z široké škály materiálů. V nabídce parapetů sledujeme nejnovější trendy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEVOS

Jsme firma, která prodává stavebniny a nabízí rozsáhlý sortiment tohoto druhu zboží. Poradíme Vám vždy s ochotou. Naše prodejna se zaručuje za ochotu, serioznost a zkušenosti našeho obchodního týmu. Náš ochotný personál Vam vždy dobře poradí. Všechny námi nabízené produkty podléhají přísné kontrole kvality. Naší předností je rychlost dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Sluka - Stavebniny

Prodáváme různé druhy stavebního materiálu. U naší společnosti na stavebniny můžete počítat se seriozním jednáním. Kvalita prodává naše zboží sama. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti prodeje stavebnin. Obraťte se u nás na oddělení poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ka stav, spol. s r.o.

Náš podnik se zaměřuje převážně na sektor prodeje stavebnin. Serioznost k naší společnosti neodmyslitelně patří. Informování mají napůl vyhráno, využijte služeb našeho poradenství. Kvalita prodává naše zboží sama. Zaručujeme Vám nevídanou rychlost dodání našeho stavebního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Falco International, s.r.o.

U nás vám při prodeji stavebnin ochotně poradíme. Neváhejte a vyberte si parapety u nás. Využijte naši nabídku palubek. Prodáváme kvalitní dřevěné pracovní desky. Naše stavební chemie je opravdu kvalitní. Prodáváme vrtáky různých velikostí i materiálů. U nás najdete nabídku mnoha krásných rolet. Naše kvalitní a tvarově stálé omítky doporučují naši prodejci i zákazníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Louny TBG Louny, s.r.o.

Naše prodejna stavebnin prodává kompletní sortiment pro stavbu. Svým zákazníkům nabízíme také služby v oblasti poradenství. Ochotu našich prodejců oceníte. Využijte naší bezkonkurenční rychlosti dodání. V rámci nároků a požadavků na personál naší prodejny požadujeme i odpovídající znalosti a kvalitu zkušeností s nabízeným sortimentem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Trutnov TBG Východní Čechy, s.r.o.

Nabízíme vám prodej stavebnin za dostupné ceny. Nechte si pomoci od našeho poradenství. Naše společnost klade vysoké nároky na znalost a zkušenosti našich prodejců. Kvalitu našeho prodeje oceňuje mnoho zákazníků. Neustále pracujeme na zlepšení rychlosti dodání nakoupeného materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Svatobořice-Mistřín TBG BETONMIX, a.s.

Prodáváme široký sortiment stavebnin. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti stavebnin firmám i jednotlivcům. Ochota je pouze jednou ze služeb, kterou svým zákazníkům nabízíme. Pomůžeme Vám získat znalosti, které v budoucnu jistě využijete. Na kvalitě našich stavebnin nám záleží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku