Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Jihomoravský kraj)

Prodej stavebních hmot Jihomoravský kraj

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Betonárna Brno TBG BETONMIX, a.s.

U naší firmy, zabývající se prodejem stavebnin, najdete kompletní sortiment produktů pro vaši stavbu. Kvalifikovaný personál v naší prodejně vás rád a ochotně obslouží, a poskytne poradenství k zakoupenému zboží. Klienti naší společnosti u nás nalezli kvalitní sortiment, ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Pokud potřebujete zakoupené zboží dodat rychle, obraťte se na nás. Naše firma na prodej stavebnin si zakládá na své serioznosti. Na znalost sortimentu stavebnin se u nás můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stapox VB, s.r.o.

Prodej nejlepších stavebnin jedině u naší společnosti. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství. U nás klademe důraz také na serioznost. Nabízíme mnoho druhů podlah, ze kterých si vybere každý. V našem ráji koberců si vybere opravdu každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ESTOP, spol. s r.o.

Naše firma vám přináší prodej prvotřídních stavebnin. Serióznost našich stavebnin hodnotí klienti velmi kladně. Kvalita vytvořená s ochotou, to je naše firma. Využijte našeho poradenství. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. U nás můžete využít odborné znalosti našich profesionálů ve stavebninách. Pokud potřebujete pro svou práci kvalitní stavební materiály, u nás je vždy najdete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAITO, s.r.o.

Naše firma prodává stavebniny, ze kterých postavíte překrásný dům. S naší seriozností jsou zákazníci vždy spokojeni. Nalezneme spolu nejlepší řešení pro vaši stavbu, poskytneme vám poradenství. Nabízíme pouze produkty s ověřenou kvalitou. Díky naší ochotě jsme vyhledávanými prodejci stavebnin. Skvělá znalost stavebnin je pro nás naprostou prioritou. Zaručujeme Vám nevídanou rychlost dodání našeho stavebního zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Blansko TBG BETONMIX, a.s.

Zaměřujeme se na prodej stavebnin českých i zahraničních výrobců. U nás vám rádi poskytneme také odborné poradenství. Znalost svého oboru využíváme ve prospěch našich klientů. Spolehněte se na to, že my dodáváme zboží opravdu rychle. Naše firma staví především na serioznosti. Naše firma je velmi ochotná při řešené problémů. Ještě jste v ČR nenašli kvalitní stavební materiály ? Neváhejte a obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STACHEMA CZ s.r.o.

Kromě aktuálních trendů se v rámci prodeje stavebnin naše společnost zaměřujeme i na osvědčený a tradiční sortiment tak, aby byl spokojený každý zákazník. Perfektní znalost nabízeného sortimentu je výsadou naší společnosti. Důležitá je pro nás především kvalita. Garantujeme rychlost dodání pro každého. Naší firmě na prodej stavebnin můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Poradíme Vám se záležitostmi ohledně stavebnin. Jsme specialisté na stavební chemii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ESTOP, spol. s r.o.

Vybudovali jsme úspěšnou společnost zabývající se prodejem stavebnin. Uděláme maximum pro co nejvyšší rychlost dodání. Jsme špička na trhu, co se ochoty týká. V rámci prodeje stavebnin zajišťujeme také službu poradenství. Prodáváme stavební materiály v nejlepším poměru cena - kvalita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RAJNOŠEK, s.r.o.

Náš podnik se zaměřuje převážně na sektor prodeje stavebnin. V naší společnosti klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu sortimentu a poskytovaných služeb, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. Naše firma na prodej stavebnin si zakládá na své serioznosti. Znalost našich odborníků vám usnadní nákup. Oddělení poradenství je tady pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betonárna Svatobořice-Mistřín TBG BETONMIX, a.s.

Prodáváme široký sortiment stavebnin. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti stavebnin firmám i jednotlivcům. Ochota je pouze jednou ze služeb, kterou svým zákazníkům nabízíme. Pomůžeme Vám získat znalosti, které v budoucnu jistě využijete. Na kvalitě našich stavebnin nám záleží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský cement, a.s.

Našim zákazníkům nabízíme k prodeji kompletního sortimentu stavebnin. Naše vztahy se zákazníky budujeme společně s výrobci i dodavateli našeho sortimentu. Zákazníci navštěvují naši prodejnu nejen kvůli rozmanitému sortimentu vysoké kvality, ale i z důvodu ochoty a zkušeností našich prodejců. Využijte naši serioznost při výběru stavebnin. Nabízíme nevšední rychlost dodání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku