Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Olomoucký kraj)

Prodej stavebních hmot Olomoucký kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaroslav Smolík

Naše stavebniny nabízí svým zákazníkům prodej kompletního sortimentu stavebních materiálů. Nabízíme dřevěné i kamenné schody. Naše dlažby, vaše radost. Chcete-li změnu, doporučujeme vám vybrat si u nás nové obklady z naší široké nabídky sortimentu. Vyrábíme pracovní desky různých rozměrů. U nás najdete nekonečný výběr parapetů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAMÍNKOVÁ PODLAHA s.r.o.

Náš prodej je zaměřen na stavebniny. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Ochotu považujeme za samozřejmou součást prodeje. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti stavebnin. Poskytujeme jen kvalitní výrobky. Díky serioznosti nás zákazníci opakovaně vyhledávájí. V příjemném prostředí naší prodejny si můžete prohlédnout i zakoupit kvalitní podlahy různých odstínů, materiálů i designu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradní centrum NATURA, s.r.o.

Jsme firma s praxí v prodeji stavebnin. Znalost sortimentu je důležitou součástí při našem prodeji. Poradenství je u nás jednou z prioritních služeb zákazníkům. Naše dlažby jsou ty nejlepší v okolí. Přijďte si pro svou kvalitní pracovní desku k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MALETÍNSKÝ PÍSKOVEC, spol. s r.o.

Díky prodeji stavebnin budete mít po ruce vše potřebné. Jednou z priorit je pro nás ochota. Stojíme si za kvalitou produktů v naší nabídce. Znalost našeho oboru je pro nás zásadní. V rámci prodeje jsme se zaměřili na zkvalitnění doplňkových služeb spojených s dopravou, zejména na rychlost dodání materiálu a ostatních výrobků zákazníkovi. Naše společnost stavebnin je seriózní a rádi vám se vším pomůžeme. Využijte kvalitní poradenství, které naše společnost poskytuje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPL STAVEBNINY

Poskytujeme prodej stavebnin. V rámci prodeje stavebnin nabízíme také okna vysoké kvality za přijatelné ceny od osvědčených dodavatelů i výrobců. Kvalitní pracovní desky pro všechny. Pomůžeme Vám vybrat stavební chemii podle Vašich požadavků. V nabídce máme pestré a moderní barvy, které odráží nejnovější barevné trendy. Velký výběr ručního i elektrického nářadí a příslušenství naleznete v našem obchodě. Prodáváme sádrokarton různých šířek. V naší nabídce stavebnin najdete mimo jiné i izolace pro Váš dům či byt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMA, a.s.

Vyzkoušejte prodej stavebnin u nás, nebudete litovat. Zaručíme Vám kvalitu těch nejlepších materiálů na našem trhu. Naší firmě na prodej stavebnin můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Můžeme Vám zaručit výbornou komunikaci a rychlé dodání zboží. Když si objednáte montáž od nás, neuděláte chybu. Pokud si nevíte rady s výběrem pracovní desky, využijte rad našich pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stomix, spol. s r.o.

V našem poli působnosti zaujímá přední místo prodej stavebnin. Poradíme Vám se záležitostmi ohledně stavebnin. Chraňte vaši stavbu a pořiďte si naše okapy. Využijte nízkých cen našich parapetů. Zakupte naše palubky za nízké ceny. Naše nabídka odolných pracovních desek v moderním designu je velmi pestrá a obsáhlá. U nás najdete akční nabídku na kvalitní sady vrtáků. Využijte našich bohatých zkušeností s prodejem stínící techniky a rolet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pospíšil

Nabízíme vám prodej stavebnin za dostupné ceny. Jsme renomovanou společností v oblasti poradenství. Naše firma staví především na serioznosti. Prodáváme dveře různého druhu. Nabízíme zárubně z různých materiálů. Pomůžeme vám pečlivě vybrat elektromateriál dle vašich představ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kunovský

Prodáváme nejrůznější druhy stavebnin. Odlišujeme se tím, že děláme vše s ochotou. Uděláme maximum pro co nejvyšší rychlost dodání. Naše poradenství je tu pro vás. Naše firma Vám při koupi stavebnin poradí se vší seriózností. Našim cílem je Vám nabídnout tu nejlepší kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gustav Repaň,zámková dlažba

Nabízíme stavební materiál pro vaši stavbu. Nabízíme vám naše bohaté znalosti v sortimentu prodeje stavebnin. Jedním z našich oborů je také poradenství. Velká znalost v oboru nám umožňuje nabízet jen kvalitní zboží. Naši zákazníci si velmi cení naší ochoty. Věřte nám, rychlost dodání je pro nás základ. Naši prodejci vám pomohou s výběrem správné dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku