Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Ústecký kraj)

Prodej stavebních hmot Ústecký kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ladislav Malý

Nabízíme široký výběr stavebního materiálu. Prodej stavebnin vysoké kvality je hlavní činností naší firmy. Znalosti jsou naším druhým jménem. Využijte služby našeho ochotného personálu. V rámci zvyšování kvality služeb zákazníkům garantujeme včasnost a rychlost dodání. Pomoc vám nabízí naše oddělení poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.

Nabízíme celou řadu stavebnin různých parametrů, ze kterých si jistě vyberete to, co hledáte. Pokud potřebujete rychle dodat zásilku materiálu na Vaši stavbu, jsme Vám k dispozici. Věřte nám, děláme vše s ochotou. Náš tým obchodníků pečuje o všechny zákazníky se seriozností a ochotou. Dovoz u nás nemá šanci, spoléháme na českou kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Staviva MACH, s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej stavebnin českých i zahraničních výrobců. Serioznost je jedna z vlastností, která nás drží na trhu řadu let. Přicházíme s nabídkou servisu a poradenství. Tepelné izolace chrání váš dům před ztrátami tepla a výrazně snižují vaše náklady. Pro velký výběr sádrokartonu navštivte naši prodejnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Jirásek - přírodní kámen

Přednostně se náš podnik zabývá prodejem stavebnin pro zahrady, domy či byty. Naši zákazníci na nás oceňují naší serióznost při prodeji stavebnin. Ochota našich odborníků vás oslní. Poskytujeme dlažby o vysoké kvalitě. V příjemném prostředí naší prodejny si můžete prohlédnout i zakoupit nabízené obklady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Chomutov TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY, s.r.o.

Jsme prodejci stavebnin. Naše poradenství, vám pomůže s výběrem vhodných stavebnin. Na naší prodejně vám odborně poradí naši zaměstnanci se znalostí sortimentu a jeho využitím. Od zaměstnanců naší firmy můžete očekávat velice seriozní jednání. Pokud potřebujete poradit, náš ochotný personál se Vám bude věnovat. Naši klienti si na nás cení férového jednání, ochoty a rychlosti dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SANACE, spol. s r.o.

U nás vám rádi poradíme při prodeji stavebnin. Poradíme Vám se záležitostmi ohledně stavebnin. Buďte si jistí, že serioznost je pro nás na prvním místě. Rychlost dodání zakoupených materiálů z nás dělá vyhledávaného prodejce. Využijte naše znalosti. Rádi vám zašleme cenovou nabídku na sortiment vnitřních i venkovních omítek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Jsme spolehlivými prodejci s velkým výběrem stavebnin. Na ochotě si zakládáme. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti stavebnin. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou. Prodáváme kvalitní podlahy, plovoucí, dřevěné, laminátové či PVC podlahy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Machar

Naše firma prodává stavebniny od renomovaných výrobců. Naši pracovníci Vám zajistí vždy seriózní přístup při nákupu stavebnin. Prodáváme pouze kvalitní výrobky. Náš personál je vždy maximálně ochotný. Zajišťujeme poradenství v oblasti stavebnin, zkuste nás. Jsme jedničkou na trhu v prodeji dlažeb. Vyzkoušejte naše koupelnové obklady..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Prodej stavebnin pro velkoodběratele. Ochotně se věnujeme prodeji stavebnin. Zákazníci našeho obchodu jsou spokojeni se znalostí a zkušenostmi našeho personálu. Jedním z našich oborů je také poradenství. Naši zákazníci jsou spokojeni s kvalitou sortimentu nabízeného zboží a seriozností našich zaměstnaců. Svým zákazníkům můžeme slíbit rychlost dodání. Jsme specialisté na podlahy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RENTAX CZ, s.r.o.

V naší prodejně stavebnin jsme pro vás připravili vše od dlažby po kachličky. Díky naší ochotě jsme vyhledávanými prodejci stavebnin. Nabízíme Vám materiály vysoké kvality. Znalost z nás činí odborníky. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradenství v oblasti stavebnin. Doporučujeme Vám vyzkoušet rychlost dodání našeho stavebního zboží. Při objednávání stavebnin nabízíme serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku