Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot

Prodej stavebních hmot

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dektrade.cz

Při prodeji stavebnin naše firma nabízí širokou paletu materiálu za dobré ceny. Serioznost je stavební kámen naší společnosti. Dodáme Vaše stavební zboží opravdu rychle. Maximálně kvalitní zboží pro každého. K výstavbě dělících příček nebo podhledů nabízíme sádrokarton. V nabídce máme pracovní desky z různých materiálů. Nejkvalitnější jsou naše pozinkované okapy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FORTEL DESIGN, s.r.o.

Vyberte si to správné zboží z naší bohaté nabídky stavebnin. Zaměstnanci naší společnosti pečují o klienty s ochotou. Svým zákazníkům zaručujeme rychlé dodání zboží. Naši pracovníci Vám zajistí vždy seriózní přístup při nákupu stavebnin. V naší nabídce zboží máme i podlahy. U nás najdete ty nejlepší dlažby. V rámci naší nabídky stavebnin prodáváme i bazény..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAMBOR - Uhelné sklady, s.r.o.

Podnikáme v oboru prodeje stavebnin. Za všech okolností jsme ochotní ke svým klientům. Na nás se můžete spolehnout v oblasti prodeje kvalitních stavebnin. Spolehněte se na naši rychlost dodání. Naši pracovníci Vám zajistí vždy seriózní přístup při nákupu stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ryšánek, s.r.o.

Naše firma zahájila prodej kvalitního stavebního materiálu a stavebnin. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Zkušenosti našeho personálu zajišťují vysokou kvalitu služeb spojených s poradenstvím. Pokud je pro Vás důležitá rychlost dodání, neváhejte se obrátit na naši společnost. Jsme stavebniny se sortimentem veškerého stavebního materiálu a rozšířené o nabídku tepelných izolací. K výstavbě dělících příček nebo podhledů nabízíme sádrokarton. Součástí naší nabídky je i různorodý sortiment nářadí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Pitínová

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu se zabýváme také prodejem stavebnin. U nás se dočkáte vstřícného a seriózního přístupu. Naše společnost se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Poradenství pro nás znamená klíč k zavřeným dveřím. Ještě jste v ČR nenašli kvalitní stavební materiály ? Neváhejte a obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Huja

Představujeme vám naši firmu, která prodává osvědčené stavebniny. Díky našim znalostem se Vám naše firma pokusí poradit s nákupem stavebnin. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou v oddělení poradenství. Jsme firma, jejíž podstatnou vlastností při prodeji stavebnin je ochota. Buďte nároční a nakupujte kvalitní stavebniny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.

Nabízíme celou řadu stavebnin různých parametrů, ze kterých si jistě vyberete to, co hledáte. Pokud potřebujete rychle dodat zásilku materiálu na Vaši stavbu, jsme Vám k dispozici. Věřte nám, děláme vše s ochotou. Náš tým obchodníků pečuje o všechny zákazníky se seriozností a ochotou. Dovoz u nás nemá šanci, spoléháme na českou kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRANSPORT BAU, s.r.o.

Neváhejte využít nabízeného výhodného prodeje zboží z oblasti stavebnin. Na našich prodejnách Vám ochotný personál pomůže vybrat nejvýhodnější produkt. Zákazníci naši prodejny šetří čas i peníze a rádi využívají poradenství, které poskytují naši prodejci. Kladnou vlastností naší společnosti je znalost regionu a místních podmínek. Zabýváme se prodejem kvalitních stavebnin. Slibujeme Vám rychlé dodání Vašeho zakoupeného stavebního zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Jičín TBG Východní Čechy, s.r.o.

U naší firmy naleznete vše, co je možné zahrnout do prodeje stavebnin. Naše poradenské služby nabízí širokou škálu řešení problémů. Zaručujeme rychlost dodání. Jsme firma, která má v oblasti stavebnin velké znalosti. S ochotou u nás můžete počítat. Zaručujeme prvotřídní kvalitu našeho zboží. Naše firma staví především na serioznosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKO PARK M+R, s.r.o.

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. Jsme firma, která poskytuje kvalitní služby v oblasti prodeje stavebnin. Serióznost je u nás na předním místě. Naše firma Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží. Nabízíme široký výběr dlažeb interiérových i venkovních, různých barev i vzorů. Vyberte si z naší bohaté nabídky obkladů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku