Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Českomoravský cement, a.s.

Naše firma působí na trhu prodeje stavebnin a stavebního materiálu. Nabízíme kvalitní prodej stavebnin. Zákazníci našeho obchodu oceňují profesionalitu našich dopravců a rychlost dodání zakoupených výrobků. Znalosti našich pracovníků z oboru stavebnictví jsou pro nás velmi důležité. Jsme velice seriozní firma zaměřená na prodej stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Jsme spolehlivými prodejci s velkým výběrem stavebnin. Na ochotě si zakládáme. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti stavebnin. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou. Prodáváme kvalitní podlahy, plovoucí, dřevěné, laminátové či PVC podlahy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. Zprostředkujeme pro Vás poradenství, které jistě využijete. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Přijďte si vybrat pracovní desku, na trochu tvořivosti se místo vždycky najde. Vyberte si ty správné z naší bohaté nabídky okapů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FRISCHBETON s.r.o.

Specializujeme se na prodej stavebního materiálu. U zaměstnanců naší prodejny klademe důraz na serózní jednání a znalost sortimentu. V rámci nároků a požadavků na personál naší prodejny požadujeme i odpovídající znalosti a kvalitu zkušeností s nabízeným sortimentem. Jednou z priorit je pro nás ochota. Serióznost je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny 2+2 s.r.o.

Naše společnost patří k předním firmám specializujícím se na prodej stavebnin. Naše společnost nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží pro každého. Na první místo klademe znalost v našem oboru. Na našich prodejnách Vám vždy náš ochotný personál podá pomocnou ruku. Svým zákazníkům můžeme slíbit rychlost dodání. V přátelském prostředí naší prodejny je serioznost a nadstandardní péče o klienta samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Malina - autodoprava

Prodej stavebnin pro velkoodběratele. S naším poradenstvím jsou zákazníci spokojeni. Rychlost dodání je jednou z našich předností. Serióznost je u nás garantována. Zakládáme si na dokonalé znalosti našeho sortimentu. Všechny námi nabízené produkty podléhají přísné kontrole kvality. Vedle zboží od tuzemských výrobců máme v nabídce i sortiment z dovozu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TECH STONE TRADING, s.r.o.

Naše firma se zabývá oblastí domů, bytů a zahrady a prodejem kvalitních stavebnin. Při výběru stavebnin můžete využít našich znalostí. Poradenství pro nás znamená klíč k zavřeným dveřím. Nabízíme pouze produkty s ověřenou kvalitou. Zprostředkováváme rychlost dodání materiálu. Zajišťujeme prodej barev různých odstínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský cement, a.s.

Našim zákazníkům nabízíme k prodeji kompletního sortimentu stavebnin. Naše vztahy se zákazníky budujeme společně s výrobci i dodavateli našeho sortimentu. Zákazníci navštěvují naši prodejnu nejen kvůli rozmanitému sortimentu vysoké kvality, ale i z důvodu ochoty a zkušeností našich prodejců. Využijte naši serioznost při výběru stavebnin. Nabízíme nevšední rychlost dodání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

Pro váš dům, byt a zahradu jsme pro vás tím nejlepším partnerem v prodeji stavebnin. Poradíme Vám se záležitostmi ohledně stavebnin. Zabýváme se také prodejem sádrokartonu. Naše nabídka odolných pracovních desek v moderním designu je velmi pestrá a obsáhlá. Pomůžeme Vám s výběrem toho správného okapu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Plešek

Naše firma se zabývá prodejem stavebnin. V poradenství jsme skutečně špičkoví odborníci. Naše firma Vám dodá Vaše zakoupené stavební zboží nejrychleji na trhu. Vždy vám ochotně poradíme s výběrem zboží. Naše společnost klade vysoké nároky na znalost a zkušenosti našich prodejců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku