Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Středočeský kraj)

Prodej stavebních hmot Středočeský kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Českomoravský cement, a.s.

Naše firma působí na trhu prodeje stavebnin a stavebního materiálu. Nabízíme kvalitní prodej stavebnin. Zákazníci našeho obchodu oceňují profesionalitu našich dopravců a rychlost dodání zakoupených výrobků. Znalosti našich pracovníků z oboru stavebnictví jsou pro nás velmi důležité. Jsme velice seriozní firma zaměřená na prodej stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hůrka

Sháníte nejvhodnější materiál pro výstavbu zahradního chodníku? Rádi vám pomůžeme v naší prodejně stavebnin. Zprostředkujeme vše s plnou ochotou. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti stavebnin firmám i jednotlivcům. Své služby v oblasti prodeje stavebnin poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Naše společnost se zaměřuje na rychlost při dodávání zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viktor Němec

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Bez profesionálního poradenství by naše služby nebyly úplné. Zprostředkováváme rychlost dodání materiálu. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže. Naše firma garantuje kvalitu nabízených produktů. Jsme firma, která má v oblasti stavebnin velké znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autodoprava Vaníček

Naše společnost má nejmodernější prodejnu stavebnin. Ručíme vám za kvalitu našeho zboží. Nabízíme poradenství při výběru materiálů. Při nákupu stavebnin nabízíme naše znalosti. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou. Ochota pro nás není jen klišé. Zákazníci jsou spokojeni s naší nabídkou sortimentu, znalostmi našich prodejců a rychlostí dodání zakoupených výrobků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Roček

Neváhejte využít nabízeného výhodného prodeje zboží z oblasti stavebnin. Poskytujeme poradenství v různých oblastech. Nabízíme rychlost dodání bez prodlení. Péče o zákazníky a ochota našich zaměstnanců je prioritou naší společnosti. S naší seriozností jsou zákazníci vždy spokojeni. Díky našim znalostem se považujeme za odborníky ve svém oboru prodeje stavebnin. Realizujeme prodej kvalitních stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAM-ON přírodní kámen

Naše stavebniny prodávají široký sortiment stavebního materiálu. Zboží od naší firmy na stavebniny dodáme vždy velmi rychle. Snažíme se být co nejvíce ochotným partnerem. Naše firma se zabývá také poskytováním poradenství. U nás můžete využít našich znalostí sortimentu stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Fröhlich, obklady a dlažby

Naše firma se zabývá oblastí domů, bytů a zahrady a prodejem kvalitních stavebnin. Jsme špička na trhu, co se týká kvality zboží. Vyrábíme různé barvy okapů. Náš kvalifikovaný personál vám pomůže s výběrem parapetů podle vašich představ. Prodáváme palubky různého druhu. Vybavte si svou novou kuchyni naší pracovní deskou. S námi při renovaci, stavbě i opravách ušetříte, za výhodné ceny u nás nakoupíte stavebniny i doplňkový sortiment včetně kvalitních vrtáků. V našem sortimentu najdete také bohatý výběr rolet a ostatní stínící techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEMK, s.r.o.

Pro naše zákazníky jsme připravili k prodeji kompletní sortiment stavebnin. Využijte námi nabízeného poradenství. Personál naší společnosti pečuje o naše zákazníky s maximální ochotou a seriozností. Naše společnost je ke svým zákazníkům opravdu maximálně ochotná. Znalost z nás činí odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Vondrák - obchod s palivem

Naše firma nabízí prodej stavebnin v rámci potřeb pro dům, byt a zahradu. Mimo jiné Vám nabízíme rychlou dodávku zakoupeného zboží. Díky kvalitě se naše zboží prodává téměř samo. Zaručujeme výbornou znalost oboru. Ochota je naší vizitkou. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně. Využijte námi nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Jindřich Štěpánek

Prodej stavebnin a velký výběr stavebních materiálů. Pokud hledáte společnost, která vám nabídne kvalitní a odborné poradenství v oblasti prodeje stavebnin, obraťte se na nás. Neustále pracujeme na zlepšení rychlosti dodání nakoupeného materiálu. Nabízíme široký sortiment vysoké jakosti a současně nadstandardní kvalitu služeb našim zákazníkům. Svým klientům můžeme nabídnout výbornou znalost oboru. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku