Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Královéhradecký kraj)

Prodej stavebních hmot Královéhradecký kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Prodejem stavebnin se u nás zabývají odborníci z branže. U nás se dočkáte pouze ochotného přístupu. Při objednání stavebního materiálu ručíme za znalost oboru. Nabízíme pouze produkty s ověřenou kvalitou. Podlahy z našich stavebnin, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Novotný

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má znalosti v oblasti stavebnin. Stojíme si za kvalitou produktů v naší nabídce. Naše společnost Vás příjemně překvapí rychlostí dodání. Vaše požadavky vždy ochotně vyřídíme. Naše firma se zabývá také poskytováním poradenství. Jsme seriózní prodejnou stavebnin a rádi Vám se vším pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Zaměřujeme se na prodej kvalitních stavebnin. Serióznost je u nás zajištěna. Zákazníci jsou spokojeni s našim profesionálním týmem prodejců a ostatních zaměstnanců, kteří zajišťují servis spojený s dopravou a rychlostí dodání nakoupeného zboží. Na znalost sortimentu stavebnin se u nás můžete spolehnout. Naše firma vám poradí s výběrem stavebnin. Nechte se oslnit kvalitou našeho zboží. Naše podlahy Vám zajistí maximální spokojenost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UMBRELLA, s.r.o.

Prodáváme veškeré stavebniny. Ochotně vám pomůžeme při výběru z našeho zboží. Opravdová rychlost při dodávání zboží. Výborná znalost oboru a nabízeného sortimentu je výsadou naší společnosti, díky níž se nám daří uspokojovat přání našich zákazníků. Naše poradenství, vám pomůže s výběrem vhodných stavebnin. Ke každé objednávce přistupujeme vždy maximálně seriózně. Nabízíme široký sortiment vysoké jakosti a současně nadstandardní kvalitu služeb našim zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY TRADIX

Vyberte si ze široké nabídky stavebního materiálu, v naší prodejně stavebnin, za skvělé ceny. Jsme specialisté na montáž nového stavebního zboží. Nejkvalitnější dveře najdete právě u nás. V naší nabídce naleznete sádrokarton pro různé využití. Jsme specialisté na všechna nářadí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AZ PARK, s.r.o.

Využijte možnosti poradit se s našimi odborníky v prodeji stavebnin. Záruka kvality, to je naše firma. Využijte naší ochoty při prodeji stavebnin. Svým zákazníkům nabízíme poradenství. Budete mile překvapení znalostmi našich odborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem stavebnin. Zprostředkujeme pro Vás poradenství, které jistě využijete. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Přijďte si vybrat pracovní desku, na trochu tvořivosti se místo vždycky najde. Vyberte si ty správné z naší bohaté nabídky okapů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HDTS POWER, s.r.o.

Prodáváme stavebniny pro domácí kutily i profesionály. Nabízíme ochotu pomoci každému z našich klientů. Díky dlouhodobým znalostem trhu se stavebninami, nabízíme našim zákazníkům kvalitní produkty. Zboží od naší firmy na stavebniny dodáme vždy velmi rychle. Kladným znakem naší serióznosti v prodeji stavebnin, jsou vracející se spokojení zákazníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FRISCHBETON s.r.o.

Prodej stavebnin patří mezi nejoblíbenější činnosti naší společnosti. Na našich prodejnách stavebnin Vám náš profesionální personál vždy ochotně poradí. Nakupte u nás kvalitní stavebniny. Vyzkoušejte naši serioznost ve všech směrech. Pokud potřebujete odborně poradit v oblasti prodeje stavebnin, jsme tu pro vás. Našim zákazníkům můžeme poskytnout vysokou úroveň poradenství o nabízeném sortimentu, neboť naši zaměstnanci si neustále doplňují jeho znalost a informace o něm. Rychlost dodání garantujeme spolu se širokou nabídkou sortimentu od zahraničních i tuzemských dodavatelů a výrobců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SILVER EAGLE, s.r.o.

Jsme oblíbenými a vyhledávanými prodejci stavebnin. Na první místo klademe znalost v našem oboru. Naše firma se zaměřuje na prodej kvalitních výrobků. Naši zákazníci na nás oceňují naší serióznost při prodeji stavebnin. Zajišťujeme rychlost dodání v co nejkratším čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku