Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Zlínský kraj)

Prodej stavebních hmot Zlínský kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Českomoravský štěrk - Štěrkopískovna Hulín

Naše společnost specializující se na prodej stavebnin je spolehlivým partnerem ve stavebnictví. Jen dobrý materiál může být zárukou kvality. Jsme známými prodejci stavebnin i díky dokonalé znalosti sortimentu. Serioznost našeho prodeje oceňuje mnoho zákazníků. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAMÍNKOVÁ PODLAHA s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin, který považujeme za náš hlavní obor. Při dodávce zboží se snažíme o maximální rychlost. Služby poskytované naší prodejnou stavebnin jsou vždy seriozní. Disponujeme znalostmi v oblasti stavebnin. Nabízíme nejrůznější typy podlah za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ryšánek, s.r.o.

Naše firma zahájila prodej kvalitního stavebního materiálu a stavebnin. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Zkušenosti našeho personálu zajišťují vysokou kvalitu služeb spojených s poradenstvím. Pokud je pro Vás důležitá rychlost dodání, neváhejte se obrátit na naši společnost. Jsme stavebniny se sortimentem veškerého stavebního materiálu a rozšířené o nabídku tepelných izolací. K výstavbě dělících příček nebo podhledů nabízíme sádrokarton. Součástí naší nabídky je i různorodý sortiment nářadí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTODOPRAVA HUMPLÍK VÁCLAV, s.r.o.

Prodej stavebnin je naše hlavní činnost. Serióznost je pro nás zásadní. Náš profesionální personál, má obsáhlé znalosti z oblasti prodeje stavebnin. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže. Mezi hlavní výhodu u nás patří rychlost dodání zboží. Díky našemu poradenství ušetřite čas i peníze..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UHLOBESKYD - obchod s palivy, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Ochota vůči našim zákazníkům je u nás samozřejmostí. Jsme kvalitní prodejna stavebnin i díky znalostem a profesionalitě našich prodejců. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Naši serioznost oceníte. Zákazníci naši prodejny šetří čas i peníze a rádi využívají poradenství, které poskytují naši prodejci. V naší firmě seženete ty nejkvalitnější stavebniny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Drápela, kámen

Jsme profesionálními prodejci v oblasti stavebnin. Rychlost dodání je u nás na předním místě. Při objednání stavebního materiálu ručíme za znalost oboru. Kvalitu Vám vždy můžeme zaručit. Naše společnost klade vysoký důraz na ochotu a úslužnost našeho personálu. Naši klienti se můžou spolehnout na naší seriózní prodejnu stavebnin. Specializujeme se na poradenství v oblasti prodeje stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emil Urban, stavební materiál

Naše firma prodává široký sortiment stavebnin, stavebního materiálu a dalšího zboží pro řemeslníky. Využijte naši kvalitu služeb v oblasti stavebnictví. Naším cílem je rychlé dodání zboží. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru stavebnin. Zkušenosti našeho personálu zajišťují vysokou kvalitu služeb spojených s poradenstvím. Pokud požadujete serioznost, nakupujte u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenictví Martin Burda

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin. Naše poradenství, vám pomůže s výběrem vhodných stavebnin. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Staráme se o kvalitní prodej stavebnin. Naše firma se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Naše společnost je velmi znalá v oblasti stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stone Connection Czech, s.r.o.

Navštivte naši prodejnu stavebnin a postavte si svůj vysněný dům. Důležitá je pro nás především kvalita. Vyberte si u nás okap za výhodnou cenu. Ve spolupráci s naším týmem prodejců a dodavatelů jsme pro zákazníky připravili zajímavou nabídku vnitřních i vnějších parapetů za výhodné ceny. Z naší nabídky palubek budete nadšeni. V nabídce máme pracovní desky z různých materiálů. Nabízíme Vám vrtáky té nejvyšší kvality. Naše nabídka přírodního kamene potěší všechny, kteří mají dobrý vkus.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Ing. Pavel Šenovský

Naše společnost vyniká v prodeji stavebnin. Vybereme Vám co nejvhodnější okap podle Vašich představ. Jsme nejlepší na trhu v oblasti parapetů. Poskytujeme prodej kvalitních OSB desek. Obkladové, podlahové i fasádní palubky v naší nabídce rozhodně najdete. Z naší bohaté nabídky pracovních desek si zaručeně vyberete. Nabízíme kvalitní sortiment vrtáků a dalšího zboží. Neváhejte vyzkoušet naše nové rolety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku