Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Pardubický kraj)

Prodej stavebních hmot Pardubický kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Fajman

Nabízíme jak velkoobchodní, tak maloobchodní prodej stavebního materiálu všeho druhu. Zákazníci na nás oceňují rychlost dodání zakoupeného zboží. Rychlost a kvalita výstavby jsou u nás zaručeny. S ochotou pomůžeme každému zákazníkovi. Věnujeme se i oblasti poradenství. U nás vám nabídneme také seriozní jednání. Klienti rádi navštěvují naši prodejnu, protože jsou spokojeni s obsluhou a její znalostí nabízeného sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

European Investment Corporation s.r.o., s.r.o.

Prodej stavebnin a velký výběr stavebních materiálů. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice stavebnictví. Zaměstnanci naší společnosti pečují o klienty s ochotou. Budete překvapení kvalitou našeho zboží. Hledáte-li kvalitní dlažby za odpovídající ceny, přijďte si prohlédnout naší nabídku k nám na prodejnu. Podívejte se na naši bohatou nabídku obkladů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenictví - Lom Jehlička

Naše firma vám přináší prodej prvotřídních stavebnin. Držíme se současných trendů ve stavebnictví a pro naše zákazníky se snažíme zajistit výrobky a zboží ve vysoké kvalitě. U nás očekávejte vždy opravdu maximální serióznost. Zákazníci našeho obchodu oceňují profesionalitu našich dopravců a rychlost dodání zakoupených výrobků. Naše schody jsou ty nejlepší pro Váš dům. Věnujeme se prodeji pracovních desek. Využijte naši nabídku na parapety..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Novotný

Tým pracovníků stavebnin je schopen odborně poradit a zajistí dodávku stavebního materiálu. Využijte při nákupech naší znalosti oboru. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji stavebnin. Poradenství pro nás znamená vše, obraťte se na nás. Splníme Vaše představy s plnou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Naši zákazníci doporučují sortiment stavebnin z naší provozovny a servis spojený s jejich prodejem. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji stavebnin. Nabízíme prodej stavebnin včetně poradenství. Nabízíme rychlou dobu dodání. Přinášíme Vám zejména serióznost. V oddělení stavebnin u nás najdete i podlahy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Pešek

Naše prodejna nabízí široký sortiment stavebnin. Našim zákazníkům nabízíme zejména kvalitu. Jednou z námi poskytovaných služeb je i poradenství. Na našich prodejnách stavebnin se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. V naší společnosti je prioritou spokojenost zákazníka, široký a kvalitní sortiment zboží, a v neposlední řadě rychlost dodání zakoupených výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Naše společnost se specializuje na prodej stavebnin. Dovoz u nás nemá šanci, spoléháme na českou kvalitu. Znalost našich odborníků vám usnadní nákup. Serioznost našeho prodeje oceňuje mnoho zákazníků. Naši zákazníci si velmi cení naší ochoty. Specializujeme se na prodej podlah..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Papík - Profi-Aquarium

Prodáváme kvalitní stavebniny. Naše pečlivě vyráběná okna jsou základem každé stavby. Zajišťujeme i prodej okapů. Nabízíme parapety pro všechny typy interiérů a exteriérů. Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme pro zákazníky připravili atraktivní nabídku kvalitních palubek. Specializujeme se na výrobu pracovních desek. U nás nakoupíte kvalitní vrtáky. Poskytneme Vám také kvalitní přírodní kámen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

U naší společnosti jsme zaměřeni na prodej stavebnin. Naši zákazníci rádi využívají naší nabídky služeb spojených s poradenstvím k zakoupenému sortimentu zboží. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Vyrábíme pracovní desky z různých druhů dřeva. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku okapů a okapových systémů různých materiálů a designu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

European Investment Corporation s.r.o. prodej dlažeb

Nabízíme spolehlivý prodej v oblasti stavebnin. Náš personál vám vždy vyjde ochotně vstříc. Poradenství od naší společnosti vám usnadní váš výběr. Mezi největší přednosti naší společnosti patří rychlost dodání. Při objednávání stavebnin nabízíme serióznost. Naše firma Vám může zprostředkovat montáž zboží. Na prodejně máme k dispozici velké množství kování za přijatelné ceny v odpovídající kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku