Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Karlovarský kraj)

Prodej stavebních hmot Karlovarský kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FRISCHBETON s.r.o.

Náš prodej stavebnin je rájem pro váš byt, dům a zahradu. U nás se vždy setkáte se znalostmi zaměstnanců na úrovni. Kvalita našeho sortimentu vás ohromí. Naši zákazníci se můžou spolehnout na naší ochotu. Našim zákazníkům dodáme zboží opravdu rychle. U nás vám poskytneme záruku serioznosti. Zakládáme si na našem odborném poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NSM CENTRUM, s.r.o.

Prodáváme stavebniny oblíbených značek. Nabízíme znalosti v různých směrech. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu našeho sortimentu. Hlavní předností naší společnosti je rychlost dodání. Při návštěvě naší prodejny stavebnin Vám jsou k dispozici naši seriozní zaměstnanci. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Díky kvalitě nabízeného sortimentu, ochotě a znalostem zkušeného personálu, je naše prodejna mezi zákazníky velmi oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROMINERALS, s.r.o.

Prodáváme veškeré stavební materiály a příslušenství. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Na naší prodejně vám odborně poradí naši zaměstnanci se znalostí sortimentu a jeho využitím. Využijte naši rychlost dodání. Máme připravenou bohatou nabídku stylových podlah za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QUADRILLE, spol. s r.o.

Nabízíme stavební materiál pro všechny. Rychlost dodání zakoupených materiálů z nás dělá vyhledávaného prodejce. Poradíme Vám vždy s ochotou. Svým klientům můžeme nabídnout výbornou znalost oboru. Cílem managementu naší prodejny je kvalifikovaný personál ze zkušenostmi a znalostmi, který zajistí vysokou kvalitu poradenství spojeného s nákupem jednotlivých produktů. Při výběru stavebnin nabízíme seriozní chování. Naše výrobky musí splňovat tu nejvyšší kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hammer Holding, s.r.o.

Zařaďte se také mezi naše spokojené zákazníky a zakupte si u nás špičkové zboží z oboru stavebnin. Znalosti jsou naším druhým jménem. Při našem prodeji stavebnin vám zaručujeme naprostou ochotu. Výsadou zaměstnanců naší společnosti je pečlivost a serioznost. Mezi největší přednosti naší společnosti patří rychlost dodání. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího produktu pro Vaší stavbu. Kvalita je u nás vždy na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nehybacement, s.r.o.

Prodáváme stavebniny pro domácí kutily i profesionály. Sprchový kout od nás bude ozdobou vaší koupelny. Omítky nabízíme na míru. Naše rolety osvěží vaše bydlení. Prodáváme vrtáky, kterým neodolá žádný materiál. V našem portfoliu pracovních desek si vybere opravdu každý. Naše palubky zajišťují klientům především pohodlí. Neváhejte a vyberte si parapety u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LK Port, s.r.o.

Nabízíme Vám prodej stavebnin za výhodné ceny. Nabízíme výrobu a montáž okapů. Přijďte si k nám pro nové kvalitní parapety. Naším cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků palubky za skvělou cenu. V rámci našeho rozmanitého sortimentu můžete zakoupit pracovní desky různých šířek a zajímavého dekoru. S našimi vrtáky už nebude žádná díra problém. Přijďte si k nám pro pěkné kvalitní obklady. Poskytneme Vám také kvalitní přírodní kámen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Granitex Nova, s.r.o.- Prodej kamene a drti

Nejpřednější místo v našem byznysu zaujímá prodej stavebnin. Kvalitní okapy za výhodné ceny jsou součástí naší nabídky. Přijďte si nám dotvořit interiér i exteriér nákupem parapetů za výhodné ceny ještě dnes. S námi máte kvalitní palubky na dosah. Vsaďte na originalitu a přijďte si vybrat novou pracovní desku. Přijďte si k nám vybrat z rozmanitých druhů vrtáků. Jsme poskytovatelé speciálních obkladů. Poskytujeme rozmanitý výběr rolet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMO Bohemian, s.r.o.

Působíme jako prodejci stavebnin. Jsme firma zaměřená na prodej stavebnin, pro níž je serioznost samozřejmostí. Věříme, že budoucností naší společnosti je spokojený zákazník s kvalitou sortimentu i ostatních služeb. Poradenství je u nás samozřejmostí. Mezi hlavní výhodu u nás patří rychlost dodání zboží. O prodej stavebnin se staráme s absolutní znalostí nabízeného zboží. Naši odborníci vám jsou ochotně k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Q Stavebniny, s.r.o.

Specializujeme se na prodej stavebního materiálu. Konečně sprchové kouty dostupné pro každého. Omítky od nás jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření. Rolety od nás ochrání vaše soukromí, zabrání únikům tepla přes okna a doladí vzhled interiéru. V rámci nabídky stavebnin prodáváme i vrtáky. Na naší prodejně naleznete pracovní desky předních výrobců, které nabízejí vysoký poměr cena/kvalita. Vyberte si ze širokého sortimentu palubek. Kvalitní parapety pro každou stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku