Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Plzeňský kraj)

Prodej stavebních hmot Plzeňský kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DEKTRADE, a.s.

Naše firma, zabývající se prodejem stavebnin, skýtá mnohdy hotové poklady pro váš dům, byt a zahradu. Nevíte, kde nakoupit kvalitní stavebniny? Přijďte na naší prodejnu. Jsme seriozními prodejci stavebnin. Poskytujeme kvalitní poradenství. Skladem máme různé druhy sádrokartonu. V naší nabídce najdete pracovní desky nejen do Vaší kuchyně. Nabízíme okapy z prvotřídních materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Jaroš - Mikadotrans, prodej písku

Jsme profesionálové na prodej stavebnin. V naší nabídce najdete také sortiment sprchových koutů. Náš zkušený personál vám pomůže s výběrem omítek. Velkou výhodou našich rolet je jejich atraktivní vzhled, takže poslouží i jako designový doplněk. Specializujeme se na nejmodernější nabídku vrtáků na trhu. Využijte naši nabídku na kvalitní a spolehlivé pracovní desky. Nabízíme palubky z široké škály materiálů. V nabídce parapetů sledujeme nejnovější trendy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Klatovy TBG Klatovy, s.r.o.

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu patří naše firma k nejlepším na trhu v oblasti prodeje stavebnin. Naše firma se zabývá také poskytováním poradenství. Zákazníci našeho obchodu oceňují profesionalitu našich dopravců a rychlost dodání zakoupených výrobků. Našim cílem je Vám nabídnout tu nejlepší kvalitu. Naši zákazníci si velmi cení naší ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kirschner - stavebnictví

Nabízíme stavební materiál pro vaši stavbu. S ochotou u nás můžete počítat. Kvalitní znalosti našich odborníků vás oslní. Poradenství je u nás jednou z prioritních služeb zákazníkům. V naší společnosti klademe důraz na rychlost dodání zakoupeného zboží. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o.

U naší společnosti, která se zabývá prodejem stavebnin, máte záruku kvalitního materiálu. Svým zákazníkům zaručíme serióznost. Využijte námi nabízeného poradenství. Díky dlouhodobým znalostem trhu se stavebninami, nabízíme našim zákazníkům kvalitní produkty. Přijďte si vybrat některou z našich kvalitních podlah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Mucha - stavební materiál a nábytek

Naše firma prodává široký sortiment stavebnin, stavebního materiálu a dalšího zboží pro řemeslníky. Umožňujeme plnou ochotu při řešení různých problémů. Od nás můžete očekávat jen férové jednání a rychlé dodání zboží. Obraťte se na nás, poskytujeme poradenství, které oceníte. Každý zákazník ocení náš seriózní přístup. Poskytujeme znalosti různého zaměření. V naší nabídce nářadí najdete velké množství drobnějších i větších pomocníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdeněk Burda

Pro naše zákazníky jsme v rámci prodeje připravili lákavou nabídku na sortiment stavebnin. Samozřejmostí je ochota při našem prodeji. V naší společnosti klademe důraz na rychlost dodání zakoupeného zboží. Poradenství patří mezi naše služby. Zajistíme Vám dovoz zakoupeného stavebního materiálu až k Vám domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAFIKO tech, spol. s r.o.

Činností naší firmy je prodej stavebnin. Vyberte si z velké nabíky našich okapů. V rámci naší nabídky stavebniny prodáváme i parapety. V sortimentu palubek nabízíme naším zákazníkům široký výběr z kvalitních výrobků. Prodáváme různé typy pracovních desek. Kvalitní vrtáky s dlouhou životností pořídíte na naší prodejně za výhodné ceny. Přijďte si k nám vybrat rolety. Vybavte si svou dílnu naším nářadím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INSTAV BAU s.r.o.

Prodej stavebnin pro velkoodběratele. U nás se dočkáte vstřícného a seriózního přístupu. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte pouze kvalitní zboží. Umožňujeme vysokou rychlost dodání přímo k Vám domů. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál. Naše firma vám zajistí také poradenství. Vyberte si podlahu, která se vám líbí a můžete si být jisti i její kvalitou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chejn, spol. s r.o.

Při prodeji stavebnin naše firma nabízí širokou paletu materiálu za dobré ceny. Využijte akčních cen na naše okapy. S námi máte kvalitní parapety na dosah. Naše palubky plní přání o kvalitní a spolehlivé podlaze i obkladu. Na našich pracovních deskách se Vám práce stane zábavou. Seznamte se s rozsáhlým sortimentem vrtáků. V naší nabídce stavebnin najdete i rolety. Nabízíme omítky i na vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku