Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Kraj Vysočina)

Prodej stavebních hmot Kraj Vysočina

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Koupelny Babínek

Zvolte si to pravé dle vašich potřeb z naší nabídky stavebnin. Každý zákazník ocení naši rychlost při dodání zboží. Ochota vůči našim zákazníkům je u nás samozřejmostí. V rámci našich komplexních služeb poskytujeme i poradenství. Zaručujeme plnou serioznost. Kvalita našeho stavebního materiálu je ověřená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Žďár nad Sázavou TBG PKS, a.s.

Prodej stavebnin pro dům, byt či zahradu leží v srdci našeho byznysu. Jednou z našich služeb je poradenství. Svým zákazníkům zajistíme serióznost. Kvalita našich stavebnin je pro nás prioritou. Mezi hlavní výhodu u nás patří rychlost dodání zboží. Znalosti našich pracovníků z oboru stavebnictví jsou pro nás velmi důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Smolík

Prodej stavebnin pro dům, byt či zahradu leží v srdci našeho byznysu. Výsadou zaměstnanců naší společnosti je pečlivost a serioznost. Jsme firma, na kterou se můžete spolehnout díky našim znalostem v oblasti stavebnin Naše firma je velmi ochotná při řešené problémů. Naše firma Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží. Maximální výběr dlažeb, to je naše společnost, vyzkoušejte nás. Přijďte si k nám pro pěkné kvalitní obklady..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Velké Meziříčí TBG PKS, a.s.

Při prodeji stavebnin budete mile překvapeni našimi dostupnými cenami. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti poradenství ve stavebnictví. Využijte naši kvalitu služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost Vás příjemně překvapí rychlostí dodání. Ochota je pouze jednou ze služeb, kterou svým zákazníkům nabízíme. Svým klientům můžeme nabídnout výbornou znalost oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Naše společnost vám nabídne kvalitní prodej stavebnin. Serioznost je jedna z vlastností, která nás drží na trhu řadu let. Věnujeme se prodeji stavebnin s absolutní znalostí zboží. Nabízíme solidní jednání, rychlé dodání a individuální přístup. Nabízíme podlahy různých typů, barev a materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Bystřice nad Pernštejnem TBG PKS, a.s.

U nás vám rádi poradíme při prodeji stavebnin. Poradenství od naší společnosti vám usnadní váš výběr. U naší firmy můžete počítat s velkou seriozností během jednání s klienty. Výhodné ceny a kvalitní zboží pro každého. Věřte nám, rychlost dodání je pro nás důležitá. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru prodeje stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Navštivte naši prodejnu stavebnin s dlouholetou tradicí na trhnu. Naše společnost klade vysoké nároky na znalost a zkušenosti našich prodejců. Serióznost je u nás na předním místě. Naši zaměstnanci vám poskytnou také poradenství. Poskytujeme kvalitu, vyzkoušejte naše služby. Svým klientům zajistíme rychlost dodání. Vybereme pro Vás podlahu Vašich snů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenosochařství Dagmar Skálová

Náš prodej je zaměřen na stavebniny. Naše firma Vás bude vždy informovat o rychlosti dodání Vašeho stavebního zboží. Využijte našich kvalitních služeb. Zabýváme se stavbou a prodejem schodů. Pokud potřebujete poradit s výběrem pracovní desky, naši pracovníci jsou Vám k dispozici. Parapetem z našich stavebnin dotvoříte design vašeho bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEKTRADE, a.s.

Jsme firma s praxí v prodeji stavebnin. Za všech okolností jsme ochotní ke svým klientům. Kvalitní poradenství a ochotný přístup k zákazníkům je výsadou našeho obchodu. Znalosti našich odborníků vám jsou vždy k dispozici. Skladem máme různé druhy sádrokartonu. Pokud si nevíte rady s výběrem pracovní desky, využijte rad našich pracovníků. Využijte naši nabídku na kvalitní okapy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holcim (Česko) a.s., člen koncernu

Nabízíme vám prodej stavebnin. Pokud požadujete profesionální znalosti zboží, nakupte u nás. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme maximálně seriózně. S ochotou vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. Pokud hledáte kvalitní stavebniny, u nás je vždy najdete. Zaměřujeme se na prodej podlah..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku